Billy Crudup

William Gaither Crudup

7,5
13 597 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billy Crudup

niewielka rola ale jako menel z oczami pełnymi cierpienia zrobił na mnie wielkie wrażenie. Był niesamowity!! Naprawde, wcześniej go nie znałam i zawsze będę go tak kojarzyć. ale zdjęcie faktycznie opłacałoby się zmienić:)

Figa

MI się podobała scena gdy spotkali tego sadystycznego strażnika i on im tlumaczył, że robił "to" dla ich dobra, a wtedy Tommy odpowiedział: "a widzisz ja cie ni zrozumiałem". Zawalista scena...

Miluska

NO!!! Wogóle w tej scenie w tym barze była zajebisty!! Specjalnie se sciągnelam ten film zeby ta scene w kolko ogladac (nie dlatego ze jestem jakas pychiczna ze lubie sie paterzc na sceny morderstw...) Wogóle mi się wydaje że on się tak niesamowicie w to wczul, że ja se niewyobrazam innego Tommy'ego!! Taki faktycznie żul "twardziel" w którym siedzi skrzywdzony chłopiec!! Miodzio

Figa

Zgadzm się z Wami :) W tej roli był niesamowity! Też myślę, że sena zabicia strażnika była świetna!

vanessa_4

macie rację, to była świetna scena. poza tym to jego spojrzenie, gdy john mówi "przypatrz się tamtemu gościowi" i tommy poznaje nokesa.

Figa

a do tego jak pociagajaco wyglada :) naprawde swietnie to zagral

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones