Burt ReynoldsI

Burton Leon Reynolds Jr.

7,4
5 092 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Burt Reynolds

Marny aktorzyna gra juz w filmach klasy B co mowi samo za siebie
oprócz charakterystycznego wygladu nic niemial do pokazania!

HakerBery

Polemizowałabym. W "Boogie Nights" był znakomity. Po prostu nie miał szczęścia do filmów, w których grał. Ale ta jedna rola u Paula Thomasa Andersona wszystko wynagradza.

HakerBery

Jaki tam marny... raczej świetny! Jeśli nie oglądałeś Mistrza Kierownicy to se oglądnij, zmienisz o nim zdanie.

Mruck

Mnie właśnie obie części Mistrza Kierownicy przekonały, że to jeden z najsłabszych aktorów w historii amerykańskiego kina...

HakerBery

Popieram, slaby aktor z niego i gra w beznadziejnych filmach.

b4rdock

a ile filmow nakreconych przed swoim urodeniem ogladales fanie emo bajek z Japonii?

HakerBery

Zgadzam się, to zwykła miernota, bufon i pozer.

arnhem1944

ale 2 złote globy ma (Plus jedna nominacja do oscara), generalnie ma parę dobrych filmow ale większośc to gnioty.

johnyss

za jego grą aktorską osobiście nie przepadam, ale muszę przyznać, że kręcą mnie jego wąsy...;)

HakerBery

Marny z ciebie człowieczek i kiepski znaffca filmowy. Obejrzyj sobie Cloud 9 albo Mistrza Kierownicy śmieszny człowiczku albo przeżuć się na serial o nazwie Moda Na Sukces on jest na twoim poziomie.

użytkownik usunięty
HakerBery

Lubię psa Huckleberrygo ale tego co nazwał Burta Reynoldsa marnym aktorzyną to nie lubię

HakerBery

To prawda - wyjątkowo marny aktor. Dowód na to, że w "lepszych czasach" też byli marni aktorzy.

HakerBery


'dopóki nie wszedłem do internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów' (St. Lem). od siebie dodam: PRZEMĄDRZAŁYCH IDIOTÓW.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones