Arkadiusz Jakubik

Arkadiusz Benedykt Jakubik

8,5
67 921 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arkadiusz Jakubik
Lilith_999

porównujesz Zacka Snydera do Jakubika? chyba do reszty zgłupiałeś

Pseudoautochton

Bez przesady,Snyder to żadna wielka postać.300 to może niezły film,ale nic wielkiego,do obejrzenia na raz.A "Sucker"to już zupełnie ssie.Film dla napalonych gimnazjalistów.

Lilith_999

Twoja argumentacja i tok myślenia mnie poraziły!

Pseudoautochton

* żenująco grają.

Pseudoautochton

Trochę szacunku do mojej żony koleś.

Pseudoautochton

Wstyd to akurat sobie przynosisz swoimi komentarzami.Dla mnie z ekranu mogłaby zejść Kożuchowska,Karolak,Adamek bo faktycznie żenująco ale Jakubik to aktor przynajmniej dobry ale co ty możesz o tym wiedzieć.

Pseudoautochton

Przygłupek jesteś.

Pseudoautochton

dlaczego? jest bardzo dobry

Pseudoautochton

od dawna mowie. pajac z domu kultury w Bzdzinie urasta tu do gwiazdy.

schiz

Rozumiem, że ktoś może go nie lubić może nie pasować gra aktorska pana Jakubika ale żeby go obrzucać inwektywami to ostatnie dno a argumenty na poziomie totalnego chama. Pan Arkadiusz nic nikomu nie zrobił by zasługiwał na takie oszczerstwa. Ludzie trochę kultury ja też nie lubię wielu aktorów zwłaszcza celebrytów ale nie wyzywam ich na forach bo posiadam jako taką kulturę i nie zniżam się do poziomu rynsztoka. Co do aktorstwa pana Arka bo ma facet talent zarówno komediowy jak i dramatyczny jest wszechstronny sympatyczny w wywiadach obdarzony wielkim poczuciem humoru, ma dystans , nie wciska się na siłę tam gdzie mu to nie odpowiada nie robi z siebie celebryty,- nie odbiła mu sodówka nie ma na koncie skandali, ma poukładane w głowie to u niego cenię.

monisia54315

Nie zwracaj uwagi na tego pana TROLLA nad TROLLE. Ten pan TROLL należy do ścisłej czołówki TROLLI na FW !!! tak jak i założyciel tematu !!!

użytkownik usunięty
monisia54315

to glupi duren, nawet nie aktorzyna, a oberżyna.

Marny polaczku możesz przedstawić swoje dokonania ?

użytkownik usunięty
tomucho77

moze ty swoje dupowlazie

Pseudoautochton

nie jest najgorszy, akurat w tych rolach w jakich jest obsadzony pasuje dość dobrze, zwłaszcza w filmach Smarzowskiego. Jest wielu innych których widzę w kolejce do zejścia z ekranu z Małaszyńskim i Damięckim na czele, Jakubik w tej kolejce jest bardzo bardzo daleko.

Pseudoautochton

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego arkadiusza jakubika naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się zamachowskiego albo gajosa albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świetnej osoby jak aktor arkadiusz jakubik .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do kina nie chodzi jak jestes nie wiem fanem szyca albo oglądasz ojce mateusze czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z jakubika robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile arkadiusz zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle arkadiusza jakubika naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to Arkadiusz jakubik jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kino i sztuka ,widac że się nie interesujesz i nie chodzisz na wieczorki filmowe ,widac nie szanujesz filmu to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był arkadiusz jakubik jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak wybitny aktor bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu telewizora ani jednej płyty dvd nie chodzi tutaj o kino mnie ale wogóle ogólnie o zasady sztuki, żeby mieć jakąs godnosc bo Jakubik nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak wybitny arkadiusz jakubik ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po film i oglądnij sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kina bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kina to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Żenada !

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pseudoautochton

No cóż po kilku latach muszę zmienić zdanie o Jakubiku. Kiedyś uważałem go za "żenującego kolesia", ale teraz stwierdzam, że to świetny aktor. Przełomowa w moich oczach okazała się "Drogówka", gdzie pierwszy raz bardzo spodobała mi się jego gra. W "Pod Mocnym Aniołem" był rewelacyjny, a za "Wołyń" to mega szacun!

Pseudoautochton

no i niestety już musiał zepsuć to na co zapracował, świetne role i nagle wyskakuje z taką kupą jak Dr Misio, Wiesio Szoł wraca w swojej najgorszej odsłonie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones