Bill Hader

William Thomas Hader Jr.

7,7
8 916 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Hader

Nie wyobrażam sobie Saturday Night Live bez niego. Jest fenomenalny! Oby jak najdłużej pojawiał się w SNL.

Keskese

Zdecydowanie się zgadzam.....potrafi być naprawdę demonicznie śmieszny, a z
głosem potrafi robić taaakie rzeczy.......

Keskese

Taaak! Jest najlepszy, a jako Vinny Vedecci rządzi! :D

użytkownik usunięty
Keskese

Zgadzam się w 200%!
Bez niego SNL to nie to samo, dlatego mam nadzieje że zostanie jeszcze na co najmiej kilka sezonów!
Vinny Vedicci i Vincent Price w jego wykonaniu to mistrzostwo świata xD Poza tym sexi z niego gość, zadużyłam się w nim bez reszty ;)
Fani SNL łączmy się, gdyż ten świetny program nie ma zbyt dużo fanów w polsce.
A tu Bill w świetnym mini-serialu Jeannie Tate Show, gra tu samego siebie :)
http://www.youtube.com/watch?v=2Iw1uEVaQpA&feature=related

Keskese

szacunek za role w "Adventureland" , ubawilem sie na tym filmie jak nigdy,
polecam, film jest "po byku" !!!

Zygar

To prawda, w SNL jest chyba najlepszy z wszystkich facetów. No może tylko Kenan Thompson jest lepszy :)

Keskese

Bill, Andy i Fred to trio, bez którego SNL nie byłoby już takie, jak jest :) . A kreacja Vinny'ego Vedicci - mistrzostwo!

Keskese

Mowa o aktualnym SNL? Gdzie można oglądać na bieżąco?

użytkownik usunięty
Dawidt

Ja mam nowe odcinki z Torrentów, ale jeśli szukasz streamów, polecam tą stronę.

http://www.btvguide.com/Saturday-Night-Live/episodes

Zmenili format, o czym nie wiedziałam, więc jeszcze nie próbowałam nic tam oglądać. Ale wcześniej dobrze działało.

użytkownik usunięty

Niestety, wyglada na to, że po przeprowadzce strony, usunęli wszystkie linki. Pewnie będą uzupełniać od nowa...

Dzięki, będę zaglądał.

użytkownik usunięty
Dawidt

Poprawka. WSZYSTKIE odcinki (przez wszystkie, mam na myśli od 1 sezonu do teraz!) są dostępne na HULU. Niestety, większość wymaga płatnej obsługi HULU PLUS, która jest dostępna na wybróbowanie za darmo na tydzień.
HULU nie było dostępne poza USA, ale jest wtyczka do Firefoxa, która pozwala na korzystanie z serwisu! Nazywa się "Media Hint" :D Wiele innych seriali jest jednak za darmo. Polecam, niesamowita strona. Długo czekałam na tą wtyczkę :)

użytkownik usunięty

Sprawdziłam, nowe odcinki są za darmo :)

Keskese

gosc jest niemozliwy, no dodaje go obok willa ferrella i jimmy'ego fallona do moich ulubionych :) dla mnie stefon i parodia clinta sa najlepsze w jego wykonaniu :)

użytkownik usunięty
wodz007

Ja najbardziej lubię, jak Bill nie wyrabia ze śmiechu. Czyli praktycznie zawsze w skeczach Scared Straight, Stefon i Californians :D

jeszcze o Herbie zapomnialem ;p perfekcyjnie wszystkich trzepie majkiem ;p

użytkownik usunięty
wodz007

Haha, zapomniałam o tym :D Ostatnio pękł w skeczu z Regine. Dziwię się, że Waltz wytrzymał akcje Freda xD

Ogladalem wszystkie odcinki z Billem a dopiero pierwszy raz, w ostatnim odcinku zobaczylem intro nowego sezonu i wykrylem ze Bill ma faktycznie leniwe lewe oko, a myslalem ze wczesniej mam przywidzenia ;p

użytkownik usunięty
wodz007

Nigdy tego nie zauważyłam 0___0 Muszę się w przyszłości przyjrzeć

pacz pacz :) on i tak jest zajebisty :)

Keskese

niestety, Bill i Fred odeszli z SNL...

użytkownik usunięty
uncle77

Poważnie?! Nie jestem na bieżąco :C Kurde, cała obsada nam się rozsypuje. Lubię nowych członków, ale to nie to samo co stara paczka :C

Posypało się SNL strasznie...najpierw moja ukochana Kristen Wiig , teraz Bill i Fred - ta dwójka była najlepsza w 38 sezonie, w porównaniu do reszty obsady byli jakby z innej, wyższej ligi( chociaż cenie sobie jeszcze Kate Mckinnon).
Zastanawiam się czy warto jeszcze śledzić kolejne sezony SNL.

użytkownik usunięty
uncle77

Cóż, będę oglądać mimo wszystko. Rozumiem ich decyzję. Niektórzy grają tam nawet po 7+ lat. Pamiętasz Darryl'a Hammond'a? Kiepsko zniosłam jego odejście, bo był niesamowity. Moja ulubiona obsada się prawie zupełnie rozpadła, ale jest jeszcze paru dobrych członków. Kate niszczy system, mam nadzieję, że zostanie na dłużej.

doczytałem jeszcze że odchodzi Seth Meyers - ma mieć swój autorski program w NBC
i na 99% Jason Sudeikis. Hmm..zapowiada się prawdziwa rewolucja w SNL - tym bardziej że Meyers sprawował piecze nad scenariuszem programu.

Oczywiście że pamiętam Darryell'a, właśnie wtedy (27-28 sezon) zakochałem się w SNL i z sentymentem wracam do tamtych odcinków.
Darrell Hammond, Tina Fey, Maya Rudolph, Jimmy Fallon... to była ekipa.

użytkownik usunięty
uncle77

No tak, Seth nadal pisze. Osobiście uważam, że przydałaby się nowa krew w pokoju scenarzystów. Ubolewam nad tym, że skecze nie są tak dobre jak kiedyś. Szczególnie porównując SNL z innymi serialami NBC (Parks & Rec, Community, 30 Rock, Office). Wiadomo, to nie ta sama liga, ale jednak. NBC nie cierpi swoich widzów, i czasem mam wrażenie, że sami się sabotują :C

Mam nadzieję, że Tina wróci kiedyś jako host :C

użytkownik usunięty

PS. Teraz przypomniało mi się, żę Tina parę dobrych lat pisała dla Weekend Update. Czasy Amy / Tina / Rachel / Jimmy / Darryl etc. były najlepsze :)

uncle77

Nie jestem już od jakiegoś czasu na bieżąco z SNL. Chyba, że jako host jest ktoś kogo bardzo lubię to wtedy obejrzę. Jednak wszystkie możliwe filmiki na youtube z Billem oglądam namiętnie. Jako Stefon w Weekend Update mnie po prostu rozbraja. A pierwszy raz Billa pokochałam chyba za Vinny'ego Vedecci.
Kurcze szkoda, ale fakt, że i tak długo był w tej ekipie.

A do nowych ludzi jakoś nie mogę się przekonać. Tak jak piszecie stara ekipa gdzie był Darrell, Tina, Jimmy, Maya, Andy Samberg, Amy i parę jeszcze innych osób to była klasa i mogłam oglądać SNL od początku do końca i z niecierpliwością czekałam na nowy odcinek czy nowy sezon.

Keskese

Jak dla mnie to najlepszy był reporter Herb Welch, chociaż to tylko kilka skeczy.

Keskese

Kenan Thompson i on są najlepsi :D

Keskese

Stefon!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones