Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 006 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

Bardzo często gra w filmach, ciągle widzę z nią zwiastuny:) nic dziwnego bo utalentowana aktorka moim zdaniem.... lubią ją odkąd zobaczyłem aniołki charliego2 :)

madoxTV

Zgadzam się z Tobą :) Cameron to też również moja ulubiona aktorka :) Uwielbiam ją w filmach :) Zobaczyłam ją pierwszy raz w filmie "Bez mojej zgody" i do tej pory oglądnęłam z nią wszystkie filmy.
Teraz czekam aż wybiorę się do kina na "Sekstaśmę". ;)

Julie94

też bardzo czekam na ten film :D

madoxTV

Teraz od piątku, mają grać w Cinema City przedpremierowo :)

madoxTV

jeśli ktoś lubi Aniołki Charliego to musi być z gimbazy ;D

Lefty_Guns

dlaczego z gimbazy??

madoxTV

sorry w twoim przypadku to podstawowa

Lefty_Guns

Czemu niby? "Aniołki Charliego" to dobre kino, fajnie ogląda się ten film.
Ale nie w tym rzecz... Tylko w tym, że Tobie zapewne się nie podoba to inni też mają myśleć tak samo? ;) Ja bardzo lubię obie części, a już dawno temu pokończyłam wszystkie szkoły. ;) Więc wybacz, ale nie rozumiem przekazu Twojego komentarza.

Julie94

no jakby nie patrzec aniolki czarliego to troche kicz moim zdaniem . zgadzam sie z leffy_guns

medisess

Bądź, co bądź, każdy ma swój gust filmowy. Więc nie rozumiem czemu jeżeli komuś podoba się ten film to zaraz musi być "gimbaza"... Czyli mam rozumieć, że "ludzie inteligentni" nawet nie powinni zaszczycić uwagą takiego rodzaju filmów?
Uważam, że to jest właśnie "gimbaza", a nie to czy komuś "Aniołki..." się podobają czy też nie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones