Bradley CooperI

Bradley Charles Cooper

8,3
87 056 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley Cooper

Jest ode mnie starszy o 20 lat a muszę przyznać, że jest strasznie seksowny. Mrrr... Niezłe ciacho :P

onlyadreams

Zgadzam się. Jest niesamowicie przystony i utalentowany :D

adam_l

oj tak, zdecydowanie tak!! jest boski - przystojny, haryzmatyczny... miec takiego chlopa to marzenie :))

rachel20

nie żebym była jakąś napaloną wariatką czy coś... ale jak to jest, że facet przed 40 jest seksowniejszy niż większość chłopaków w moim wieku ???? a dorzucę, że mam 19 lat...

onlyadreams

Zmarszczki i porządny zarost robią swoje ;)
Faceci od 30-ki w górę robią się po prostu prawdziwie męscy :-) (Oczywiście nie wszyscy, a szkoda).

onlyadreams

Natomiast niestety większość kobiet w moim wieku, młodsze, starsze nie były/są/będą tak seksowne jak Salma Hayek w tym wieku co teraz. Dorzucę, że mam więcej niż 19 lat. I więcej niż 68 IQ.

forzamilan1

Jesli chcesz drugą Salme Hayek to raczej wyjedz do Hiszpanii, Brazylii, nie ta karnacja, natomiast jesli byś chcia łdrugą Emmę Watson, Kate Winslet, Jennifer Lawrence to u nas jest takich na pęczki..

Robaczek_12

komuś podoba się watson? Jak dla mnie nie dość że paskudna t jeszcze płaska

walaanto

Yy, wielu osobom się podoba...

onlyadreams

Dokładnie, w Polsce 19 - latek to wymoczek....natomiast przystojnych 30 + można spotkać ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
onlyadreams

lecz się psycholko

rachel20

Charyzmatyczny*..... ehhh

rachel20

Oddałabyś mu się?

rachel20

Po roku się rozwiódł,czyli wcale nie jest taki wspaniały skoro nie utrzymał przy sobie kobiety na dluzej

onlyadreams

zgadzam się :D

onlyadreams

Taak... Kocham jego wygląd, w szczególności oczy *.* Jest świetny, najlepszy aktor w filmie "Kac Vegas" ;)

onlyadreams

Dokładnie! Wspaniały, przystojny, boski, najlepszy i tak dalej... :D

onlyadreams

Ja wcześniej nic szczególnego w nim nie widziałam, ale jak obejrzałam "Poradnik..." i kolejne części "Kac Vegas" to nie moge od niego oderwać wzroku. Może to dlatego że jest najprzystojniejszy w filmie? (swoją drogą to nietrudne)

onlyadreams

Oddałabyś mu się?

Said_3

To, że mówię, że facet jest seksowny, nie znaczy, że wskoczyłabym mu do łóżka. Trochę obiektywizmu...

onlyadreams

Hehe, ale jedno nie wyklucza drugiego ;)

Said_3

oddała by się :)

onlyadreams

Szkoda, że w Polsce nie ma kobiet, które byłyby chodź w połowie tak dobre w łóżku jak Alexis Texas.

bandofbrothers

ahahahahahahahh, gościu zmiażdżyłęś system tym stwierdzeniem ;d;d

anonim7

Szkoda, że w Polsce nie ma facetów, którzy byliby choć (nie "chodź") w połowie tak dobre w łóżku jak James Deen albo Daniel Hunter

bandofbrothers

Każda jedna jest dobra przy której mógłbyś sobie tak zwalić, jak przy Alexis, wierz mi.

onlyadreams

Dziwne, w filmach sprawia wrażenie całkiem przystojnego, a prywatnie - zupełnie przeciętny Bolek, równie przystojny co Piotr Kupicha. Jak oni to robią?

jasiu15

Charakteryzacja. Na co dzień nie chodzi przecież z odpowiednim makijażem na twarzy, wykonanym przez profesjonalistów ;) Do każdego filmu aktorów podmalowują (żeby mi się tutaj zaraz ktoś nie oburzył - nie chodzi o makeup typu szminka, cienie, kreski eyelinerem, tylko o makijaż maskujący, naturalny, niewidoczny - fluid, korektor, puder, konturowanie i tysiąc innych technik, których nie znam).

onlyadreams

O taaaak :] Boskie ciasteczko i właściciel najpiękniejszych oczu, jakie kiedykolwiek widziałam :)

agniesja

O tak, jego oczy są zniewalające. Jestem zakochana po uszy. :)

Scherli221b

Dziekuje wszystkim za tyle milych slow ;]]]

Bradley_Cooper

A do tego zna język polski, hehe :D

agniesja

No widzisz - Ideal D:::

agniesja

To prawda, ładne ma oczka, ale jest jeszcze jeden aktor, który moim zdaniem może konkurować z Bradleyem pod tym względem. A jest nim Christopher Lambert. Zawsze mnie hipnotyzowało jego spojrzenie. Nawet teraz kiedy jest już starszy.

Marysia1407

Lepszy jest (był) Jan Himilsbach :-)

kotek38

To żart czy naprawdę tak myślisz? :)

onlyadreams

dla mnie Bradley Cooper w ogóle nie jest przystojny. ale niezaprzeczalnie ma swój urok. jest przeuroczy :) te jego oczy i dołeczki w policzkach;p

onlyadreams

jeden z naaaajprzystojnieejszych! :)

onlyadreams

mega ciacho

onlyadreams

Oj tak, niezłe ciacho z niego :) bardzo mi się podoba, ale na przykład nie wiem co kobiety widzą w Goslingu :P ja tam nie uważam go za przystojnego

onlyadreams

Ależ jesteście głupiutkie, wszystkie gąski w tym wątku.

Krzypur

A jak faceci się ślinią i komentują zdjęcia dziewczyn (chociażby na różnych fanpejdżach na fb) to nikt im nie powie, że są pustakami...

pospolitazuzanna

Są pustakami i choćby ja Ci o tym powiem.

Krzypur

To im to powiedz, ciekawe jak zareagują ;)

pospolitazuzanna

Z graniczącym z pewnością prawdopodobieństwem wiem, jak zareagują: grubymi słowami i insynuacjami. Mam to jednak gdzieś. Pozdrawiam.

onlyadreams

moja fascynacja nim ma troszke personalne zabarwienie, ale nie zmienia to faktu, ze jest bardzo bardzo przystojny:) ma swietne oczy, pewnie przesadzam ale bije z nich takie... dobro i spokoj.

onlyadreams

Zauważyłaś, że ma zdeformowaną, krzywą twarz? lewa połowa jego twarzy wraz z oczodołem jest niżej od prawej...poważnie zobacz ;]

onlyadreams

idz ty zboczeńcu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones