Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 810 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

Ładniejsza, bardziej utalentowana, popularniejsza no i ludzie kochają jej muzykę.

Funak

To, że jest bardziej popularna wcale nie musi oznaczać, że jest lepsza. Pozostałe argumenty to kwestia gustu.

Jaki jest cel pisząc pochlebstwa pod adresem Rihanny na stronie poświęconej Beyonce?

Funak

kwestia gustu. ja zachwycam się i zazdroszczę urody zarówno Rihannie jak i Beyonce. ale uważam, że o wiele lepszą wokalistką jest Beyonce. a argument o tym, że popularniejsza i "no, ludzie kochają jej muzykę' z dupy wzięty. ludzie kochają i muzykę Beyonce i ją samą. obie są tak samo popularne. tak jak pisałam - argumenty z dupy wzięte.

isobel

zgadzam się z @isobel, żadnej nie słucham więcej niż jednego kawałka, który wpadnie mi w ucho. Natomiast na podstawie choćby rankingów finansowych (Forbes jeśli mnie pamięć nie myli) Beyonce góruje, a taki ranking z pewnością odzwierciedla popularność. Jednakowoż Bee nie wywołuje skandali i faktycznie robi to co mówi, czyli wszystko by ludzie widzieli w niej artystkę a nie pop gwiazdkę. Punkt dla Bee (z jednoczesnym szacunkiem dla R)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones