Benedict Cumberbatch

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch

8,8
110 595 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benedict Cumberbatch

Absolutnie zasłużona. Cieszy tym bardziej, że zdobyta w bardzo silnej konkurencji.

ACCb

Super, ze wygral należało mu sie, tylko szkoda ze go na gali nie bylo

Oloka96

Szkoda. Brakowało mi i jego, i Martina. Mam tylko nadzieję, że obaj panowie nie stwierdzą, że aby wygrać, nie powinno się przyjeżdżać na galę...

ACCb

Też mam taką nadzieję, bo takie specjalne nieprzychodzenie, to mnie jakoś nie pasuje.

Anabelle09

może sie obrazili za 2012, gdzie było chyba 14 nominacji i żadnej wygranej :D

Oloka96

Może :D No a w tym roku chyba oni wygrali najwięcej :D

Anabelle09

no tak sherlock wygrał 7, a breaking bad 6

Oloka96

hell yeah :D no ale BB się należało, w końcu to chyba ostatni rok ich nominacji.

Oloka96

Po tym jak się Benedict miesiąc temu ekscytował tą nominacją i "nie mógł się doczekać aż będzie się pocił na czerwonym dywanie, oklaskiwał wygranych, pił i tańczył", to ja bym bardziej zakładała, że zrobili sobie z Martinem before party i nie dotarli ;D

inferno_22

Życzyłabym obu udanej zabawy, tymczasem Martin ciężko haruje w teatrze (przez trzy miesiące jedno-dwa przedstawienia dziennie)... Benedict też coś robi zawodowo, bo nawet z kubłem zimnej wody musiał trochę poczekać :-)

ACCb

Quite the busy little bee... :>

inferno_22

podasz link może, jak masz taka możliwość bo chętnie bym sobie przeczytała/obejrzała :)

Oloka96

http://www.conwayvangeldergrant.com/voices/news proszę ;)

inferno_22

dzięki, szkoda, że jednak nie zatańczył, tak jak np. z fassbenderem na złotych globach, czy z julia roberts na SAG

ACCb

Absolutnie zasłużona :)

ACCb

Nareszcie:)!

ACCb

a gdzie wtedy był wie ktoś

krystyna_15

No właśnie nic pewnego na ten temat nie mogę znaleźć. Oficjalnie nie pojechał z powodu zawodowych zobowiązań - taką wiadomość podano tydzień czy dwa temu. W mediach pisze się tylko, że miał "ważny powód". Ale chyba nie chodzi o sesję do grudniowego numeru "Elle" :-)
W News 5 mówili, że pracuje nad "Jungle Book". Nie wiem, czy to nie za wcześnie, dopiero była mowa, że go zaangażowano. Chyba że robi motion capture... Wówczas Moffat, który powiedział, że Ben "jest teraz zbyt wielki, żeby przyjechać", wcale by głupio nie żartował...

ACCb

na gali Emmy nie ma zwyczaju puszczania nagranych podziękowań od nieobecnych zwycięzców?

szkoda, szkoda, zwłaszcza, że obu panów można by było zobaczyć

mi jest trochę smutno z powodu True Detectiv, jestem chyba jedną z nielicznych osób, które mu mocno kibicowały (tak, wiem, że podobno przeceniony, nadmuchana bańka, a tak naprawdę nudny przewidywalny i mało odkrywczy - cóż, ja się dałam uwieść tak mocno, jako żadnemu innemu ostatnimi czasy)

iwonrud

Emmy to jak Oscary - nieobecni nie mają głosu... A szkoda, bo zobaczyłabym chętnie jakąś improwizację na smoking i szorty :-)

True Detective ma wielu zwolenników, ubolewających nad brakiem nagród przynajmniej dla McConaugheya i za najlepszy serial. Prawda jest taka, że Akademia to dość konserwatywne środowisko i rzadko przyznaje nagrody za pierwszy sezon. Przy tym konkurencja była naprawdę silna, z wybitnym Breaking Bad, zwłaszcza że w grę wchodził ostatni sezon, z wyjątkowo dobrym zakończeniem (co jest istotne, bo amerykańskie seriale mają ten problem, że często świetnie się zaczynają, a finał rozczarowuje...).

ACCb

Przynajmniej już wiadomo gdzie był i co robił... :D
https://www.youtube.com/watch?v=jY1YLytrYuE

inferno_22

Nie powie przecież, że siedział przed telewizorem, gryząc palce :-)
A jeśli rzeczywiście spał, to podziwiam żelazne nerwy i zdyscyplinowanie (rano pewnie do pracy...).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones