Bennett Miller

7,5
1 176 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Bennett Miller

Miller jest ewidetnie niedojrzałym, acz interesującym reżyserem. Podejmuje się ciekawych tematów, które jednak realizuje według mnie przeciętnie. Jego filmy są "suche" i wyprane z emocji, a jak sam Mark Schultz powiedział "Foxcatcher" jest zakłamamy. Potencjał Bennett ma, brakuje trochę szlifu i doświadczenia, bo nie uczy się na błędach.

RustyRyan

A ten suchy komentarz kopiowany jest z jakiegoś Plotka? Jakoś nie mogę odnieść tego do jego filmów... zwłaszcza, że "Foxchatcher" to najlepszy film ubiegłego roku.

Bosniak

To w stu procentach moje spostrzeżenia. Gusta oczywiście są różne, ale na pierwszy rzut oka widać, jakie są filmy Millera - mozolne, ciężkie, choć na pewno może się to podobać. "Monayball" jest dobrym filmem.

RustyRyan

Mhm, pierwsza opinia zabrzmiało jak jakiś z góry nałożony wyrok a nie własne spostrzeżenia... "Moneyball" był niezły, za to "Foxcatcher" dla mnie był arcydziełem, choć rozumiem - widząc też po ocenie tego filmu - że nie dla wszystkich.

I to mnie właśnie urzekło u Millera, bo u niego nie ma jak w większości filmów tekstów "boli mnie" i następna scena tylko cisza, klimatyczna muzyka i pokazany ból na twarzy fizyczny i psychiczny. Mi niesamowicie się to oglądało i świadczyło to też o jego dojrzałości, jednocześnie nie robił tego pod publiczkę (np. wzorując się na bardziej doświadczonych kolegach). Tako ja to widzę :)

RustyRyan

powala mnie ta opinia. jednego z najwybitniejszych filmow jakie widzialem. widac ze nie dostalo sie tyle talentu, aby robic, za to jadu aby jechac po czyms, az za nadto. Zenada

RustyRyan

Bardzo ciekawe to co piszesz. Akurat jest zupełnie odwrotnie. Mark powiedział, że reżyser to geniusz. Na przykład w tym wywiadzie:

https://www.youtube.com/watch?v=rY6sfFiGIUg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones