Bronisława Zamachowska

4,4
1 554 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bronisława Zamachowska

Będę jej bronić w tych Powidokach, dała radę!

jocisko

Według mnie to nawet skasowała Bogusława Linde.

twokill

:) w przedbiegach to go skasował nawet pędzel :)

jocisko

Oboje swietnie zagrali...Nierozumiem krytyki tej dziewczynki bo dla mnie zagrała wyśmienicie i to najwiekszy plus tego filmu .

twokill

Dla mnie też, ale Linda mnie zawiódł. I to właśnie rola Zamachowskiej trzymała ten film w ryzach. Przynajmniej dla mnie.

jocisko

To była bardzo ciężka rola...A Linda nie był do niej stworzony wiec nie przesadzajmy poradził sobie bardzo dobrze.Sam film nie jest jakimś dziełem sztuki.A Zamachowska mam nadzieje nie przepadnie po tych negatywnych opiniach pospólstwa.

twokill

Dla mnie ten film to typowy Wajda i jest ciężki, z ciężkim klimatem, ikonicznymi postaciami, pomnikowymi... i idąc tym tropem Linda sobie poradził dobrze, to się zgodzę. Jednak cały film mnie zawiódł, ale Zamachowska poradziła sobie bardzo dobrze i to jej postać była nośnikiem emocji, dramatu tam... Przez cały film nie zrozumiałam dlaczego on musiał się odezwać, kiedy powinien się zamknąć. A dzięki córce jakkolwiek tego człowieka odkrywałam, jego człowieczeństwo...

jocisko

Uważam również że dziewczyna dała radę i do tego dobra dykcja mogą z niej być ''ludzie'', bardzo pozytywnie ją oceniam, Linda też dobrze zagrał, film fakt ciężki, ale ogólnie fajnie oddający klimat.

jocisko

Zgadzam się. Bardzo dojrzała rola,jak na tak młodą osobę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones