Brad Dourif

Bradford Claude Dourif

8,0
11 027 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Dourif

Aktor bardzo charakterystyczny i zasadniczo niepowtarzalny jak dla mnie. Jednak co go w jakimś filmie nie widzę, to zawsze mam wrażenie, że będzie grał psychola :)

speed_demon

Dokładnie! Mam dokładnie to samo :)

speed_demon

To obejrzyjcie sobie "Taniec w kajdanach"!!!!!! Jako Johnny Reynolds jest doskonały i daleko mu do psychola :) Był to pierwszy film, w którym widziałam Brada i byłam wtedy święcie przekonana, że w rzeczywistości ten człowiek jest równie chory jak jego bohater, to dopiereo metamorfoza!!!!!!!!!

Majka_10

świetna rola popaprańca w 'Maszynie Śmierci'.. :) widać że radzi sobie we właśnie takich doskonale..

Majka_10

Niezwykła różnorodność ról sprawia,że nie daje się zaszufladkować tylko jako psychol lub tylko jako pozytyw:-)( polecam również: Egzorcystę 3,Istambuł,Horseplayer,Ragtime,Amos i Andrew,Sad Ostateczny).

speed_demon

W 'Mississippi Burning' też jest dosyć psychiczny, nie mówiąc o 'Locie...'
ale dobry jest w tych rolach

speed_demon

A pamięta go ktoś z pierwszej serii "X-Files" (odc. Beyond the sea)? Był tam świetny jako Luther Boggs - seryjny morderca oczekujący na egzekucję .

LMNO

Wprost genialnie zagrał rolę "skazanego na śmierć" :) Świetny odcinek i świetna rola

speed_demon

Jest coś chorego w jego spojrzeniu... Myślę, że to o to chodzi.
Aż człowieka ciary przechodzą, gdy patrzy w stronę kamery. A jeszcze jak się uśmiechnie...

Marac

I to jest w nim...pociągające(przynajmniej dla mnie) + zaangażowanie w role,które gra.

iza198444

Tego mu nie ujmuję, fascynujący osobnik - we Władcy Pierścieni czy w Locie... zagrał genialnie. W Istambule - jak dla mnie - troszeczkę "over the top" jak to mówią hamerykanie.

Marac

Hi,hi ładne stwierdzenie;-) Coz,mi tam tez się podobał-ale moze poprostu stracilam obiektywizm po tylu filmach z nim:-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones