Audrey HepburnI

Audrey Kathleen Ruston

8,0
15 023 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Hepburn
P_Halliwell

Kilka ważnych filmów było..... ale jednak nie wdając się w dyskusję wybieram RZYMSKIE WAKACJE. Fajny,beztroski,lekki a obecność G.Peck'a podnosi jeszcze bardziej walory tego filmu.

P_Halliwell

Moim zdaniem "Historia zakonnicy".

P_Halliwell

Bardzo dobrze zagrała w Doczekać zmroku

P_Halliwell

My fair lady, Doczekać zmroku, Śniadanie u Tiffany'ego i Historia zakonnicy! Można by też dodać Dwoje na drodze. Oscarowa rola w Rzymskich wakacjach moim zdaniem "tylko" dobra.

P_Halliwell

zagrała fenomenalnie w Oscarowych "Rzymskich wakacjach" - ale trzeba przyznać, że jest to "lekka" rola - nie wyżyny dramatyzmu na jakie ją stać!

genialna w "Historii zakonnicy", "Doczekać zmroku", "Śniadaniu u Tiffany'ego" i przede wszystkim w mało znanym filmie w Polsce - "Niewiniątkach" !!!

Luise

No właśnie, jest znacząca różnica między najlepszym filmem z udziałem Audrey, a jej najlepszą rolą. Często za najlepsze uznajemy nasze ulubione, choć nie zawsze. Nie umiem wybrać jednego, ale napiszę "Śniadanie u Tiffany'ego", "Szarada", "Dwoje na drodze" i 'Jak ukraść milion dolarów". Najbardziej wymagające role Hepburn miała w "Śniadaniu...", "Doczekać zmroku", "Niewiniątkach". Co do "Historii zakonnicy" nie mogę się wypowiedzieć, bo tego filmu nie widziałam. Lekko mieszane uczucia mam co do musicalów, w których wystąpiła. Obrazy te podobały mi się głównie ze względu na innych aktorów i fabułę.

P_Halliwell

Wg. mnie;

* Historia zakonnicy - genialna rola w przeciętnym filmie (dłużący się, niełatwy w odbiorze, film z gatunku nie dla każdego)
* Dwoje na drodze - ten film nie mógłby powstać bez niej
* Doczekać zmroku - bdb rola niewidomej, zaradnej, odważnej, walecznej kobiety
* Szarada - po raz kolejny ujawnia swój nieprzeciętny talent komediowy
* Jak ukraść milion dolarów - j.w.

P_Halliwell

Moim ulubionym filmem z jej udziałem są "Rzymskie wakacje", a najlepiej zagrała moim zdaniem w "Śniadaniu u Tiffany'ego".