Arkadiusz Jakubik

Arkadiusz Benedykt Jakubik

8,5
67 990 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arkadiusz Jakubik
Pseudoautochton

Żenująca to jest twoja wypowiedź. Jakubik nie jest może aktorem rewelacyjnym, ale wystarczy obejrzeć "Wesele" i "Dom Zły", aby zaliczyć go do kanonu aktorów dobrych. W obu filmach bardzo przekonywujący, zmusza nas swą grą do przywiązania do swych postaci.

Krocz

Widziałem go w "Weselu" i napiszę Ci: nie żartuj sobie.

Pseudoautochton

to chyba widziałeś nie to Wesele, dla mnie zagrał bardzo dobrze...

m_szymon

to "Wesele", a widziałeś go w "13 Posteruneku" lub "Wiesio Show"?

Pseudoautochton

Pan Jakubik obok wygłupów w telewizji robi rewelacyjne rzeczy jako reżyser teatralny. Polecam się zapoznać, zamiast pochopnie rzucać niepochlebstwami.

iroquaiz

Z całym szacunkiem, zanim wystawie opinię na Filmwebie mam studiować życiorysy każdego pajaca? wolne żarty

Pseudoautochton

nie życiorys tylko jego dokonania - bo ocena na filmwebie właśnie za dokonania, a nie życiorys. Pajac

Krocz

najgorsze gnioty jakie rażą w oczy i uszy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schiz

Ale ty jesteś debil zgłaszasz czyjeś niestosowne wypowiedzi do zablokowania a samemu robisz to samo gorszego zyeba nie widziałem !

tomucho77

trzeba cie klepozwisie zakneblowac na dobre.

Ananın amını eşşekler siksin

schiz

Nie wysilaj się i tak te twoje wyzwiska po turecku zablokują admini :)

tomucho77

rzeba cie klepozwisie zakneblowac na dobre.

Pseudoautochton

Jak piszesz to nie obejrzawszy wcześniej filmów z Jakubikiem jesteś po prostu pajacem; jednak jeśli obejrzałeś np."Dom zły", "Wesele", "Kurację" i piszesz w ten sposób to jesteś najgorszy na świecie!

JakbySieDalo

Po pierwsze mnie nie obrażaj, ja tego w stosunku do Ciebie nie robię choć mógłbym. Po drugie oglądałem jak już wcześniej pisałem "Wesele", "Wiesio Show", "13 posterunek" i na tej podstawie mogę stwierdzić, że to żaden aktor (a tym bardziej komik). Nie muszę oglądać wszystkich filmów aby stwierdzić, że ktoś nie jest w aktorstwie najlepszy. Czasami wystarczy jeden film.

Pseudoautochton

Boże! Że też tacy ignoranci się jeszcze na tym świecie rodzą... Taki z Ciebie analityk kina jak ze mnie baletnica. Na podstawie 1 filmu i 2 programów TV nie da się w pełni i rzetelnie ocenić aktora!

Pseudoautochton

A ja osobiście uważam, że jego udział w serialu "13 posterunek" i programie "Wiesio Szoł" był bardzo udany i spisał się jako aktor komediowy. Zawsze mnie rozśmieszały jego teksty i moich kolegów również. Kojarzę go z telewizji, gdy oglądałem to jeszcze w dzieciństwie. "13 posterunek 2" nie byłby śmieszny bez jego udziału, a przynajmniej nie w takim stopniu. Jako aktor ma ode mnie ocenę 9/10, ponieważ na pewno część jego tekstów nie musi podobać się wszystkim, ale za teksty 10//10, za styl 10/10 i za umiejętności aktorskie 9/10.

Pseudoautochton

Frustracie ściągnij gacie pewnie masz problemy...Może mały fallus...Palancie nie pisz już nic więcej

Pseudoautochton

A ja nie muszę czytać wszystkich twoich postów żeby stwierdzić, że się znasz na aktorstwie jak kiblonurek na chemii kwantowej. Zejdź z Filmwebu, wstydu oszczędź!

JakbySieDalo

w kuracji zagrał spoko właśnie teraz skończyłem to oglądać

Pseudoautochton

Nie ważne co oglądałeś. Ważne, że się nie znasz. Tępy jesteś i tyle.

Pseudoautochton

Zenująca jest twoja matula!! Pozdro glucie ! :D

Peter84

"Czasami wystarczy jeden film. "



HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHHA 'znawca' sie odezwal.;]

użytkownik usunięty
Pseudoautochton

Zgadzam się - w "13 posterunku" mega wkurzający i nieśmieszny, a w "Wiesio
show" to samo, tyle że razy dwa. Chyba nawet 10 odcinków tego "show" nie
wyemitowano, wcale się nie dziwię.

Ale to jest mimo wszystko świetne: http://patrz.pl/filmy/dzemik-uczy-angielskiego To właśnie urywek z programu "Wiesio szoł".

Pseudoautochton

Po domu złym troszkę podskoczył w moich oczach, ale jak oglądam tą beznadziejną reklamę z wypchanym lemurem przypomina mi się żenujący "Weisio szoł" i wracam do swojego wcześniejszego zdania, że koleś jest żenujący!

Pseudoautochton

Tępy buraku jesteś pseudo człowieczkiem który gówno wie o aktorstwie...
powiadam ci tepaku zamknij pysk i oszczędź sobie wstydu.

Obejrzyj sobie film Wesele to może ci trochę rozumu wejdzie do tej twojej zakutej makówki.

tomucho77

cweluś dalej napalaj się na swoje panienki z Photoshopa a na tematy filmowe lepiej się nie wypowiadaj bo szkoda transferu na takiego imbecyla

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pseudoautochton

co ty pieprzysz ???

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pseudoautochton

Pseudoautochton: to Ty oszczędź wstydu i nie obrażaj ludzi dlatego, że nie nienawidzisz świata. Wypowiedź typowego zakompleksionego Polaka. Przez takich jak Ty nie chce mi się wracać do kraju.

Rachel49

dobrze się czujesz?

Pseudoautochton

Hm, czasem przeraża mnie Twoje ograniczenie. Naprawdę. Posługuję się sarkazmem, a jak powszechnie wiadomo, jest to poczucie humoru nieco bardziej wysublimowane i zarezerwowane tylko dla osób inteligentnych, którym nie jest obce myślenie abstrakcyjne. Czyli wszystko to, czego nie można powiedzieć o Tobie, boś jest umysłowy impotent.

Aaa, no i nie noszę glanów, nie jestem też za fizyczną przemocą wobec dzieci. I cholernie mi przykro, że ktoś używa Twojego łba do wbijania gwoździ.

tomucho77

Koleżko nie pisałem do ciebie, ty nie jesteś nawet wart splunięcia, więc nie odzywaj się do mnie.

Pseudoautochton

Nie jestem twoim koleżką plackojebie i odejdź z FW a oszczędzisz sobie wstydu.

tomucho77

Już ci pisałem - zajmij się zbieraniem fotek dziewczyn podrasowanych w Photoshopie, bo do prawdziwej kobiety nie masz odwagi nawet podejść stary masturbancie, żyjący w świecie swoich chorych fantazji. Jak oglądam twój profil to idealny z ciebie kandydat na pedofila jeśli już nim nie jesteś zakompleksiony człowieczku.

Pseudoautochton

Kolejny raz wchodzi na filmweb jakiś pryszczaty koniotrzep - jesteś szczególnie zafaydaną ciotuchną, masz przeżarty od wąchania kleju móżdżek.
Czyż dzień bez obesrania kogoś nie jest dla ciebie pedrylu dniem straconym ?
Zapewne non stop po twoim zafajdanym umyśle krążą pomysły: "A, wicie, nasram na dobrego aktora, niech ma 1/10, wtedy inne, podobne zyeby też się ucieszą"
I tak, dzień za dniem wylewasz te swoje smrody na wszelkich forach, bo to, co sobą reprezentujesz, zarówno pod względem wyglądu, jak i inteligencji, jest na tak żenująco niskim poziomie, że nie potrafisz inaczej zaistnieć, jak tylko przez obsranie kogoś lub czegoś za to tylko, że mu do pięt nie dorastasz.

Pseudoautochton

No i pokazałeś klasę, zaściankowy gnomku. Bawią mnie te niżowe teksty, ale czego się spodziewać po kimś, kto nie potrafi rozrużnić dobrego aktora od złego. Pewnie masz radochę i śmiejesz się do rozpuku, gdy któryś z twoich kolegów powie: "gówno". Nie ma jak wyrafinowane poczucie humoru. I nie łudź się, że ktoś coś w twych osranych gaciach znajdzie, bo tam podchodzić trzeba z mikroskopem i pensetą. A co do mojego przyszłego życia nie martw się, nie narzekam. Do pięt mu nie dorastasz, zagubiona gameto prosto ze słabej erekcji.

tomucho77

Hahaha pouczasz typa i dajesz mu lekcję życiowych mądrości a następnie niczym nasz nieustraszony prezydent hrabia bul, piszesz rozróżnić przez "u" zwykłe. Jesteś głupszy od konstrukcji gwoździa.

Dzida_86

... które za młodu wbijałeś łbem w deski bo nie stać cię było na młotek.

tomucho77

Tak mi pojechałeś, że aż się zamknąłem w sobie.

Pseudoautochton

To,źe nie podoba Ci się jego gra nie uprawnia Cię do pisania takich tekstów.Oceń jego grę aktorską zamiast pisać inwektywy.

Pseudoautochton

On jest żenujący :) ale właśnie o to chodzi. Za to go uwielbiam. Genialny aktor.

goslawa25

hmm ciekawe podejście...

Pseudoautochton

Chyba nie kumasz absurdu jaki serwuje ten koleś :) ale nie każdy musi. Dla mnie on jest genialny.

Pseudoautochton

Żenujący to jest koleś,który uważa film Sucker Punch za rewelacyjny,a śmie się wypowiadać na temat Jakubika.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones