Bogusław Linda

8,1
64 341 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogusław Linda

Jak rozumiem nikt tak dobrze nie rozpozna drugiego menela jak inny menel? Ciągnie swój do swego.
Z pozdrowieniami z Łodzi.

pawelwoj4

na ryju ma wypisany poziom alkoholu we krwi ,jako aktor to totalne zero,olać śmiecia i tyle.

JasonX68

zapomniał linda wół jak cieleciem był i zapyziały lezał na stolikach po restaurcjach i barach . A my pamietamy .pozdro

romano1999

zgadzam się przekonałam się do jego aktorstwa ale jako osoby.

kinomanka_13

To znaczy? Uzywaj duzych liter, gdy zaczynasz zdanie i kropek, gdy je konczysz.

pawelwoj4

Haha, przecież ma rację, Łódź to upadłe miasto. Zabierzesz sztukę to naprawdę zostaną menele i dziady. :P
Brawo dla Lindy!

TroL_ing

tu sie wiecej dzieje niz w twoim "rozkwitajacym"

TroL_ing

dziada to sobie w rodzinie poszukaj barani flaku.

pawelwoj4

Powiedzial sama prawde. Na pewno nie mowil o kazdym mieszkancu tego miasta. Ale ogolnie w Lodzi jest najwiecej menelstwa, moze ty sie juz do tego przyzwyczailes ale jakbys przyjechal tu z innego miasta to az rzuca sie w oczy ;)

Mobilny

Opowiem ci w takim razie moją historię. Byłem za granicą i wracałem do Polski samolotem. Wylądowaliśmy na Okęciu, jeszcze na lotnisku było ok, wsiadłem z grupą do autobusu na dworzec Centralny, od razu jak wysiadłem na przystanku przy dworcu, to po paru krokach powitał mnie zapach moczu a po chwili przypałętał się menel wyciągający łapę po pieniądze. W życiu jednak nie pomyślałem wtedy, że Warszawa to miasto meneli.
Dobrego dnia życzę!

Mobilny

Dodam jeszcze bo edycja już niemożliwa - pierwsze co mnie po przylocie do W-wy przywitało to zapach moczu i menel więc mógłbym generalizować, że to miasto jest zmenelowaciałe, a tego nie zrobiłem. Czy w Łodzi tych żuli jest tak dużo - wg mnie tak samo jak w innych miastach Polski.

pawelwoj4

Prostackie rozumowanie.Jak nazwiesz kogoś pedofilem,to znaczy że sam nim jesteś?Tak samo złodziejem czy mordercą?
Jak rozpoznajesz czarnego na ulicy,to też nim jesteś?

llama777

Nie rozmawiaj z tłukami. Ból dupy jak nic. Dzisiaj nie można już mówić otwarcie prawdy bo zaraz zejdą się szczekające pieski ...

pawelwoj4

wy polskie zwierzeta jak mi jest wstyd ze zyje w tym kraju on nie mial na mysli wgl ludzi z łodzi to jest wyciagniete z kontekstu w dziennkikarskiego bagna chodziło mu o sztuke menele rozgrywana w lodzi w teatrze... tak mi jest wstyd wy polskie bagno umyslowe ..... dalczego polskosc to taka choroba...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones