Britney Spears

Britney Jean Spears

7,9
194 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britney Spears

Osobiście nie przepadam za muzyką tej pani, ale trzeba przyznać, że Britney to osoba wyjątkowa. Niby nie potrafi śpiewać ani tańczyć, ma za sobą masę skandali, ale i tak ludzie wciąż darzą ją sympatią. ;) Ma w sobie pokłady uroku osobistego i czaru, którymi mogłaby obdarzyć te wszystkie Ariany i Rity, i jeszcze by zostało. Kiedyś była naprawdę piękną dziewczyną, plasowała się na absolutnym szczycie, a jednocześnie wciąż pozostało z niej coś z dziewczyny z sąsiedztwa. Niektórzy twierdzą, że Britney to beztalencie wykreowane przez media dla zarabiania pieniędzy. Coś w tym jest, ale uważam, że swój sukces zawdzięcza "temu czemuś", czego chyba żadna inna wokalistka nie ma. Jest po prostu przeurocza - to dzięki temu ludzie wybaczyli jej wszystkie występki, co raczej rzadko się zdarza.

coolchinablue

Rzeczywiście Britney jest wyjątkowa i ma swój urok, zawsze odbierałem ją ciepło, choć tak naprawdę nigdy nie zastanawiałem się dlaczego. Jednak nie mogę się zgodzić co do tego, że nie potrafi śpiewać i tańczyć. Zapraszam do odsłuchania występu na żywo: http://youtu.be/XfWPydXS3Uc , tutaj już playback, ale proszę zobaczyć jak się rusza: http://youtu.be/OfPH6WgBAWg . Rzeczywiście dzisiaj rzadko kiedy śpiewa na żywo, ale myślę, że to po prostu dla wygody. Osobiście wolałbym usłyszeć ją na żywo, nawet gdyby miała fałszować, w końcu to się ludziom, którzy płacą często niemałe pieniądze za bilety należy, ale cóż - takie mamy czasy. Nie wiem kto nazwał ją beztalenciem, ale chętnie poznałbym tę osobę i dowiedział się jak ona jest utalentowana. Myślę, że beztalencie nie utrzymałoby się tyle czasu na rynku. Takim określeniem możemy nazywać "gwiazdy" jednej piosenki czy jednego sezonu. Co do wpadek - nie zapominajmy, nikt nie jest idealny, każdy popełnia błędy, tylko takie gwiazdy mają o tyle gorzej, że media żywią się nimi, szukają sensacji, byle napisać, często byle jak najgorzej, przykre to jest, ale taka jest cena sławy.

coolchinablue

Owszem, jest wyjątkowa. A to, że showbiznes na nią tak zadziałał to już inna sprawa...

coolchinablue

Britney nie umie tańczyć ? LOL !

Britney na równi z Janet Jackson jest najlepiej tańczącą piosenkarką.
Do 2004 roku była po prostu zwierzakiem scenicznym.
https://www.youtube.com/watch?v=1kzA_nKWEFA
Masz tu link, który się nazywa 'najlepsze taneczne ruchy Britney" choć to i tak nie są uchwycone wszystkie najlepsze jej występy - ale przynajmniej zamknie buzie tym co twierdzą, że ona nie potrafi tanczyć.

lynna

O matko jak mialam jakies 12- 13 lat to szalalam za nia! Razem z moja przyjaciolka mialysmy bzika na jej punkcie. Byla piekna i przede wszystkim wydaje sie przesympatyczna. W teledyskach czy wywiadach zawsze byla normalna nie bylo widac gwiazdorzenia nie byla zarozumiala. Pewnie dlatego pokochaly ja nastolatki na calym swiecie!

coolchinablue

wystarczy zobaczyć jej pierwsze piosenki, tj. Baby One More Time, (You Drive Me) Crazy, Oops!...I Did It Again, że umie śpiewać, tańczyć, ogólnie umie robić show. Układy choreograficzne nie są złe, są nawet bardzo dobre. Taylor Swift to dopiero fenomen. która to i tak nigdy jej nie dorówna największemu rozkwitu Britney. Obecnie nie jest już taka jak kiedyś. To trzeba przyznać. Jej obecne piosenki są słabe, z resztą jak wielu innym piosenkarkom, piosenkarzom.

rafiq11

Bo na pierwszych albumach jeszcze umiała coś zaśpiewać, choć nie idealnie, ale obecnie tylko playback...szkoda.

gamertr

bitch please xD

coolchinablue

stan obecny ;) nie jest źle https://www.youtube.com/watch?v=-H31vvgj8ys .Wiadomo jak się ją pamieta młodziutką i jej wyczyny na scenie,to patrząc teraz myslę ,że nie jest źle.Niejeden chciałby miec taka kondycje heheh

coolchinablue

Patrząc na nią masz wrażenie że nie umie tańczyć ? Akurat to umie robić , ze śpiewem jest podobnie tyle , że to kwestia gustu, bo Whitney Houston to ona nie jest ale jest całkiem spoko w swoim gatunku.

coolchinablue

Duzo dobrych piosenek nagrala i ladnie spiewa - lubie ja bardzo!

coolchinablue

Najlepsza tancerka w historii muzyki pop a wg ciebie nie umie tańczyć xd
Weź się schowaj i nie kompromituj.
Co do śpiewu to polecam sobie zobaczyć jej występy za dzieciaka że Star Search lub Mickey Mouse Club. Kawał głosu niczym Aguilera. Nie jej wina, że wytwórnia miała plan by wylansować ją na słodką lolitkę ala Baby Spice - Emmę Bunton ze Spice Girls i kazała śpiewać słodkim głosikiem. Uszkodziło to struny Britney na całe życie. A teraz co z nią robią ojciec i ten pseudo-gach? #FreeBritney

użytkownik usunięty
bardotek69

Psychicznie skrzywdzona kobieta i ostatnia tak wielka ikona popu :/

bardotek69

@bardotek69 dokładnie tak

bardotek69

Czyli wysokim głosem?!
Faktycznie, miała pecha...
Tress McNeile nie dała rady wysokim głosem przez dwie postacie (Chip i Gadżet) mówić w serialu,,Brygada RR" i stanęło na tym że będzie mówiła bardzo wolno, a potem przyspieszą taśmę co da oczekiwany efekt

użytkownik usunięty
coolchinablue

Serio,nie umie tańczyć ani śpiewać? Nie żartuj,robi to bardzo dobrze. Właśnie też dzięki temu zawdzięcza sławę. Zgadzam się z tobą jedynie w tym,że jest przeurocza i ma w sobie to "coś".

Zgadzam się z tobą, ale pamiętaj o tym, że to wytwórnia kazała jej śpiewać tym dziecięcym głosikiem, bo za dziecka śpiewała fenomenalnie ;) Polecam Ci Star Search z 1992 roku. Miała tam 10-11 lat :)

Myślę, że autorka miała na myśli to, jak ludzie ją postrzegają mówiąc o braku umiejętności tańca i śpiewu. Dla mnie też jest utalentowaną osobą, ale niestety nigdy złośliwców nie brakuje ;) (czytałam takich wpisy)

użytkownik usunięty
Joker_Dzokej

Niestety,nie brakuje... Można jej nie lubić,ale stwierdzenie,że nie umie tańczyć i śpiewać to zwykłe kłamstwo. Od dziecka wciąż co jakiś czas słucham jej piosenek na YT i nadal bardzo mi się podobają,bo mają w sobie to "coś". Cóż,nie dogodzi się wszystkim. Trzeba mieć do tego dystans,bo przydaje się w życiu.

coolchinablue

Zgadzam się w pełni, jest wyjątkowa, a ludzie wciąż jej niszczą życie :0
#FreeBritney

użytkownik usunięty
Joker_Dzokej

To wynika głównie z zazdrości.

Zgadzam się z tobą :) Też uważam, że ma to „coś” w sobie. Zasługuje na to, żeby ją kolejne pokolenia poznawały i kochały :D Szkoda tylko, że wytwórnia jej nie promuje, a ojciec (i też managerowie w przeszłości) ją kontrolują :(

użytkownik usunięty
coolchinablue

Na pewno nie ma porównania do Christiny ale jest świetną piosenkarką i tancerką na pewno jedną z najlepszych porównując nawet do współczesnych artystek do tego jest przeurocza
#FreeBritney

coolchinablue

POP'owa artystka sławna z Hollywood i tyle!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones