Brittany Snow

Brittany Anne Snow

7,6
6 537 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brittany Snow
karolciiaaa_

Jak popatrzeć na tematy na tej stronie to widać że nie tylko do niej podobna ;;D

karolciiaaa_

Oglądając "Lakier do włosów" byłam pewna, że to gra Reese. :D A tu taka niespodzianka. Co do osób, które są wymieniane w innych wątkach to nie, ale do Reese absolutnie.

karolciiaaa_

Hmm...jest blondynką, jasnooką, z lekko wysuniętą szczęką jak Reese...poza tym wcale mi jej nie przypomina. Dla mnie ma charakterystyczną twarz, także nawet nie wiedząc co to za aktorka poznawałam na filmach, że już ją widziałam.

dzikudzina

Jak dla mnie jest bardzo podobna. W chwili gdy tutaj trafiłam, pomyliłam ją z Reese i szukałam jakiegoś filmu w którym gra Witherspoon. Aż wstyd:)

karolciiaaa_

Też mi ją przypomina ;)

karolciiaaa_

Mi tam najbardziej przypomina Jessicę Capshaw :)

karolciiaaa_

Jak ją poraz pierwszy zobaczyłam to myślałam że to może córka Reese albo jakaś rodzina. Są bardzo podobne

użytkownik usunięty
karolciiaaa_

Patrzę, patrzę, i...nic. Przecież każda z nich jest całkowicie inna! Jedyne podobieństwo, jakie znajduję, i to do kogo innego - patrząc na zdjęcie profilowe - to, pomijając kolor, oczy. Mają ten sam wyraz figlarnego Bambiego na podrywie (to nie obraza, tylko komplement! ), co u Brittany Murphy...

karolciiaaa_

Mi przypomina siostry Olsen :D

karolciiaaa_

może i tak jest podobna do Emily Rose z serialu "HAVEN" i do Elizy Taylor z "The 100"

karolciiaaa_

A mnie przypomina Brittany Murphy ;)

karolciiaaa_

Mnie przypomina Olę Domańską

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones