Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
194 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt

Bo nie mogę zrozumieć jak można nie lubić tego aktora. I nie jestem tu piszczaca fanką co daje dyszaka wszystkim ciachom, tylko osobą, co obejrzała z nim wiele filmów i mogę powiedzieć, że nigdy mnie ani trochę nie razil. 12 małp, Fight club, Se7en, Siedem lat w Tybecie, Moneyball, Ciekawy przypadek BB to kultowe filmy, o których świat nie zapomni z Oscarowymi kreacjami w wykonaniu tego facia. Mam w nosie czy jest przystojny, jaką ma laske, choć mam dla niego pewien szacunek za działalność charytatywną, na którą wykłada ogromne sumy i taki jakby wewnętrzny spokój podczas wywiadów. 1 Oscar? Akademia chyba jest śmieszna. Ale to tylko moje zdanie :)

Zuzak222

Chyba logicznym jest że nie wszyscy są tak zbudowani, tak dobrze wyglądają i są tak charyzmatyczni. Człowiek jest tak zaprojektowany że będzie zwalczał, przekonywał, przeciągał ludzi na swoją stronę. Po prostu kompleksy!
Nie wiem czy widziałaś, ale 9 na 10 ludzi chce twojej porażki - gdy masz świetny samochód czekają żebyś w coś uderzyła, gdy coś Tobie nie wyjdzie będą pocieszać, ale w głębi duszy będą się cieszyć, bo wychowano nas w duchu konkurencji. Smutna prawda -ludzi nie myślących o porażce innych jest garstka.

AndcRew

Mnie tam tylko męczy to, że najfajniejszych aktorów nie doceniają, a tych średnich nagradzają, ja wiem, że ludzie są niesprawiedliwi, ale na litość boską, gosciu ma nominacji od groma, a nagród ani na lekarstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones