Brendan CoyleI

David Coyle

7,3
2 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brendan Coyle

Właśnie obejrzałam "North and South" i muszę przyznać, że Brendan Coyle mnie zachwycił. Ma charyzmę i przyciąga uwagę.

Shaloma

zgadzam sie całkowicie! i chociaż nie jest klasycznym przystojniakiem to nie mogłam oczu od niego oderwać. chyba że na ekranie pojawił się Richard;)

Shaloma

Nie pozostaje mi nic innego jak przylaczyc sie do grona zachwyconych Pan;) Ten czlowiek jest swietny-ogladalam tylko ,,Polnoc i poludnie ´´ale czasami 1 film wystarczy zeby poznac wartosc aktora. Pozdrawiam.

Montenegro

polecam też "Lark Rise to Candelford" i "Downton Abbey", gra jak zwykle świetnie :)

antkha_2

O tak bardzo dobry aktor, oglądałam go w "Północ i południe" a teraz w "Downton Abbey" i jestem nim zachwycona :)

Avantasia

Ja go widziałam tylko w downton abbey ale mnie zniesmacza trochę, nie wiem czy taka rola i tak ma grać ale kurde wieczny uśmiech na twarzy, trochę to głupio wygląda, jest przerażony- ten lekki uśmiech, mówiąc, że nic go chyba bardziej nie może zasmucić ma znów ten lekki uśmiech, zero innych jakiś emocji, nie wiem czy ktoś mnie może jakoś do niego przekonać ..

Shaloma

północ&południe kolejny do kolekcji wyciskacz łez do którego warto wracać

Shaloma

Jako John Bates w Downton Abbey jest genialny. Po prostu świetny aktor:)

Shaloma

Nie znoszę :) Łapię się na tym, że co sezon D.A. sprawdzam, czy na pewno dałam mu 1/10 xD I zawsze ta ocena już tam jest xD
#smuteczek

Ametria

A ja sprawdzam czy moja 10/10 tam siedzi i jest :o)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones