Barbara Mularczyk

7,0
1 848 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Mularczyk

Niedawno miła nastolatka, a teraz kobieta w kwiecie wieku, Waldek się już ożenił, a ona wciąż sama...

Zawiesisty_Bazant

No i co z tego? Kobiety w naszych czasach, w naszej kulturze, nie mają przymusu wychodzenia za mąż, jeśli nie chcą.
Lepsze to, niż życie w toksycznym związku, które zauważyłam w serialu ze cztery: Halina i Ferdek - pijak, nierób i cham,
Marian i Helena - cały czas drą ze sobą koty praktycznie za nic, Waldek i Jolasia - on ciota, ona złodziejka, wygodna królewna z drewna i w ogóle zawistna suka, a na koniec prezes Kozłowski z żoną... Uch, jak ja nie cierpię tej tłustej, przaśnej, erotomańskiej mordy ! ! ! No i kto mi powie, że nie lepiej być szczęśliwym singlem, niż wiecznie smutnym/wkurzonym/sfrustrowanym/stłamszonym małżonkiem.

littleflyingbears

Ale... wyginiemy.

anomislaw_xy

No i co? Ludzie są niczym innym jak komarami z wolna wysysającymi i infekującymi nieszczęsną Matkę Ziemię.

littleflyingbears

skoro ludzie tak cie denerwują to możesz juz teraz rozpocząć ograniczanie populacji tej zarazy, tylko weź coś ostrego pewnie w kuchni coś tam znajdziesz.

conti01

Kretyn

littleflyingbears

Jezu kochany, myślisz że o tym nie wiem? To jest serial komediowy, parodia i w tym tonie się wypowiadam, trochę dystansu! Ja sam jeszcze drugiej połówki z którą bym się chciał ożenić nie znalazłem i wcale mi nie śpieszno.

littleflyingbears

Niezły bełkot . Wyginiemy ? Nas jest za dużo, a nie za mało :)
Poza tym nie trzeba się żenić, by rodziły się dzieci. Czy kiedyś ktoś się żenił ? Czy wyginęliśmy ?

littleflyingbears

A Boczek kij na to kładzie ;)

Zawiesisty_Bazant

Może nowa seria albo spin-off to zmieni. O ile kiedyś powstanie.

kto

Mam nadzieję:) Żeby tylko dobrego aktora dobrali

Zawiesisty_Bazant

przecież pisze jak byk: mąż Rafał Potocki (od 17.09.2011), córka Aleksandra (ur. 13.03.2012)
zaciążyła i żeby nie było skandalu i wzięła ślub na szybko

:P

_Bunuel_

Widać też "przeleciałeś na szybko" . Przecież jemu chodziło o serial, a nie o prawdziwe życie. Wystarczyło przeczytać trochę wolniej.

raf_filmweb

Ja tak samo ( wstyd się przyznać) nie cyknąłem, że chodzi o Waldusia, a nie o Bartosza.

Zawiesisty_Bazant

nie każda da się zniewolić i być niewolnikiem we własnym domu bo kobieta jest warta coś więcej a nie tylko by usługiwać mężowi i rodzić durne bachory jak uczy tego pseudo czarnek w szkołach

Zawiesisty_Bazant

kolega przoczyl jeden odcinek od tego czasu jest z lysym

Zawiesisty_Bazant

Patrzę na odcinek z 2019 r a jest 2023 obecnie ma 39 lat
Zawsze mi się podobała,ale strasznie się zaniedbała, troszkę jej przybyło
A wystarczylo by jakby trochę wagi zgubiła ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones