Artur Lipiński

6,1
80 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Lipiński

Serial jak serial, taki sobie, ale powiem szczerze, że on sam nie gra tam źle. Jest naturalny,
krótko mówiąc, podoba mi się jego gra.

Gooner250

Zgadzam się w 100 %

debra_filmweb

Jestem z wami. Też uważam że jest świetny. Gra tak naturalnie, widać że kamery mu służą. Wczesniej nie miałam okazji obejrzeć więc teraz oglądam na tvn7. Sądzę że jest lepszy od Anny Marii Wesołowskiej.

Gooner250

Może mu to tak dobrze wychodzi z powodu tego, że on NIE GRA. Jest sędzią i w sądzie czuje się jak ryba w wodzie. A jeśli wyjedziecie z tekstami typu: "jest sędzią, ale może się stresować przed kamerami" odpowiadam, że bywa też tak, że na sali sądowej przebywają dziennikarze z kamerami. Dlatego uważam, że jest do nich przyzwyczajony.

palinka76

Może i tak,ale nie zmienia to faktu ze świetnie się go ogląda jest naprawdę bardzo bardzo przekonujący napewno lepszy od Mrii Wesołowskiej . Pozdrawiam :)

aneta_95

Zgadzam się z tym, że jest lepszy. I tak na pierwszy rzut oka Wesołowska jest lekko stronnicza. Może to tylko moje odczucie, ale zauważyłam, że gdy jakiś świadek obraża oskarżonego, to ona reaguje dopiero, gdy świadek już zdrowo przegnie, a gdy chodzi o oskarżonego to od razu ostro reaguje, rzucając na lewo i prawo karami porządkowymi... Pozdrowienia dla wszystkich!!!

Gooner250

Bo on nie gra jest na prawdę sędzia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones