Cara Delevingne

Cara Jocelyn Delevingne

6,8
14 682 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cara Delevingne

osoby z brzydszymi brwiami!

nikike

Właśnie chodzi o to, że jej brwi są zajebiste!

baka163

wtf

baka163

owszem!

nikike

Lily Collins

Leilani

Klasyka.

nikike

A mnie zastanawia czemu ona ma te brwi takie ciemne. Może ktoś wiem, bo ja się nie ogarniam w takich sprawach...

ane33333

A czemu nie?

nikike

Bo są dziwne :O

ane33333

może rozjaśnia włosy albo przyciemnia brwi? właśnie one "robią" całą jej twarz, są swietne

ane33333

dobrze to wygląda. pełno blondynek tak robi. ale zauważyłam że chyba nie wiesz o istnieniu henny kosmetycznej, która jest specjalnym produktem to tego zabiegu, poza tym można iść do kosmetyczki i u niej "zrobić sobie brwi"

ane33333

Ja też jestem blondynką i mam naturalnie bardzo ciemnobrązowe brwi.

ane33333

Moim zdaniem ona ma takie naturalne i stwierdziła, że wygląda na tyle indywidualnie, że dzięki nim i jej niezaprzeczalnym predyspozycjom osiągnie sukces w modelingu. No cóż udało się. Swoją drogą, gdy do Polski dotarła informacja o jej istnieniu zauważyłam wzmożony trend na krzaczaste brwi.

nikike

wszyscy zazdroszczą jej tych brwi, są one jej znakiem rozpoznawczym. wygląda ślicznie i bardzo jej pasują, sama bym chciała takie mieć...

kurosaki001

tak własnie, a jej uroda jest..powalająca :-) Boska Carla

edzia_94

Cara, nie Carla...

kurosaki001

ja do tych wszystkich nie naleze

kurosaki001

nie gol nie depiluj a bedziesz miała

nikike

jej brwi są NIEZIEMSKIE :O

Lumpek

wtf

Lumpek

Dokładnie, przepadam za takimi zdrowymi grubymi, ale wyregulowanymi brami, są piękne, nie to co te cienkie krechy, czasami malowane.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lulu_Antariksa

Cześć Decep.

użytkownik usunięty
nikike

Cześć Nikuś

użytkownik usunięty
nikike

niby są okropne ale chyba przyznasz że jej pasują ?

Ale w jakim sensie pasują? Ona jest ładna i to widać, tylko te brwi niszczą jej kompletnie całą twarz.

użytkownik usunięty
nikike

moim zdaniem nadają jej twarzy charakter

Ale skoro jest przez nie brzydka, to jaka to korzyść?

użytkownik usunięty
nikike

taka że są jej znakiem rozpoznawczym, poza tym pasują do niej mimo wszystko

Brzydki znak rozpoznawczy to gówno.

nikike

Mnie się tam podoba Cara i jej brwi. Co kto woli, nie warto nad tym tak dyskutować xD

nikike

Dodają jej charakteru. Są świetne. ŚWIETNE. i Świetnie jej pasują, do blond włosów. Próbujesz przekonać kogoś do swojej racji, każdy ma swoją. Zajmij się czymś pożyteczniejszym, bo jeszcze książke napiszesz o brwiach Cary.

nikike

http://bi.gazeta.pl/im/5f/42/ff/z16728671AA,Cara-Delevingne.jpg tak bez brwi jest naprawdę śliczna (sarkazm)

nikike

Moim zdaniem ciemne brwi dodają wyrazistości całej twarzy i tworzą piękną oprawę zwłaszcza dla jasnych oczu. Ładne łuki brwiowe od razu przykuwają mój wzrok, być może też dlatego, że mnie matka natura obdarzyła niestety jasnymi w porównaniu do włosów brwiami, czego nie mogę przeboleć. Wiele oddałabym za takie jak ma Cara.

bittersweet_

Może ciemne brwi są dobre, ale nie takie krzaczaste i nie przy takich włosach.

nikike

na tym zdjęciu filmwebowym Cara w ogóle wygląda nieciekawie. polecam jej inne zdjęcia, bo jest super! zresztą, taki ma styl.
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/p480x480/302879_540726275 966735_1244486459_n.png tu jest fajnie.

Cholera

Super laska a brwi ma zajebiste jedna z ładniejszych modelek dodatkowo super figura ani za szczupła ani za gruba i jeszcz piękny akcent.

nikike

Ona jest sliczna z tymi brwiami, najgorsze brwi ever to ma Lily Collins;/

nikike

Nie ma osoby, która ma bradziej krzaczaste i brzydsze brwi ;)

użytkownik usunięty
nikike

Ona jest śliczna, brwi ma spoko. Ale jak tak bardzo chcesz to możemy jej zrobić w krótkim czasie 9.5 :)
F.R.O.

"Ale jak tak bardzo chcesz to możemy jej zrobić w krótkim czasie 9.5" ?

użytkownik usunięty
nikike

Może nie ?

Cześć Decep

użytkownik usunięty
nikike

Nikike, Kamas, Suchy Wilk.

xD

nikike

Ty jesteś wszędzie. Nawet na forum rozmów o brwiach cię spotykam. Takie pytanko, ty cały dzień spędzasz na filmwebie?

JulaBalula

Co to za pedał^?

nikike

a konkretnie?

JulaBalula

Aha, czyli trans

nikike

ale ty jesteś chujowy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones