Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 859 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

Wolicie jak Blake zagrała Bee w Stowarzyszeniu Wędrujących Dzinsów , czy Serena Van Der Woodsen w plotkarze ???


Ja osobiscie wole ja w SWD . To Sereny jakos mi nie pasuje. Choć przyznaje zaczełam oglądac ten serial dla niej. Jednak teraz wole Blair

TheEvilStrawberry

Nie widziałam SWD, jednak w Gossip Girl jest moją ulubioną postacią :)

TheEvilStrawberry

zdecydowanie Bee, jak widzę Serenę w GG to rzygać si ę chce.. raz jak miała wypadek z Trippem to się tak cieszyłam, że umarła ale przezyła i dalej trzeba ja oglądać w serialu ;/ jest beznadziejna! a jej śmiech tam grrr... nie mam słów aby wyrazić jak bardzo jej nie cierpię w Plotkarze.

air_walker

Bez przesady... Nie jest az tak źle? W ktorej serii Serena miala wypadek ??? Obejzalam wszystkie dotychczasowe i nie pamietam . Albo skleroza albo nie obejzalam jakiegos odcinka ;]

TheEvilStrawberry

Chyba nie obejrzałaś tego co wyszedł jako ostatni w tym roku. :) Blake Lively wolę jako Bee, jako Serena mnie denerwuje. W sumie to dzięki niej zaczęłam oglądać GG, cna początku ją lubiłam, ale teraz jest najgorszą postacią (obok Vanessy). I na początku nienawidziłam Blair, nie mogłam zrozumieć dlaczego jest dla S. taka podła, a to chyba oczywiste, w końcu ona się przespała z jej chłopakiem (<- tak nawiasem mówiąc, bo to bardziej dotyczy scenariuszu niż aktorki :))

weronelka

mialam dokladnie tak samo...nie lubilam blair , Serene lubilam . Teraz odwrotnie Blair tak, Serena nie...

TheEvilStrawberry

A mi się podobała w obydwu rolach. Po obejrzeniu SWD stwierdziłam, że jest do tej roli idealna (czytałam
książkę daaaawno temu i nie pamiętam, ale moja koleżanka mówiła, ze Bridget była przedstawiona zupełnie
inaczej, włączając w to kolor włosów. Mi się jednak wydaje, że nie, ale nie miałam okazji sprawdzić). Radosna,
pewna siebie, a jednocześnie załamanie też umiała zagrać, a nie tylko się szczerzyć...

Książek GG nie czytałam (tylko jedną, pierwszą część), ale S od początku była moją ulubioną postacią. W
większości przypadków była dużo lepiej ubrana od Blair (B z sezonu na sezon wygląda gorzej - w pierwszym
była śliczna i świetnie ubrana, w 3cim mi się już duuużo mniej podoba, a S dokładnie odwrotnie) i generalnie
miała to 'coś' co sprawiało, że chciałam być jak ona.

Mam takie pytanie, bo nie doszukałam się co właściwie przeszkadza Wam u Blake? Bo dla mnie jest świetna w
tym co robi, ale może czegoś nie widzę ; )

Blaczek

Nie da się porównac, w końcu w obydwu gra całkiem inne postacie.
Jeżeli chodzi o to, którą bardziej lubię, to chyba Serenę.
Jest miła, sympatyczna, pomocna i nie knuje jak jej głupia przyjaciółka Blair.
Jako Bridget także była świetna, tyle że jak dla mnie ma za niewinny wygląd do grania podrywaczki jak w 1 części ;) Nie mniej jednak była swietna.

strawberry95

A wg mnie mogliby lepszą wybrać aktorkę na Serenę i przede wszystkim
ubierać ją w normalne stroje, a nie w sukienki z największym dekoltem jaki
może być.

weronelka

ZMIENIAM ZDANIE !

Jako Bee nie ma sobie równych.
Serena ? Blake stac na dużo lepsze role niż takie coś. Nie mówię, ze to głupie- ale w porównaniu do SWD to Blake wypadła koszmarnie w gossip girl.
Jak dla mnie :)

strawberry95

Zdecydowanie jako Bee <za krótki> <za krótki>

TheEvilStrawberry

jak wy w ogóle możecie porównywać film, czy tez nawet 2 filmy do serialu, którego powstało już z 60 odcinków!
poza tym w 1 części stowarzyszenia grała nastolatkę w wieku gimnazjalnym, więc cięzko mi to porównać do odpimpowanej sereny z upper east side

TheEvilStrawberry

Bee! Po tej roli polubiłam Blake :). W roli Sereny jest nudna jak falki z olejem. I do tego jeszcze taka irytująca. A Bee jest pełna życia, ma pasję, coś się dzieje przy niej xdd.

Anel

Serena to moja ulubiona postac w serialu, wiec trudny wybór zwłaszcza ze w roli Bee Blake była idealna:))))))

gemma_92

Kiedy czytałam SWD właśnie tak wyobrażałam sobie Bee. A do roli Sereny mi zwyczajnie nie pasuje. Chociaż jakby spojrzeć na to z innej strony kto by pasował. Mimo że mnie denerwuje nie potrafię teraz wyobrazić sobie Sereny granej przez inną aktorkę. Wole Blake jako Bee.

tomorrow_can_wait

Jako S jest idealna!

TheEvilStrawberry

Nie oglądałam Plotkary ale uwielbiam ,,Stowarzyszenie wędrujących dżinsów '' i wtedy po raz pierwszy widziałam Blake i od ta tej pory bardzo ją polubiłam ,zapamiętałam ,ta rola bardzo jej pasowała :)

pati1109

Ja tez widziałam ja po raz pierwszy w SWD i tak polubiłam ze dla niej zaczęłam oglądać plotkare ;)

Tibby1996

A gdzie można to.obejrzeć?

pati1109

ii tv .info czy na zalukaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones