Artur Dziurman

7,0
6 054 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Dziurman

W rolach czarnych charakterów jest tak autentyczny , że aż strach się bać...genialnie mu to wychodzi, i ten jego charakterystyczny zimny głos.

telimena79

Świetnie zagrał Pawełka w Kryminalnych i Kinga w Fali zbrodni nadaje się do takich ról nawet z wyglądu.

Ruben_fw

Małe sprostowanie - Kinga zagrałby świetnie, gdyby napisali mu rolę lepiej. Napisany King z fali zbrodni był moim zdaniem słaby. Mało profesjonalny, nieskryty, odrobinę naiwny. To byłby materiał na geniusz (mógłby dorównać albo być przynajmniej blisko ideałowi tego serialu - czyli Siergiejowi), ale źle rozpisano serialowego bohatera.

HorrGore

Ale Pawełka zagrał świetnie szczególnie w 13 odc.Reporterzy

Ruben_fw

pamiętam Pana Artura z takiego programu ,, Ulica Sezamkowa " kiedy byłam mała zawsze ten program oglądałam.

Ruben_fw

Tak.. jako Pawełek wymiatał. Potem jeszcze zagrał jego brata

telimena79

W roli pozytywnego bohatera też świetny (To nie koniec świata)

telimena79

Pan Artur ma taki głos, że ciary przechodzą po plecach - jako Kratos w God of War absolutnie fantastyczny, ale wszystkie jego role mają coś w sobie. A jaki ma talent komediowy! Widziałam na żywo w teatrze. Wszechstronny facet

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones