Ashton Kutcher

Christopher Ashton Kutcher

7,7
16 578 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ashton Kutcher

Wcale nie taki tragiczny jak chcą to widzieć zazdrośni mężczyźni
Aktorsko lepszy od niejednego aktora średniej kategorii. Ma w sobie to coś, bardzo przyciąga wzrok, potrafi wczuć się w rolę. "Amerykańskie ciacho" nie jest kompletną klapą tylko dzięki niemu. Poza tym oczywiście bardzo seksowny facet, więc ma ode mnie 8 ;P


użytkownik usunięty
return_lux

Jestem kobieta i powiem, ze on nie jest seksowny ani przystojny , strasznie drazniacy, slaby aktor jedynie jako Kelso w That¨s 70s show ujdzie. Jesli Michal Aniol go rzezbil to niezle sie musial schlac :D

hahahahah i to jakimś tanim alkoholem :P

użytkownik usunięty
Lady_Rita

denaturatem zapewne :D

lubię to :D

return_lux

Kiedyś nie widziałam w nim jakoś urody. Ale od jakiegoś czasu jestem nim zachwycona i uważam tak jak Ty. Wygląda jak wyrzeźbiony, jest moim zdaniem absolutnie doskonały, nie ma się do czego przyczepić. Ma niesamowicie symetryczną twarz, męską budowę szyi i ramion, jest niezwykle proporcjonalny. Bardzo na plus u niego jest wzrost, który eksponuje wszystkie zalety jego wyglądu. Gdyby był niski, nie byłby ciachem. Popatrzcie na to, absolutna perfekcja:
http://1.bp.blogspot.com/-X4VHeRtTO9w/Tw-BIXBKdXI/AAAAAAAAAVw/8m7SIm_HwAw/s320/a bs%2BAshton-Kutcher_240.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones