Bohdan Smoleń

8,5
2 396 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bohdan Smoleń

15 grudnia 2016 roku po długiej i ciężkiej chorobie odszedł Bohdan Smoleń.
Miał 69 lat.
Spoczywaj w pokoju ✞

Antycyponek

Właśnie przed chwilą przeczytałem na FB. Smutna wiadomość był bardzo dobrym kabareciarzem ✞ [*]

ghost21

No właśnie tutaj pojawia się wielki żal do FilmWebu. Jak to jest, że na stronie poświęconej filmom i aktorom nie ma żadnej informacji. To jest jakiś skandal.

Mati_1313

Filmweb to woli prezentować jakieś newsy O Godzillach i Avengersach i kaskę na tym zbijać niż dawać jakieś o śmierci wybitnego aktora.

Mati_1313

FilmeWeb ma wiele niezrozumiałych zaległości i absurdów.

Antycyponek

Niestety.
Zdecydowanie za wcześnie.

Kurczy się ten świat Kiepskich.

jan_niezbedny0

3 udary czy inne wylewy to piechotą nie chodzi
Nawet silny zdrowy by nie przetrzymał

jan_niezbedny0

...chyba w końcu zakończą emisję

jan_niezbedny0

Trochę smutno

Antycyponek

...odeszła postać, którą pamiętam z mojego dzieciństwa czyli lat 80-tych. Pozostaną wspomnienia kabaretowych hitów, niezapomniana Pelagia i kabaret Tey...

Pirxeus

albo jego piosenki w disco relax ,, Ani me ani be ani kukuryku" czy ,, Cepry hej " te piosenki z disco relax to moje dzieciństwo.

kinomanka_13

Widziały gały co brały

Pirxeus

Tak jest! Pozostaną na zawsze!!!!!

Antycyponek

Właśnie się dowiedziałem. Wielka szkoda. Zawsze go wysoko ceniłem. Niech spoczywa w pokoju.

Antycyponek

Odeszla czesc mojego dziecinstwa.

Antycyponek

Bohdan Smoleń - osoba, która w życiu wycierpiała mnóstwo - jego żona i syn popełnili samobójstwo a on sam miał przez całe życie mnóstwo problemów zdrowotnych. Wielu ludzi by nie wytrzymało...a on? Cieszył się życiem i przez te wszystkie lata rozśmieszał i poprawiał nastroje wielu pokoleniom. Wielki człowiek, który zdecydowanie jest jednym z moich idoli...niech mu ziemia lekką będzie.

Antycyponek

Ja dopiero dziś się dowiedziałem. Nawet w radiu nic nie mówili a słuchałem codziennie. Szkoda bo też lubiłem Bodzia. Dobry aktor. Niech dobry Bóg ma go w swojej opiece.

emplim

Dokładnie

Antycyponek

No właśnie, a tu taki gwar, więc nie pozostaje powiedzieć nic innego niż: A tam cicho być!!.

Antycyponek

dzisiaj ma 70 lat

Antycyponek

Szkoda go... RIP

Antycyponek

Do dzisiaj w to nie mogę uwierzyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones