Ava GardnerI

Ava Lavinia Gardner

7,9
1 733 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ava Gardner

Dzisiaj gdyby żyła niepowtarzalna i zjawiskowa Ava obchodziła by rocznicę swoich 85 urodzin, niestety odeszła 17 lat temu.........
Była piękna, utalentowana, miała to COŚ.....
Ava Gardner:*

Luise

Przepraszam bardzo, ale czy ty zawsze musisz przypominać o urodzinach aktorek i aktorów? To się nudne robi, co zwykłego śmiertelnika obchodzi, kiedy jakaś gwiazda ma lub miałaby urodziny? He?

Kinomaniaczka_

tak, muszę to robić, ale zauważ że przypominam daty urodzin tylko wybranych gwiazd, przeszkadza ci, nie komentuj, przecież nie wymagam tego od ciebie, jasnneee??

Luise

aa taak w ogóle to dzieci i ryby głosu nie mają!!! dziecko do nauki! i to już!!!

Luise

1. Komentować każdy może... Raz trochę lepieeej, raz trochę gorzej, ale nie o to chodzi...
2. Ja się nie uczę? A to ci numer!

Luise

wesołych świąt=*

Ava na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci. . . =*

Luise

wesołych świat ;*

Ava wciąż pamiętam . . . =*

Luise

Ava. . . . ;*

wesołych świąt !!!!!

Luise

Luise...jesteś niesamowita :)
A co do Avy....piękna , utalentowana oryginalna i taka kobieca :)
I w mojej pamięci będziesz Ava :)

Luise

Ava. . . . . ;*

wesołych świat dla wszystkich!!!

Luise

Ava....... :*

wszystkim fanom Avy Gardner wesołych świąt życze!

Luise

Musiałyście być ze sobą blisko ;)

iacob

Skoro tak twierdzisz...

Luise

Powiedz lepiej, od którego filmu zacząć "przygodę" z Avą.

Luise

A gdyby miała skrzydła byłaby ptakiem. Jak mnie irytuje takie tępe pisanie "gdyby żył/a miałby/miałaby 150_ lat". Jasne, bo tylko nie liczni ludzie umierają, reszta żyje wieczność. Nie wiem co za "inteligent" na to wpadł by wspominać o urodzinach osób zmarłych, ale czy nie wystarczy jak się obchodzi rocznicę śmierci?

Na prawdę trzeba pisać takie durnoty typu "Gdyby..."?

Tokar2

nikt nie zmusza Cie do wchodzenia, komentowania i brania udziału w tak niskiej intelektualnie dla Ciebie dyskusji...
wiec czare goryczy, frustracji i żale zachowaj dla siebie

pzdr

Luise

Czasem muszę gdzieś się pozbyć tej goryczy, frustracji i żali. Bo nie ogarniam czasem tego ;)

Pzdr

Tokar2

No to masz problem - nie zazdroszcze :)

Luise

Spokojnych i Wesołych, a o Avie pamiętamy ;) Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones