Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

Głos? Przeciętny. Gra? Zerowa, Wygląd? Jak stanie przy Shakirze to wygląda jak facet.
Przykro mi, ale ośmiesza się tym swoim tańcem w reklamie pepsi, albo na koncertach. W reklamie pespi na siłę kopiuje Shakire, z tym, że tańcząca Beyonce wygląda KOMICZNIE. Myśli, że jak poskacze i cycki jej beda latać na obie strony to można to nazwać tanćem. Ciara czy Shakira mają figury, klasę i własny styl. Są mega rozciągnięte, posiadają piękne wyrzeźbione ciałka, a ta pani ma tylko typową murzyńską figure, jest tandetna i nic poza tym. Za to swietna w robieniu min do lustra w stylu "ale ze mnie kocica". NIe wiem jak to możliwe, że zrobiła taką karierę, jest tyle utalentowanych, fajnych lasek, a ona taka typowa dziewucha z bronxu co tylko dup* trząść potrafi jest uważana za jakąś gwiazde. Totalna niesprawiedliwość. I jej te śmieszne , plastikowe popowe pioseneczki. Nawet za muzykę się nie potrafi porządnie wziąć.

return_lux

Ktoś tu chyba ma kompleksy, albo zły dzień... Ta PANI od dziecka na siebie pracuje, ma potężny głos, a wygląda tak jak powinna wyglądać prawdziwa kobieta, a nie jak te szkieletorki co tylko żebra widać. Osobiście nie słucham jej piosenek, ale przynajmniej potrafię stwierdzić fakt, że kobieta ma głos i umie go wykorzystać. Niesprawiedliwością właśnie jest to, że narzeka się na takich wykonawców, którzy coś potrafią, a nie na takich, którzy, przykładowo, śpiewają chałę, nie potrafią się zachować lub są totalnymi debilami, jak np. udowodnił ostatnio dzieciak Bieber:/:/:/ Zostaw już tą Beyonce, bo zwyczajnie brak ci pojęcia na temat znaczenia słowa "talent".

Piekna_Lawenda

Tak oczywiście posiadam kompleksy, uważając Shakire, Ciare czy Rihanne za prawdziwe laski, a Beyonce nie. Zastanów się co piszesz kobieto, bo walisz takie banały jakbys nic sama nie umiała wymyślic.
NI etwierdzę, że Beyonce jest gruba, ale na tancerke to ona się na pewno nie nadaje, trzęsie się jak galareta przy każdym ruchu, to nie jest ładne! Shakira, Ciara mają ładna, wyrzeźbione ciała, spędzają wiele godzin ćwicząc układy, są prawdziwymi tancerkami, poświęcają temu wiele czasu, to po nich widać. Uważasz, że one są za chude? Jesli tak to podejrzewam, że sama masz o kilka kiilo za dużo. Jest jeszcze parę sylwetek pomiędzy Anją Rubik a Beyonce, ale ty potrafisz tylko mówić o skrajnościach. A jeśli komuś w czasie tanczenia widac żebra, to to jest właśnie normlne. Problem jest wtedy kiedy ktoś robi mostek i żeber mu nie widać. Gdyby Beyonce naprawde ćwiczyła układy taneczne jak to pokazuje w swoich teledyskach już dawno spaliłaby ten tłuszcz. Po prostu nie byłoby innej możliwości. Shakira jest mega gibka i potrafi poruszyć każdym mięśniem swpojego ciała, Beyonce tylko macha rękoma i pada na ziemię- to jest smieszne, z pewnością nie profesjonalne. A głos... proszę cię, to ty chyba w życiu nie słyszałaś dobrej muzyki i prawdziwie utalentowanego wokalisty. Z popowych to mogę od razu wymienić Christine Aguilere-przy niej to Beyonce ma głosiczek, którym ledwo może coś wyspiewać.
Poza tym robisz coś dziwnego, bo porownujesz młodego chłopaka do dojrzałej kobiety. Jaki to ma sens?? NIe twierdzę, że Bieber ma talent, co jednak nie oznacza, że Beyonce go posiada. Poza tym nie wiem jakie masz podstawy, by uważać panią beyonce za mądrą życiowo osobe. Na 100% tak jak Bieber nie wie gdzie leży Polska, na bank nie potrafi mówić żadnym językiem obcym, a swoją córkę rozpieszcza na kilkuletnią diwe, jakbyć czytała jakąś bardziej mądrą prasę to byś wiedizała, ze twoja idolka kupiła swojemu dziecku konia na biegunach ze złota i bransoletki z diamentami. To jest oznaka totalnego zidiocenia od nadmiaru kasy. Gdybyś miała dziecko skrzywdziłabys je tak? Nie, bo to jest chore wychowanie i spacza dziecku spojrzenie na świat. Zanim zaczniesz snuć teorie wybadaj teren.

return_lux

:D:D:D:D Niewątpliwie dostarczyłaś rozrywki tą wypowiedzią. Wiele razy wymieniłaś Ciare. Umie tańczyć, lepiej od Beyonce, nawet ja to powiem, ale jeśli miałaby stanąć w jakiejś bitwie na głosy z Beyonce, to zdecydowanie zostałaby przez nią zmiażdżona, sorry, ale zwyczajnie stwierdzam fakt. Bez sensu wytoczyłaś Aguilerę, bo to zupełnie inna liga. Widzę, że osobiście znasz panią Beyonce, skoro twierdzisz, że jest tak samo tępa jak Bieber (jego to nawet osobiście nie trzeba znać, bo bije z niego czysty debilizm) . A może ja tak samo powiem o Shakirze albo o Ciarze? Nie wiem co czytasz, na pewno nie to co ja, bo ja nie buszuję po plotkarskich stronach czy gazetach. Wracając do tematu, o gustach się nie dyskutuje, ale są jakieś granice. Życzę miłego dnia bo... JUWENALIA SIĘ ZACZĘŁY!!!! :D:D:D:D:D

return_lux

Rihanna dobrą laską? Błagam Cię, czoło jak stąd do Afryki, nos jak z Warszawy do Krakowa.. Jak to jest Twój kanon piękna to to ,że nie podoba Ci się Beyonce to chyba akurat komplement dla niej.. ;)
Co do tańczenia to Adele w ogóle nie tańczy a mimo to jest niesamowitą artystką. Co do głosu to Beyonce potrafi na prawdę wiele, nie twierdzę ,że jest jedyna ...bo whitney, aguilera czy nawet nasza Edyta Górniak też mają niesamowite głosy ,ale ona nie wymięka.
A co do 'bardziej mądrej prasy' to wątpię żeby tam była wiadomość o koniu na biegunach ze złota, hahaha ..no chyba ,że za 'bardziej mądrą prasę' uważasz 'Galę" to zwracam honor. :p

siasiarzyna

Czy wy ludzie macie problemy z czytaniem?? Gdzie ja napisałam mądralo, że Rihanna jest moim kanonem piękna? Masz problemy z czytaniem, radzę wracać do podstawówki. Uznałam, że jest fajna laską i tyle. A jej budowa twarzy wynika z tego, że jest czarnoskóra. Zresztą lepiej popatrz na nos beyonce, którego nie powstydziłby się indiański szaman.
Adele to inna kategoria wokalistek, które radzą sobie samym głosem.

"A co do 'bardziej mądrej prasy' to wątpię żeby tam była wiadomość o koniu na biegunach ze złota, hahaha "- o faktycznie jakie to śmieszne, boki zrywać normalnie. Idź do familiady, będziesz godnym zastępcą Strasburgera. To było napisane w "Angorze". Zresztą nie ważne jest to GDZIE to co zostało napisane tylko CO zostało napisane. A to CO zostało napisane świadczy o bardzo niskim poziomie inteligencji tej kobiety. Nazwała dziecko Bluszcz i próbuje to naprawić złotym koniem na biegunach zamiast na coś pożytecznego wydac te pieniądze.

return_lux

Chyba jesli uzywa sie slowa 'laska' to oznacza ,że ktoś się komuś podoba (chociaż mogę się mylić ,bo używam bardziej wysublimowanych bądź jak wolisz subtelniejszych słów aby wypowiadać się o kobiecie)? Po drugie, Angora jest mądrą prasą? Hym, być może ...jak kto woli. Pozwolę sobie zaznaczyć ,że wklejają w niej artykuły z innych gazet, które nie zawsze są.. jak to ujęłaś 'mądrymi' gazetami. Chociaż przez długi czas będę się zastanawiać jak gazeta może być mądra? :D

return_lux

A co do "Familiady" to pozwolisz ,że nie wypowiem się na ten temat. Twój tekst pozostawię bez komentarza, radzę Ci wyluzować ,bo to tylko niezobowiązująca dyskusja. Pozdrawiam.

return_lux

Beyonce mówi biegle po hiszpańsku.

użytkownik usunięty
return_lux

tez nie lubię Beyonce i nie uważam jej tez wcale za jakaś specjalna piękność (bez make upa wygląda naprawdę przeciętnie ) ale mówić ,ze jej talent jest zerowy.... Ona ma głos czysty, mocny, ale barwę ma po prostu brzydka. Tak mi sie nie podoba, ze jak ja słyszę to, aż mi si ew brzuchu przewraca, a prawda jest taka,z e ona jest wszędzie, jakaś moda na nią jest, jakby lepszych i fajniejszych nie było;/ a co do jej tańczenia to własnie tańczyć to potrafi, lepiej jej to wychodzi niz śpiewanie. A to, ze panna rozpieszcza swoje dziecko.. a kto nie?? jak maja kupe kasy i nie wiedza co z nia zrobić to każdemu w tym bizniesie moze sie w głowie poprzewracać. Ale to już nie mój problem

return_lux

Uważam, że zdecydowanie przesadzasz. Nie mów, że Beyoncé nie potrafi śpiewać. Jej skala mezzosopranowego głosu to trzy i pół oktawy :) Prawdopodobnie nie wiesz co to oznacza, ale uwierz mi, że niewiele jest wokalistek na świecie, które śpiewają tak jak ona. Stosuje belting, a do tego naprawdę potrzeba mocnej przepony. Niedużo piosenkarek operuje tą techniką... np. Mariah Carey, Christina Aguilera czy Leona Lewis :P Można wymieniać i wymieniać co ta kobieta potrafi, ale rozumiem Cię, że jej muzyka może nie każdemu odpowiadać, co jest zupełnie normalne. Możliwe, że przesłuchałeś jedną piosenkę i się zraziłeś do niej, ale jeśli chcesz to proponuję "Listen". Moim zdaniem to jeden z jej najlepszych kawałków.

Jeśli chodzi o taniec to już w ogóle Cię nie rozumiem... Kobieta całą trasę koncertową planuje przez długie miesiące, oczywiście ma sztab ludzi, którzy jej w tym pomagają (w końcu stać ją na to) i cały występ jest meeega dopracowany. Jej ruchów nie można porównywać do Ciary czy Shakiry. Ona jest po prostu indywidualna. Wypracowywała swój styl przez lata i teraz jest DIVĄ. A co do figury to ona nie jest do cholery modelką tylko przede wszystkim piosenkarką !

Gra aktorska rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia. W filmach zdecydowanie nadrabia śpiewaniem.

A tak na marginesie spróbuj (tylko wtedy, gdy będziesz sam w domu) poskakać i pokrzyczeć z całych sił. Ona to robi na scenie. Jestem ciekawa rezultatów.

Pozdrawiam

whiteladyporcelain

Tylko 3 i pol oktawy? Kurcze, myslalam, ze Beyonce ma wiecej. Wszystko przez to ze ma mocny, barwny glos ;) Justyna Steczkowska czy Kat DeLuna maja AZ 5 oktaw, lub cos kolo tego. To sie nazywa miec czym spiewac ;)

Metropholis

Zgadza się. Podobnie jak miał kiedyś Freddie Mercury czy obecnie Edyta Górniak :) Takich informacji jest dość sporo, ale właściwie wszystkie są zbliżone ;)

whiteladyporcelain

I tak jestem pod wrazeniem. Tym bardziej, ze ja nawet jednej oktawy nie potrafie zaspiewac czysto :-D

return_lux

hahahahahahahahahahahahahahahahaha xD och proszę cię, spójrz na siebie . Beyonce i przeciętny głos ?!
Zgadzam się z "whiteladyporcelain" . Jest jedną z niewielu artystek która dysponuje takim arsenałem dzwiękowym .
Uwielbiam Beyonce , i lepiej przesłuchaj sobie parę utworów gdy śpiewa akustycznie . Te wszystkie popowe gwiazdki z ich "autotune" się mogą schować. ! Niektóre gwiazdy na koncertach śpiewają z playbeck'u ponieważ nie wyrabiają ze śpiewem i tańcem jednocześnie - ale Beyonce daje radę i jest w tym świetna <3 a jej ruchy ? hahahahahahah , nie jest wygłodzoną modelką do cholery! Jest zwykłą kobietą ma pełne biodra i uda , ale obejrzyj sobie ten teledysk: http://www.youtube.com/watch?v=QrOe2h9RtWI , jest w nim także Shakira, zwróć uwage na taniec brzucha ! Potrafisz tak? Szczerze... wątpie. Albo obejrzyj ten teledysk: http://www.youtube.com/watch?v=ViwtNLUqkMY . Z jay'em Z. To było 10 lat temu! A ona nadal potrafi płynnie wykonac te ruchy, na potrzeby reklamy ! (Pamiętaj o przeszłości, ale zyj chwilą ;D ) .
Oglądaj uważnie od 0:28 do 0:43 i zazdrość, bo ty nigdy tak nie będziesz umieć <3 ! ;D
Pozdro.

Bloodsucker_

akurat nie trafiłes gościu, bo chodzę na pilates i stretching od 10 lat w regularnych odstepach i jestem bardziej rozciągnięta od Beyonce, dorównuje Shakirze w gamie ruchowej. Na kurs tańca brzucha chodziłam dwa lata i jestem w tym bardzo dobra. Po prostu masz pecha gościu, bo akurat jeśli chodzi o taniec to dobrze wiem co mówię, a głos? Jak juz mówiłam, przy Christinie czy A. Keys jest cienka strasznie. Tyle. A te wszystkie jej teledyski już dawno widziałam i w zyciu na mnie wrażenia nie zrobiły(juz wtedy potrafiłam zrobić więcej ze swoim ciałem niz beyonce), jak chcesz zobaczyc dobrze tańczaca laskę to sobie zobacz Ciara & Ludacris Ride- zobacz do końca, beyonce w życiu nie była taka seksowna jak Ciara w tym teledysku. Co do pełnych ud- nic nie mam, sama takie posiadam więc wiesz ;)

return_lux

Chodziłaś na pilates i stretching 10lat i co z tego masz? Stoisz na scenie wśród reflektorów i wielbi Cię tłum czy siedzisz i psioczysz na jakieś stronce zupełnie od czapy?

Shakira nie ma głosu, sorry ale z całą sympatią do niej -to beczy jak koza. Ciara ma ciało jak 17letki chłopak, tańczyć potrafi, ale z głosem również bardzo słabo.

Anamoly

Co z tego mam? Bardzo wiele: świetną figurę, zdrowie, a dzięki temu również genialne życie intymne, pozytywne podejście do życia. Sport się uprawia dla własnej satysfakcji i własnego zadowolenie z siebie, a nie po to by pajacowac na scenie, dając mnóstwo możliwości do robienia sobie durnowatych fotek.Spróbuj znaleźć w sporcie jakiś wyższy sens i zrób co żebyś zaczęła na prostych, złączonych nogach dotykac całymi dłońmi podłogi-podejrzewam, że to bd dla cb duuuży sukces. "Wielbi CIę tłum"- naprawdę piszesz to na serio? Jesteś "cześcią wielbiącego tłumu Beyonce"? Słyszył jak durnowato to brzmi? NIe, w życiu nie chciałabym byc wielbiona przez takich ludzi.
Widzę, że inteligencją nie grzeszysz, bo jestes kolejna osobą, której napiszę to samo: Shakira i Ciara były przykładem dobrze tanczących osób, nie tych rewelacyjnie spiewających. Beyonce jest do niczego jesli chodzi o taniec w porównaniu do SHakiry czy Ciary i jest niczym w porównaniu do Christiny czy Alicii jeśli chodzi o głos. Czyli własciwie nic nie potrafi na wysokim poziomie. Pani Przeciętniara i tyle. Jest mnóstwo, setki lepszych artystów od niej.
A siedzę i psiocze podobnie jak ty na innych forach, z tym, że ja z pewnoscią mam więcej życia prywatnego, bo nie siedze tu tak często jak ty.
Ciara i ciało jak 17-letni chłopak. Ciekawe, że wypowiada się o tym laska- pewnie masz problemy z wagą co? NIe możesz zrzucić tych 10 kilo za dużo? Jakoś faceci uważają, że Ciara jest mega hot, więc nie wiem kogo chcesz przekonać swoim zdaniem.

return_lux

Polecam obejrzeć koncert Beyonce I am yours... Las Vegas i dopiero wtedy oceniac, bo wystawiasz siebie na posmiewisko. Nikt nie potrafi ze wspolczesnych wokalistek tak tanczyc i spiewac zarazem jak Beyone. Jako konkurencje podajesz Shakire, ktora w ogole nie ma glosu, dobrze brzmi tylko na stydyjnych kawalkach, ale i tak cieniutko. Ciara to samo, ona jest jedynie tancerka z meskim cialem i brakiem szyi i w ogole nie potarfi czysto zaspiewac. Beyonce jest dzisiaj bezkonkurencyjna, a powiedzenie o niej "totalny brak talentu" swiadczy tylko Tobie. Zaloze sie, ze nigdy nie przesluchales jej zadnego koncertu. Bee jest prawei co roku zapraszana na koncerty Grammy i Oscary, ale taki ignorant jak Ty wie lepiej... smiech na sali. Ciekawe jak Ty spiewasz, bo zaloze sie ze nawet w 1% nie masz sily glosu Beyonce.

xolina

Twoje zdanie na temat tego czy sie wystawiam na posmiewisko czy nie, oskary, grammy, i playback, z którego spiewa beyonce na koncertach nic mnie nie obchodzą. Pokazujesz tylko swoja naiwność. Shakira nie ma głosu? hmm ciekawe, bo w piosence, w której spiewa zarówno ona jak i beyonce we fragmentach, które śpiewają razem słyszę tylko shakire. A jesli Ciara ma męskie ciało to ty musisz miec masę kompleksów i tyle. Kobieta nie musi składac się w większości z tkanki tłuszczowej, ma prawo do tego by posiadać wyrzeźbione, sprawne ciało. Zanim napiszesz taką durnote zastanów się dwa razy kobieto.

return_lux

Zanim Ty napiszesz durnotę zastanów się dwa razy, dziewczynko. Shakira nie ma za nic głosu. Posłuchałaś tego koncertu, który Tobie poleciłam ? Popatrz jak Beyonce śpiewa i tańczy. Może powiesz, że tam też śpiewa z playbacku ? Następnie posłuchaj koncertów Ciary i Shakiry, które są tancerkami i jedyne co dobrze potrafią to tańczyć, ale ani jedna ani druga nie potrafi śpiewać. Owszem Ciara pięknie wygląda w teledyskach, to oczywiste, ale popatrz na jej zdjęcia z ulicy. Tam już nie ma takiego idealnego ciała jak w klipach. Lubie piosenki Ciary, ale tylko jej studyjne kawałki są do słuchania. Jednej i drugiej nie da się słuchać na żywo. Jeżeli Ty uważasz że one mają talent wokalny to znaczy że słoń Ci na ucho nadepnął. Beyonce ma niesamowitą siłę głosu, skalę i techniczne umiejętności. Ciara i Shakira nie mają nawet namiastki tego co ma Beyonce. A porównania typu "Shakira jest lepszą piosenkarką bo lepiej tańczy brzuchem" są naprawdę żałosne.

xolina

Ciara z całą pewnością na ulicy, w zwykłych dresach i bez makijażu wygląda dużo lepiej od wypicowanej beyonce. Koncertu nie wysłucham bo głos B i jej piosenki przyprawiają mnie o potworny ból głowy, więc pozwolisz, że to sb daruje. Wiem, że ona śpiewa i tańczy jednocześnie, ale kto jej każe tak się poświęcac?? Darowałaby sb ten taniec "bambo-bambo" i pewnie lepiej by wypadała na scenie. Za wszelką cene chce z siebie zrobić mega tancerkę zamiast się skupic na głosie, skoro twierdzisz, że ma taki dobry to niech to pokaże. Wszystkie te panienki z wielkimi głosami na końcu tylko dup.ą potrafią machać: Carey, Beyonce.. tylko Christina wykorzystuje swój potencjał.
Nie zwracaj się do mnie "dziewczynko", bo jestem dorosłą kobietą i kiedy słyszę jak tak się ktoś do mnie zwraca to mam przed oczami durną 13-latkę, która mysli, że w necie więcej może i udaje dorosłą. Teraz na taką małolatę mi wyglądasz.
Poza tym nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałam, że "shakira jest lepszą piosenkarką bo lepiej tańczy brzuchem". To ty wyciagasz takie wnioski, tylko jestem ciekawa skąd ci to się bierze? Napisałam, że Shakira jest lepsza tancerką, a piosenkarek i tak znajdę lepszych na pęczki od B.

return_lux

Ciężko zrozumieć tak potworną głupotę ludzi takich jak Ty. Jak możesz powiedzieć o piosenkarce, że cierpi na totalny brak talentu, skoro nigdy nie oglądałaś i nie słyszałaś jej koncertu ?! Śmiech na sali. Może jesteś dorosłą kobietą, ale mentalność masz przedszkolaka.

xolina

Ty spędzasz na FW całe swoje życie?? To już wiem dlaczego za punkt honoru wzięłaś sb bronienie zaciekle jakiejś obcej laski, która z całą pewnością bardziej niż sobie jesteś w stanie wyobrazić miałaby cię w swojej wielkiej du..pie. To chyba logiczne, że skoro dla mnie na studyjnych kawałkach ona brzmi tragicznie to na scenie będzie jeszcze gorzej?

return_lux

Nie wiem skąd Ty takie absurdalne wnioski bierzesz, dziewczyno. Nie oglądałaś i nie przesłuchałaś jej ani jednego koncertu i nazywasz beztalenciem ? Śmiech na sali... Straszna z Ciebie ignorantka. Zero intelektu.

return_lux

Tylko ciekawe dlaczego to Beyonce wielokrotnie uświetniała swoimi występami rozdania Oscarów lub Grammy, a nie te Twoje śmieszne Ciary, Shakiry i inne tancereczki, które są tylko tancerkami i niczym więcej.

return_lux

nie pluj jadem na wszystkie strony ;)
tak jak było wyżej Ciara czy Shakira to typowe tancerki wykreowane na piosenkarki. Beyonce od najmłodszych lat była trenowana na piosenkarkę przez ojca, który słał ją na liczne lekcje śpiewu czy też kazał biegać wokół domu śpiewając aby miała mocniejszą przeponę.
Wiele razy podajesz za przykład Ciare, rozumiem więc że jesteś jakaś pseudo fanką, która czuje się urażona, że Beyonce jest po prostu lepsza od Twojej idolki. Bądźmy szczerzy, Ciara jest znakomitą tancerką, jednak tylko tancerką. Ma chwytliwe piosenki, które przez pewien okres czasu są hitami a potem wszyscy o nich zapominają. Z piosenkami Beyonce tak nie jest. Do dzisiaj wszyscy pamiętają znakomite Crazy In Love czy chociażby Single Ladies (chwalone, za choreografię (i chyba mi nie powiesz, że w tym teledysku Beyonce tańczyć nie umie ;))).
Życzę miłego dnia i mniej jadu w stosunku do innych ludzi :*

ephelouss

Super zakończenie tej dyskusji :D

ephelouss

Nie podaję Ciary jako przykład częściej niż Aguilere, Shakire czy Alicię, więc skąd wniosek, że jestem jej fanką?? Nie jestem fanką wokalistów tylko konkretnych kawałków i tak się składa, że wg mnie panie wymienione wyżej miały o wiele więcej interesujących klipów niż B.
Na samym początku napisałam, że Ciara jest znakomitą tancerką i nic więcej, więc jednym słowem się ze mną zgadzasz, ale za wszelka cenę próbujesz być wobec mnie na przekór, ponieważ tak Cię boli moja opinia na temat twojej idoleczki. Wynajduj z moich słów rzeczy, których nie miałam na myśli, jesteś w tym wybitna.
"Crazy in love" to plastikowa papka dla ludzi bez gustu muzycznego, a "single ladies" to żałosna próba udowodnienia, że ta kobieta potrafi tańczyć. Ten jej pożałowania godny "układ" zatańczyłabyś po kilku dniach próby nie gorzej od B.

return_lux

Podajesz Ciare w odpowiedzi na prawie każdy argument więc wnioskuje, że jesteś psychofanem ;)
Sukces 'Single Ladies' dowodzi, że prosty układ jest ciekawszy i bardziej chwytliwy niż 'skomplikowane' klipy Ciary czy Shakiry (nie podam przykładu Aquarelli, ponieważ koleżanka nie ma żadnego interesującego klipu NIESTETY).
Alicia Keys? Nie rozumiem po co mieszać artystki wykonujące zupełnie inny rodzaj muzyki? Keys nie tworzy tanecznych piosenek, do których można stworzyć układ taneczny.. bez przesady.
Nie twierdze oczywiście, że Beyonce jest mistrzynią taneczną, ale nie można jej zarzucić braku umiejętności czy doświadczenia.
Btw.''Crazy in love' to plastikowa papka dla ludzi bez gustu muzycznego' - to samo mogę powiedzieć o wielkich hitach Ciary, Shakiry czy panny Aquarelli! ;)

ephelouss

"psychofanem" -kobieto, lecz się, psychofanem możesz być ty, bo uparcie bronisz beztalencia. Beyonce jest chwytliwa, bo publika leci na plastik i masówe czgo jesteś dowodem co wcale nie oznacza, że jest to dobre. Jeśli uważasz, że jej "układ" jest jak to ujęłaś ciekawszy od tańca Shakiry czy Ciary to jesteś po prostu w tym temacie kompletnie ciemna i za grosz nie znasz się na tańcu. AGUILERA ma ciekawe klipy- taki na przykład "fighter" miażdży tandetne teledyski b.
"Btw.''Crazy in love' to plastikowa papka dla ludzi bez gustu muzycznego' - to samo mogę powiedzieć o wielkich hitach Ciary, Shakiry czy panny Aquarelli! ;)"- niektóre i owszem, w przeciwieństwie do cb nie jest psychofanem, więc nie będę bronić uparcie całego dorobku tych pań, ale 70% ich twórczości to jest COŚ, coś innego, ciekawego, albo mocnego, za to 100% dorobku beyoncówny to plastik fantastik i nic poza tym. Ta pani i jej twórczość są płytkie jak kałuża.

użytkownik usunięty
return_lux

ale mimo wszystko nie ma sensu upierac sie co jest lepsze a co gorsze, bo wiadomo, ze kazdemu podoba sie co innego.

xolina

Typowe dla osób słuchających popowych gównianych wokalistek pokroju Beyonce czy Celine Dion jest gadanie o "sile", "skali" itp bzdurach, które nie mają żadnego wpływu na to, czy ktoś jest dobrym wokalistą czy nie. Jakoś nikt nie gada, że umieją śpiewać, tylko, że mają super głosy i wielkie skale... Co to kogo obchodzi, skoro piosenki mają biedne, takie, po których nic w głowie nie zostaje, i są przeciętnymi śpiewaczkami?

jasiu15

lepsze 'popowe gówniane wokalistki' niż pseudo rockowe darcie mordy

ephelouss

lepsze popowe wokalistki niż "pseudo" cokolwiek. Ale i tak radiowy pop (czyli i Beyonce) to strata czasu - jednym uchem wpada, drugim wypada.

ephelouss

wolę pseudorokowe darcie mordy- już to ma w sobie więcej wysublimowania

return_lux

jak to się mówi 'o gustach się nie dyskutuje' i dla każdego 'dobra muzyka' znaczy coś innego ;)

return_lux

według mnie Beyonce jest najlepiej śpiewającą i najpiękniejszą wokalistką na rynku. Co do gry aktorskiej to się mogę zgodzić.Zostawiam kilka filmików do przekonania się że potrafi śpiewać i tańczyć.
http://www.youtube.com/watch?v=oodecnyzohU
http://www.youtube.com/watch?v=i41qWJ6QjPI
http://www.youtube.com/watch?v=ByLJstEo0fo
http://www.youtube.com/watch?v=nnReaaJwloI
a tu tańcem dorównuje Shakirze
http://www.youtube.com/watch?v=QrOe2h9RtWI
http://www.youtube.com/watch?v=RpuZxlTvJgw
Polecam. Jakby co to mogę więcej

return_lux

Boże, co za bzdura. gdzie TY masz oczy do cholery ? Shakira, owszem bardzo ładna, ale ta kobieta nie ma biustu. z kolei Beyonce ma kształty jakie kobieta powinna mieć. nie dość ze wygląda jak 100% kobieta ze swoimi rubensowskimi kształtami to w dodatku jest przepiękna. i wiem, że są gusta i guściki, niemniej głos Beyonce bynajmniej nie jest przeciętny. jest mnóstwo piosenkarek które mają co najmniej przeciętne głosy a jakimś cudem wydają płyty. Przypominam Ci, że Shakira, też kręci biodrami i potrząsa czym się da, ale tego jakoś nie uwzględniłaś. Po za tym Beyonce ma o wiele ciekawe teledyski od takiej Ciary, Shakiry czy Christiny Aguilery. If i were a boy ? Best thing I never had ? Single Ladies ? naucz się dobrze argumentować i nie wyjść na skończoną idiotkę. Ale nie no, poważnie." Beyonce kiedy stanie przy Shakirze wygląda jak facet". jasne, bo przeciętny facet posiada takie kształty. O.O jak to przeczytałam prawie padłam. poważnie, takimi tekstami i głupotą znalazłaś się na liście 10 najdurniejszych i najbardziej bzdurnych wypowiedzi trolli jakie kiedykolwiek przeczytałam.

return_lux

Bez komentarza. Jeśli to nie jest prowokacja, ciesz się, że skończyły się czasy komor gazowych - trafiłbyś do takiej pierwszy. Cześć!

return_lux

Zaniemówiłam.

return_lux

Można nie lubić jej piosenek, może nie podobać się jej taniec czy uroda, o jej grze aktorskiej ciężko w ogóle cokolwiek powiedzieć bo na dzień dzisiejszy nie miała dużego pola do popisu ( ale w filmie cadillac records zagrała dość ciekawie ) - ale Beyonce talentem wokalnym MIAŻDŻY Shakirę, Ciare czy tą pseudo artystkę Rihanne ! Co do urody to kwestia gustu - jednym może sie podobać drugim nie , ale według mnie to Shakira jest starsznie przeciętnej urody kobieta ;) Ciara to troszkę jak trans heh, a co do Rihanny to szkoda w ogóle cokolwiek pisać bo ani to talentu nie ma, ani urody. Beyonce to naprawdę świetna artystka, od małego pracująca nad swoim wokalem - wystarczy posłuchać jej występy na żywo ! Jest tak nie wielu współczesnych artystów , którzy na " lajfach " potrafią nie fałszować własne utwory ;) Owszem jest mocno komercyjną gwiazdą, ale gwiazdą w dobrym smaku ;) Aguilera również ma świetny wokal, ale wielka szkoda że nie potrafi go wykorzystać ;) Można ja uwielbiać lub nienawidzić, ale nie można odbierać jej talentu skoro ten talent jest tak mocno widoczny ! Pozdrawiam ;)

return_lux

bla bla bla eksperci od 7 boleści sami zróbcie coś jak wam nie pasi

atreju123

Po takim tekście można poznać debila

jasiu15

bil mam na drugie dejasiu

return_lux

Ehh, przyjacielu... Specjalnie założyłem konto, bo to co napisałeś to kompletne bzdety. Beyonce jest kobietą sukcesu, co jest niezaprzeczalne. Od dziecka śpiewa i tańczy, z wielu rzeczy musiała zrezygnować, bo jej marzeniem było zostać sławną artystką... Tak naprawdę zrezygnowała z dzieciństwa. Napisałeś coś tam o Rihannie, Shakirze i Ciarze. Więc zacznę od Rihanny. Rihanna- piosenki studyjne ma świetne, mnóstwo hitów, tyle że jeśli przychodzi śpiewanie na żywo to brzmi jak przecinana blacha, a gdyby dołączyć do tego taniec to lepiej ją wyłączyć i iść sobie na odprężający spacer. I tak, Rihanna jest prześliczna, to prawda. Czas na Shakirę. Jest przepiękna, podobno miła i przyjazna. Co do śpiewu... 2 oktawy tylko, każdy potrafi tak niskie dźwięki wydać z siebie i brzmi jakby miała kluchę w gardle. Świetnie się rusza, ale śpiew mógłby być wtedy z playback'u... Teraz Ciara... Oczywiście śliczna kobieta, z kilkoma fajnymi kawałkami, która rusza się świetnie, niestety jej choreografie są nudne. Śpiew jest OK. Mogłoby być lepiej. Przykre jest to, że żadnej z tych 3 kobiet nie chce się uczęszczać na lekcję śpiewu, które pomogły bym im w kondycji głosu, szerokości skali i kontrolowaniu głosu. Beyonce jako artystka spełnia się świetnie. Sama napisała ok.8 utworów, do reszty miała swój duży wkład. Jej choreografie przyciągają i chce się więcej. Przy tańcu śpiewa- jest to naprawdę wielki szacunek dla niej, spróbujcie sami tańczyć, śpiewać a przy tym śpiewać czysto, wysoko i kontrolować głos. Masz straszny słuch jeśli mówisz, że Beyonce jest beztalenciem. Podważasz opinię największym krytyków na ziemi, podważasz opinię samych największych gwiazd: Adele, Michaela Jackosna, Tiny Turner, Arethy Franklin, Etty James, Whitney Houston, Rihanny i wielu innych cenionych przez świat artystów. Co do wyglądu, o tym się nie dyskutuje, bo każdemu podoba się coś innego, ale głupstwem jest mówić, że ona jest brzydka, jakim cudem została okrzyknięta przez "People" najpiękniejszą kobietą świata? A do nosa nie masz co się czepiać, został zoperowany. :) Proszę obejrzyj jakiś występ na żywo, a potem skomentuj... tylko ze smakiem, uczciwością i bądź obiektywny.

return_lux

O matko...
Wiem, że to stara dyskusja, ale jak przeczytałam tę wypowiedź to zaniemówiłam z wrażenia. Takim ludziom nie ma co nawet proponować oglądnięcie koncertu, bo tak bardzo się nie znają i tak bardzo nie wiedzą o czym mówią, że to nic nie da. Gościu, zwyczajnie nie masz pojęcia o czym mówisz. Tak jak ja nie będę wypowiadać się na temat fizyki kwantowej, tak ty może lepiej nie wypowiadaj się na temat Beyonce i jej talentu, bo zwyczajnie się ośmieszasz. Ba! Fakt, że zestawiasz ją z Shakirą, Rihanna i Ciarą na prawdę wiele mówi. Do tego dodajmy Aguilere i mamy mieszankę wybuchową. Akurat z nich wszystkich Beyonce ma najlepszy głos pod względem warsztatu i techniki śpiewu, ale to już tłumaczyli poprzednicy w wielu wypowiedziach, które popieram. To, że ktoś się drze i potrafi kilka nut zaśpiewać czysto, albo ma skoczne, fajne piosenki, nie znaczy, że ma talent :)

return_lux

Ales sie uwzial... Co do glosu to bez watpienia Beyonce ma jeden z najlepszych i najlepiej wyszkolonych wsrod obecnych piosenkarek. Inna rzecz, ze nie podoba Ci sie jej muzyka - moim zdaniem marnuje sie grajac ten pop/dance, ale nie zmienia to faktu, ze glos ma swietny - czysty, mocny. Zeby to zauwazyc polecam jednak przesluchac ja w spokojniejszych klimatach, a najlepiej a'capella. Jest sie czym zachwycac w jej przypadku.
Co do Beyonce i Shakiry - coz, patrzac na nie w teledysku Beautiful Liar nie widac, by Beyonce odstawala od Shakiry pod wzgledem wokalnym, czy tanecznym (choc Shakira to najlepiej ruszajace sie biodra w obecnym showbiznesie). ;)

return_lux

Mierna prowokacja. Sam nie jestem fanem tego typu muzyki, ale mówić że B. jest beztalenciem, to już totalny brak instynktu samozachowawczego.

return_lux

Przyznam, że chyba ktoś tu komuś zazdrości. Nie jest tandetna. Ma własny styl. Jest kobieca. Pokazuje wielu kobietom jako wokalistka na scenie, że w pełni można akceptować swoje walory. Każda z Nas- kobiet. Nie jest idealna . Ona przynajmniej robi to z klasą . Filmy, zdjecia to tylko retusz. Shakira dla przykładu ma małe piersi, głos charakterystyczny, ale nie mocny. Za to każda z nich jest sobą. To tez ludzie jak my. Więc lepiej tu nikogo nie osądzać bo uważam, ze to jest nie na miejscu. Jak nie lubisz Beyonce to jej nie słuchaj. To proste.
Pozdrawiam wszystkich czytających ;)

Diva1234

Jej największym talentem jest talent...marketingowy :). Mało kto potrafi tak wyczuć, co się sprzedaje, umiejętnie dawkować emocje, i robić wokół siebie i swojego życia kontrolowany szum, czego przykładem była ostatnia płyta "Lemonade".
Co do talentu wokalnego: określiłabym jej głos jako niezły, ale nie wybitny. Nie jest to talent na miarę Whitney Houston której technika mogła niektóre osoby drażnić, np. moją mamę, ale nikt nie zaprzeczy, że jej głos był wyjątkowy. Głosu Beyonce określić mianem "wyjątkowego" nie można.
Ma za to świetnie opanowaną technikę, co oczywiście ma swoje zalety, bo nikt jej nie zarzuci, że nie panuje nad głosem na koncercie, czy fałszuje, ale i swoje wady. Idzie w technikę kosztem melodyjności, przez co jej piosenek nie da się normalnie zaśpiewać bez uciekania się do technicznych akrobacji na które nie stać niewykształconych wokalnie. Ja sama też mam problem zaśpiewać bez wysiłku nawet bardzo lubiane przeze mnie jej kawałki.
Dlatego "legendą" za życia nie zostanie, bo brak jej ponadczasowych przebojów które nuciło by się bez wysiłku, a stacje radiowe mogły "katować" wiele lat po premierze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones