Ashley Tisdale

Ashley Michelle Tisdale

7,7
4 106 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashley Tisdale

Która jest godna uszanowania i ma jako taką karierę ;)

Niunia520

Jej kariera stoi w miejscu. Łapie się takich produkcji jak "Straszny film" więc nie wiem o jakiej ty karierze mówisz.

Misia_1810

Wydaje mi się, że gdyby chciała to by mogła grać w lepszych filmach ale ona po prostu nie chce.. już od jakiegoś czasu ma wywalone na karierę i skupia się na związku/ślubie. Przykład? Miała rolę w dramacie Left Behind (zawsze coś do przodu w takim czymś jeszcze nie grała) to przed rozpoczęciem zdjęć odrzuciła tę rolę. Miała propozycje grania w Pamiętnikach wampirów, Pretty Little Liars czy Dwóch i pół.. odrzuciła.. miała propozycję podpisania kontrakty z Sony Music na nowy album.. odrzuciła.. więc jak widać to wszystko jej wybór, a szkoda bo się marnuje.

Johny999

W takim razie kompletnie nie rozumiem jej decyzji.

Johny999

w pamiętnikach?
Jakoś ciężko ją widzę, kogo niby miała zagrać?

Diablicaaa

Dla mnie też to trochę dziwne!

Diablicaaa

z tego co słyszałam to Caroline

Johny999

pisząc, że odrzuciła propozycję na nowy album wprowadzasz ludzi w błąd. Ashley sama potwierdziła, że aktualnie nagrywa swój 3 album studyjny i jakiś czas temu wyszedł jej nowy utwór, więc nie do końca się marnuje. Po za tym skupia się ostatnio na produkcji filmów/seriali. fakt faktem mogłaby częściej grać bo jest dobrą aktorką i chętnie bym obejrzała coś nowego z nią no ale musimy czekać. może niedługo zaakceptuje jakąś rolę.

anuuluuu

Chodziło mi o to, że odrzuciła propozycję na nowy album, który wydałaby duża wytwórnia dzięki czemu mógłby zdobyć duży rozgłos ale ona się na to nie zgodziła i chce go wydać sama nie poprzez wytwórnię przez co zapewne przepadnie na wszelkich listach i jego promocja będzie zerowa ;. A jakby przyjęła kontrakt SONY Music to mogłaby zrobić fajne kawałki, które mogłyby być hitami no ale jej wybór, widocznie woli żyć z dala od show biznesu.

Johny999

Może po prostu woli się skupić na sukcesie artystycznym, a nie komercyjnym i woli nagrać coś, co będzie w 100% jej się podobało, zamiast nagrywać coś, co jej narzucą, tylko po to, żeby być na listach przebojów i nabijać kasę wytwórni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Niunia520

Jeszcze Demi Lovato jest gwiazdą Disneya a nie zwariowała i jest całkiem normalna

Niunia520

jaka kariera? Toż to Zac Efron zrobił lepszą i przy okazji wcale złym aktorem nie jest

Niunia520

Jeśli juz, to Zendaya.

Niunia520

Jak dla mnie to wcale nie zrobiła kariery może nawet nie chce woli żyć z dala od blasku fleszy. Dla mnie wybiły się jedynie Selena Gomez, Demi Lovato, Miley Cyrus czy też Vanessa ale tylko jako aktorka ;)

Niunia520

Jej przyjaciółka Vanessa Hudgens tez się tu zaliczy

Niunia520

I Hilary Duff

Niunia520

Obejrzałem z nią serial,Obłędnych Świąt,ładna i sexowna jest ;).Bardzo mi przypomina nieżyjącą już aktorkę,Brittany Murphy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones