Ashley Judd

Ashley Tyler Ciminella

7,6
11 461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Judd

podobieństwo Judd & Heigl

użytkownik usunięty

Według mnie Katherine Heigl jest bardzo podobna do niej . Nawet by mogły zagrać
siostry
w jakimś filmie

absolutnie się zgadzam :)

Też tak od razu pomyślałam.

Nie!!!Tylko nie do niej!!!Dziewczyny,nie przesadzajcie...

Tamilina

Oczywiście, że nie do niej, ani do Diane Lane, a takie porównanie również padło w jednym z postów. Nikt nie zauważa natomiast ogromnego podobieństwa tej aktorki do Toni Collette.

anga24

oj nie!!! Ja dla mmnie przypomina najbardziej Charlize Theron (kiedy była młodsza)

elzunia29

ja się zgadzam zupełnie - https://www.google.pl/search?q=ashley+judd+vs+charlize+theron&tbm=isch&tbo=u&sou rce=univ&sa=X&ei=lxgNU-_sGaqG4ATMyIGwCw&ved=0CC8QsAQ&biw=1517&bih=666&dpr=0.9

anga24

Toni Collette to najmniej podobna z tych wszystkich... Mi od razu skojarzyła się z tą aktorką z "Mrocznego Nieba", ale po chwili znalazłem, że tamta to Megan Ward, swoją drogą Megan jest najładniejsza z tych wszystkich paszkwili, które tu podajecie.

Marieka

Oczywiście, że Megan Ward jest bardzo ładna, ale nazywanie pozostałych, wyżej wymienionych aktorek (może poza Toni Collette, która zasuszona na wiór, wygląda fatalnie) "paszkwilami", to skrajny debilizm. Nawiasem mówiąc, samo używanie słowa "paszkwil" https://pl.wikipedia.org/wiki/Paszkwil , zamiast "paszczur", czy ostatecznie "pasztet" jest równie debilne. Pozdrawiam.

Max66

Debilizmem jest nazywanie tych stwierdzeń debilizmami. Nie pozdrawiam.

Marieka

Dzieciaku, koniecznie zmień dealera - wciąganie tego szajsu, który on ci sprzedaje, przeżre wszystkie 3 szare komórki, które ci jeszcze zostały. Również nie pozdrawiam :)

Max66

Staruszku, to o 3 szare komórki więcej niż u ciebie :P

Marieka

Gdybyś, gimbusie, miał choć 10% moich, to by tę twoją makówkę rozsadziło :D

Max66

Haha... gimbusie... ale określeniami walisz nietrafionymi jak uryną w nocy do klozetu... staruszku :P ...Rozsadziłoby ze śmiechu :D

Marieka

Jesteś, dzieciaku, znacznie głupszy, niż ci się wydaje :)

Max66

No fakt, w końcu marnuję tu czas na kogoś (o nie, nie zniżę się do twojego poziomu, nie nazwę cię głupcem) mniej inteligentniejszego ode mnie :)

Tamilina

Oczywiście, że jest bardzo podobna do Kasi Heigl. Co to za teksty: "Nie!!!Tylko nie do niej!!!"? Histeria jakaś ;-)

m_grendel

Rzeczywiście histeria - zwłaszcza, że choć Ashley jest ładna, to Katherine znacznie ładniejsza :-)

m_grendel

Też widzę podobieństwo do Katherine Heigl. Poza tym miałam wrażenie, że widziałam mnóstwo filmów z Ashley, spojrzałam na filmweb, a tam.... Chyba za często myliłam ją z kim innym hahaha

IMO jest w tym samym typie co Renata Dancewicz.

są bardzo podobne do siebie, też to zauważyłam

Ja również się zgadzam. Podobieństwo niesamowite :)

W Gorączce wygląda jak Charlize Theron

lukasz121246

ooooo ja tez sie dzis zlapalem na 2ce seial leci i az sprawdzilem obsade ,bo myslalem ze to Charlize Theron

też się zgadzam :) w ogóle oglądając Divergent na początku myślałam, że to właśnie Heigl odgrywa rolę matki :P rzeczywiście mogłyby grać siostry

racja, uderzające podobienstwo

Bardzo podobne. I obydwie wyglądają staro, jak na swój wiek.

Ja tam widze tylko jedno podobienstwo: Diane Lane i tyle w temacie.

Katherine Heigl ................ mialem aktorke przed oczami ale troche mi zajelo zeby wpasc na to ze wlasnie tak sie zwie ta dziewczyna

mi bardziej Katie Holmes przypomina, przynajmniej w filmie ''Podwójne zagrożenie''

A ja uważam, że ona jest bardzo podobna do Moreny Baccarin. Zawsze je mylę.

Racja Katherine Hiegl

Aneczka_Matysiak

Oczywiście - wyglądają jak siostry :)

MEGA PODOBNE. Nawet o mało bym ich ze sobą nie pomylił w jednym filmie.

Jak dla mnie to bardziej Angelina Jolie

jureksyncerz

Faktycznie są trzy aktorki bardzo do siebie podobne: Katherine Heigl, Ashley Judd i Jeanne Trimplehorn, moim zdaniem Toni Collette tu nie pasuje, ma zdecydowanie inną urodę. Ale oczywiście to tylko moje zdanie i szanuję każde inne :)

alex_swaltek

To prawda. Jeanne Tripplehorn też ma podobny typ urody, zwłaszcza za młodu, np. z czasów "Wodnego świata".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones