Bartosz Porczyk

6,4
2 886 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Porczyk

Dlaczego go nie obsadzają w porządnych filmach??? Tylko chałturzy w jakichś telenowelach 3 kategorii i zalicza epizody (pozdrowienia dla Kurta od Brunnera:))

kantakuzen

potwierdzam. Desmoulins genialny, ale role w serialach porażka :(

kantakuzen

Ja po prostu nie oglądam go w telewizji. Mam to szczęście, że jestem z Wrocławia, więc regularnie widuję go na deskach Teatru Polskiego. Faktycznie w Sprawie Dantona był świetny, ale jego popisowa sztuka to jednak Smycz.

lucynka_zmyslona

mam podobne zdanie :) Porczyk to jedna z najbarwniejszych postaci wrocławskiego teatru a z TV mówiac szczerze zupełnie go nie kojarzę :)

kantakuzen

Widziałam go wczoraj w roli Gustawa w "Dziadach" w Teatrze Polskim i był naprawdę genialny. <3
Podbił serca publiczności.

użytkownik usunięty
Veronica_Green

Chyba byłyśmy na tym samym przedstawieniu :p Ale np. Kiljan też świetnie grał :)

Taak, oni mieli najbardziej entuzjastyczne brawa ale tylko dla Porczyka wstałam z miejsca,haha :)
Ja byłam 15 kwietnia na 17.00 ;)

Veronica_Green

Pana Bartosza szkoda na tak żenujące filmy jak "Ambassada". W teatrze rewelacyjny: w roli Gustawa w "Dziadach" (dostał kilka dni temu za tę rolę kolejną nagrodę), w "Termopilach Polskich", w popisowej "Smyczy".

drTomcio

w 'szajbie' tez;)

drTomcio

Widziałam dziś po raz pierwszy w Termopilach i jestem pod wielkim wrażeniem. Świetny aktor <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones