Barbara Kurdej-Szatan

3,9
9 009 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Kurdej-Szatan

Mialam nadzieje, że sprawdzi sie jako aktorka, bo w reklamie play serio wychodzilo to fajnie, pozniej zobaczylam ja w M jak milosc i nie moglam jej zniesc, wiem ze taka ma role, ale ta jej gra:< jest sztuczna ten usmiech przyklejony do twarzy i te dziwne zachowania, jesli ma talent aktorski to ja pytam gdzie? jest tyle aktorek, dobrych, bardzo dobrych, nie da jej sie podpisac pod ani jedna z nich. Wybralismy sie do kina na Dzien Dobry kocham Cie, moze bedzie lepiej niz w serialu, ale oczywiscie okazalo sie ze jest to samo, przez nia ten film jest tak cukierkowy i tak zenujacy, ze nie da sie tego opgladac i to jej spiewanie, serio powinna zakonczyc na reklamach wszystko, bardzo bylam za nia, przedobrzyla. Troche charakteru Barbaro. Moze jakies szkolenia aktorskie ponowne? po co sie pchac od czegos co nie gra.

fintela

Miałam okazję zobaczyć Basię Kurdej-Szatan w Deszczowej piosence, jeszcze zanim jej gwiazda rozbłysła. Zapewniam, że warsztatu, talentu czy chęci jej nie brakuje. A przecież to właśnie w teatrze uwypuklają się wszystkie mierne cechy aktorów. Myślę, że może być to kwestia roli, zarówno w reklamie jak i w spektaklu wciela się w bardzo wyraziste postaci, którym nadmiar nie przeszkadza, a wręcz pomaga. W przeciętnych, niczym nie wyróżniających się odsłonach wygląda to sztucznie z powodu lekkiego przerysowania. Mam jednak nadzieję, że to po prostu kwestia wprawy i obycia, bo tak naprawdę przecież ona dopiero debiutuje w telewizji. Jest bardzo wyrazista, więc jeśli okiełzna te błędy może być całkiem nieźle. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones