Arthur Conan Doyle

Arthur Ignatius Conan Doyle

9,0
503 oceny materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Arthur Conan Doyle

Wybitny to pisarz... Zawsze potrafił mnie oczarować coraz to nową przygodą Holmesa...
Najlepsze były te małe opowiadanka oraz Pies Baskervillów...
Fantastyczny pisarz...

_Ja_

"Ostatnia zagadka Sherlocka Holmesa" jest najlepsza.

natalia_

Kiedys próbowałam drugi raz przeczytac ale to juz nie to samo. Pierwszy raz oczywiscie z wypiekami na twarzy. Ja najbardziej chyba lubie krótkie opowiadania i Dolinę Trwogi.

_Ja_

Wybitny pisarz. Uwielbiam go. Sherlock Holmes to postać mistrzowska, stworzona z niebywała precyzją. Ja mogę czytać wiele razy Sherlocka i nigdy mi się nie nudzi, to się tyczy też filmów z Jeremym Brettem. Jego kreacja Holmesa jest idealna. Polecam wszystkim miłośnikom Holmesa filmy z jego udziałem. :)

Kaliope

Zgadzam się w 100 %. Sherlock Jeremy'ego był wybitny, wręcz najlepszy ze wszystkich [ moim zdaniem pierwsze miejsce dzieli z Benedictem Cumberbatchem, który też świetnie podołał.] A co do A.C.D. moim ulubionym opowiadaniem jest Skandal w Czechach, Błękitny Karbunkuł, Liga Rudowłosych, Ostatnia Zagadka i Pusty Dom. Uwielbiam Studium w Szkarłacie... Jednym słowem - wszystko :D

użytkownik usunięty
_Ja_

"Pies Baskervillów" był moim zdaniem przeciętny, jak na Doyle'a ;)

Najbardziej lubiłam go w krótkich formach, opowiadaniach. Wspominany "Pies..." dawał radę, ale już takie "Studium w szkarłacie" nudziło straszliwie.

użytkownik usunięty

Mi się najbardziej podobała "Dolina trwogi". Jedyna książka, w której ta druga część wyjaśniająca motywy zbrodni nie nudziła :)

_Ja_

Mi też te historie się najbardziej podobały :D

użytkownik usunięty
_Ja_

Pies Baskervillów,Dolina Strachu,Studium w szkarłacie,Znak czterech i te pojedyńcze opowiadania bardzo się podobały.Jeden z wielu pisarzy,który potrafił z opowiadania na opowiadanie stawać się coraz lepszym i nie nudził czytelników wręcz jego zawiła fabuła w każdym opowiadaniu zachęcała do przeczytania następnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones