Bogusława Pawelec

7,6
2 020 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogusława Pawelec

W latach 80 -tych jedna z najpiękniejszych aktorek polskiego kina o oryginalnej subtelnej urodzie. Jeśli ktoś uważa inaczej to albo jest niewidomy albo jest niepełnosprawny w całkiem innym zakresie.

Zorran

Tak. Sama prawda. Piękna kobieta bez dwóch zdań.

Zorran

Z całym szacunkiem, ale w kultowej już scenie całowania się przy drodze w "Przypadku" wygląda, jakby Linda całował się ze swoim sobowtórem.

xxx.

OK. Masz prawo uważać inaczej niż ja. W takim wypadku odsyłam do mojego komentarza powyżej ;)

Zorran

Wcale nie była taka piękna, a pokazywanie się nago w filmach nie czyni jej pięknej tak samo jak przereklamowanej, wyniosłej i aroganckiej damessy Szapołowskiej. Było wiele pięknych aktorek, które nie musiały świecić tyłkami przed kamerą żeby były uważane za piękne. Jak się nie ma talentu to się nadrabia rolami z golizną. To oczywiste, że panowie zawsze oceniają aktorki po tym ile odsłoniły ciała.

lalala

Pani Bogusia była rzeczywiście piękną kobietą, a Szapołowska wyniosła i antypatyczna...

lalala

Faktem jest że w latach jej młodości było dużo ładnych aktorek, ale też większość aktorek zwłaszcza tych, które więcej grały wtedy się rozbierała i ona nie była wyjątkiem, reżyserzy mieli wtedy większą władze niż obecnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones