Armand Amar

7,7
162 oceny muzyki
powrót do forum osoby Armand Amar

Odkryłem go niecałe pół roku temu i od razu pokochałem. Swoją muzyką czaruje i inspiruje. Szczególnie mocno polecam ścieżkę dźwiękową do dokumentu "La Terre Vue Du Ciel" - istna uczta dla ucha.

al_karnak

Podpisuję się ...
Po prostu świetny a ,, Earth From Above'' po francusku ,,Vue Du Ciel,, miażdżąco wbija w fotel. Inne soundtracki też są dobre. Trochę o tym kompozytorze można poczytać na FilmMusic.pl
Z pewnością jest godzien uwagi, chociażby na skomponowanie muzyki Do Home.S.O.S Ziemia - ktora jest również wspaniała.

peace_z_you

Mało znany, a tworzy naprawdę niesamowitą muzykę. Kilka dni temu usłyszałem
w internetowym radiu niesamowity kawałek, który stworzył Amar i od tamtej
pory, każdego dnia szukam jakiś nowych utworów które stworzył.
Naprawdę warto zainteresować się tym artystą.

al_karnak

Zauważyłem go po oglądnięciu Home. Świetny kompozytor!

al_karnak

Obejrzyjcie "London River" - muzyka jest wspaniałym uzupełnieniem monotematycznej (ale trzymającej w napięciu!) akcji :)

trajektoria

Zupełnie niedawno zainteresowałem się tym kompozytorem. Soundtrack "La Piste" średnio mi się spodobał, ale już kompozycje z "Moi, Van Gogh" mają swój urok. Jedynym mankamentem tej ścieżki jest jej krótki czas trwania. Ale najdłuższy utwór na płycie, "La Mort", po prostu zachwyca:
http://w513.wrzuta.pl/audio/1KfHpTDWTbp/armand_amar_-_la_mort_moi_van_gogh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones