Benedict Cumberbatch

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch

8,8
110 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benedict Cumberbatch

nie wiem, ile razy był nominowany, ale bardzo porządnie wywiązał się ze swojego zadania :)

https://www_youtube_com/watch?v=YOa7ZjxRuKM

kropeczki zamiast _

:)

użytkownik usunięty
iwonrud

chyba najfajniejsze IceBucket jakie wdziałam :) No i bardzo dobrze że wspomniał po co jest ta akcja i co ma na celu, a to przecież najważniejsze.

Zgadzam się, najlepsze wykonanie jak dotąd :) Widać, że nie robi tego, żeby się wypromować, ale naprawdę wie, jaki jest tego cel i chwała mu za takie podejście.
A nominowany był 3 razy jeśli się nie mylę :)

Deluxe7

Nie mylisz się: nominowali go Tom Hiddleston oraz Juno Temple (partnerka z "Pokuty") i Adelaide Clemens (z "Parade's End"). Młode dziewczyny wiedzą, kogo chcą oglądać inne młode dziewczyny, a Tom zapewne posłużył się filozofią Nathana Filliona, który go wcześniej nominował: "Zrobiłem to dla pań. Bardzo proszę" :-)

Deluxe, dla mnie to jest niesamowite (trochę OT)
https://www.youtube.com/watch?v=m4RT-J_20aI

iwonrud

A kogo on nominował ?

KtosiekCosiek001

Harveya Weinsteina, Kylie Minogue i Lewisa Hamiltona ;)

iwonrud

Mogę to oglądać bez końca... Co prawda wiadomo że ustawione ale i tak przezabawne. Ben ponownie wykazał się talentem aktorskim.

iwonrud

ciekawe skąd i czy zna osobiście Kylie Minogue którą nominował.
Czyt ktoś mógłby napisać co Ben powiedział zanim kubeł wody wylądował na jego głowie siedząć na ławeczce?
nie mogę wyłapać co mówił a bardzo mi zależy aby wiedzieć jaki był jego komentarz ;)
dzięki

sun_luna

On w sumie nie komentował tego jakoś szczególnie, najpierw powiedział, że był nominowany trzy razy przez Adelaide Clemens, Juno Temple i Toma Hiddlestona, później że przyjął wyzwanie po terminie i że chodzi o wspieranie tej akcji związanej ze stwardnieniem zanikowym bocznym, na koniec poprosił, żeby hojnie wpłacać pieniądze i wreszcie (do swojego kolegi) żeby go oblać ;)

inferno_22

dziękuje bardzo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones