Cara Delevingne

Cara Jocelyn Delevingne

6,8
14 682 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cara Delevingne

Hobbistycznie śledze karierę Cary na forum dla modelek fashion.
Cara nie ma 176 cm wzrostu, jej agencja modelingowa specjalnie to wymysliła, by lepiej ją sprzedać.
Ona ma 169 cm wzrosu, na prywatnych zdjęciach z modelkami, wygląda przy nich jak karzełek.
Takiej Karlie Kloss sięga do ramion.

Cara pochodzi z bogatej i szanowanej angielskiej rodziny, jej dziadek należał do arystokracji.
Wraz siostrami wychowywala się w Belgrawii, jeden z najdroższych dzielnic świata.
Grube brwi, szczupłe nogi i niebanalna osobowość sprawiły, że Cara zawszła tak daleko. Lubię ją i trzymam kciuki za jej karierę aktorską, o której marzy. Niebawem wystąpi epizodycznie w trzech filmach kinowych. Ona robi co chce, zachowuje się jak rozbrykany dzieciak. Nikt jej nie zabroni, nie skrytykuje, ze względu na jej arystokratyczne korzenie.

lalique21

Aha. Może zacznij prowadzić pamiętnik, bo jak dla mnie połowa twojej wypowiedzi wzięta totalnie z niczego + brak pytania.

lalique21

Ty zapewne znasz szczegóły jej wzrostu ... byłaś i zmierzyłaś. Bzdury. Nie możesz pisać informacji bez pokrycia. W sieci pisane są różne dyrdymały. Ja też widzę Carę na wybiegach, tylko ja widzę wysoką dziewczynę. Ty widzisz karzełka, tylko pomyśl o modelkach które mają 10-15 cm wyżej niż Cara, więc wiadomo, że każdy przy wyższej osobie jest karzełkiem. Jedne modelki są bardzo wysokie inne średnio wysokie, więc co do czego. Jest wysoka, kształtna a przede wszystkim przepiękna - tak piękne osoby, to rzadkość. Spójrz na modelki ... na niektóre nawet ciężko patrzeć, ale są, bo mają wzrost a przecież o to chodzi na wybiegu. Cara ma jedno i drugie, więc jest jedną z wyjątkowych.

1vinga

Projektant Marc Jacobs jak zobaczyl Care na żywo, nazwał j ją karłem.
Zbanował tuż przed swoim pokazem. Agencja podaje jej wzrost jako 176 cm. Realia to co innego.
Na tym zdjęciu widać, jak dramatyczna jest różnica we wzroście między nią, a innymi modelkami:
http://forums.thefashionspot.com/f52/cara-delevingne-august-2013-february-2014-a -240081.html

1vinga

"kształtna a przede wszystkim przepiękna" loooool.

lalique21

Możesz podać link do tego forum o Carze ?

Blondi_89

Proszę bardzo:
http://forums.thefashionspot.com/f52/cara-delevingne-august-2013-february-2014-a -240081.html

lalique21

Ciekawostki o Carze, np. że jej matką chrzestną jest "Alexis".
http://www.buzzfeed.com/ailbhemalone/things-you-didnt-know-about-cara-delevingne

lalique21

wielkie dzieki ;)

Blondi_89

Nie ma za co :) Podaje poprawny link do fotki, gdzie widać
różnicę we wroście. Szok. Zakladając, że cała trójka ma płaskie buty, to różnica jest 12-16 centymetrów.
http://i.nordstromimage.com/images/Store/blog/nyfw/Spring2013/Paris/Karlie-Koss- Cara-Delevingne-and-Coco-Rocha-Backstage-at-Jean-Paul-Gaultier-PFW-Fall-Winter-2 013-Photo-Ford-Leland.jpg

lalique21

Masz racje, też ostatnio sprawdzalam i mnie wbilo jak zobaczylam ze ma 176 gdzie na zdjeciach np z Rihanna jest niska gdzie Riri ma 173 wzrostu... Rownież warto zobaczyc zdjecie z Jourdan Dunn ma 179 cm :) Jourdan przy niej jest olbrzymiaa ;p

nataa91

ja również uważam, że nie ma 176 cm... lubię ją, ale nie jest taka wysoka. Ostatnio pojawiają się jej zdjęcia z Seleną Gomez (która ma 165 cm) i są prawie identycznego wzrostu. Nie zmienia to jednak faktu, że jest świetną, niebanalną modelką.

alles_stones

fakt jest niska i bez makijażu absolutnie zwyczajna. Ale w zwiastunie do Papierowego Miasta jej głos brzmi obłędnie. Poza tym widać, że dziewczyna ma charyzmę.

lalique21

Na tym zdjęciu wygląda paskudnie... Jak facet z długimi włosami...

Ringoo

Jak Harry Styles :D

lalique21

Bardzo ładny chłopak z tej Cary :)

lalique21

Chyba 40 cm ;o 12 cm to jej głowa nie ma, a modelka po lewej stronie jest ponad głowę od niej wyższa!

lalique21

Nie wiem, czy odbierać twoją wypowiedź jako zarzuty wobec Cary, czy może pochwały.

lalique21

Ten jej wzrost bardzo mnie zdziwił - ale bardziej szokuje mnie to, jak jest zatrudniana przy tych mcnych problemach skórnych na cały ciele.


A Kate Moss ma 170 cm i sie tego nie wstydzi :)

zsiaaa

Kate Moss była za młodu tylko fotomodelką. Dopiero, jak zrobiła się sławna, zaczęła chodzić na wybiegach. Jedną z najniższych modelek na wybiegach była Naomi Campbell - 173 cm (chyba) ale nogi za to miała do szyi :) Nie wiem czemy google podaje jej wzrost jako 177 :D

lalique21

serio da się coś takiego śledzić ?

markin

jak ktoś się interesuje modelingiem i światem mody. to aż takie dziwne? serio?

isobel

a co to jest modeling ?

markin

modeling - prawdziwy modeling - to udział w sesjach zdjęciowych i w pokazach mody, praca dla światowych projektantów albo domów mody. tego rodzaju rzeczy.
programy typu "next top model" mniej więcej pokazują jak wygląda praca w modelingu.

isobel

światowych a dla czego nie dla lokalnych pod śmietnikiem przy trzepaku w blokowisku ?
Żaden program typu "idioci na pokładzie" niczego nie pokazuje.
Ja mam w szafie wieszak to to samo co modeling ?

Czyli czym ty się interesujesz w tym modelingu ? Pozami do aparatu i jak chodzić prosto ? Wiesz w kulturalnych rodzinach matka uczy dzieci jak się poruszać z gracją, czy też jak siedzieć przy stole.
Nie ma się czym interesować.

Jedno co cię interesuje to to żeby cie pokazywali w kolorowych gazetach nic poza tym. Walnij się z rzeczywistością.

A ta cała Cara to wstrętny twór którego ojciec ma dostęp do mediów.

Nie ma się czym interesować poza tym jakie powiązania mają rodzice.

markin

pfff :D modeling, moda, trendy - te rzeczy w najmniejszym stopniu mnie NIE interesują. ja jedynie ci wytłumaczyłam CO TO JEST modeling, idioto. moje zainteresowania idą w absolutnie innym kierunku. twój komentarz trafił nie pod ten adres. napisałam ci też, że programy rodzaju Top Model MNIEJ WIĘCEJ pokazują na czym to polega. rozumiesz co znaczy "mniej więcej" czy to też muszę ci wytłumaczyć jak dziecku?

ile ludzi tyle zainteresowań. chciałam ci tylko zwrócić uwagę, żebyś nie zadawał debilnych pytań rodzaju "można się tym w ogóle interesować?", bo to tak jakbym ja się spytała "i czym tu się jarać? grupa spoconych facetów ganiająca za piłką". ale nie zadaje takich pytań, bo nie jestem durna. mnie nie interesuje ani sport ani modeling.

isobel

Porównujesz sport z modelingiem? Sport, który haruje ducha i ciało, utrzymując cię w zdrowiu psychicznym i fizycznym z modelingiem, który jest niczym innym jak pozowaniem do kamery, aby SPRZEDAĆ, SPRZEDAĆ I JESZCZE RAZ SPRZEDAĆ?

PhoenixGirl

hartuje*

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
markin

ojej, ktoś tu jest bardzo sfrustrowany ;)

lalique21

To tylko pokazuje jak wiele może znane nazwisko i popularność w mediach. Jednego nie można Carze zarzucić-ma baardzo charakterystyczną twarz i przy tym symetryczne rysy. To załapało od razu. Szkoda tylko że jest wiele ciekawszych dziewczyn mających świetny wzrost, figurę, dobre nawyki żywieniowe, które mają potencjał ale nie weźmie się ich na wybieg czy do reklamy bo...no właśnie, bo nie mają na nazwisko Delevingne albo np. Jagger (ona też jest niska i jak dla mnie o przeciętnych rysach).

lalique21

Moim zdaniem jest paskudna jak noc. Brwi można regulować, a robienie co się chce bez zabraniania... ten tekst brzmi jak z pamiętniczka zbuntowanej dwunastolatki. Gratuluję infantylności.

lalique21

Ciekawy opis, bardzo lubię Care jej urodę szczególnie mimikę twarzy jest taka świeża i przez to chyba wydaję się w jakiś sposób piękna, zwariowana od kiedy zagrała w teledysku Ugly Boy po prostu stała się moim numerem jeden.

lalique21

Suki Waterhouse ma podobno 173cm a przy Cara wygląda na wszystkich zdjęciach dużo wyższa niż ona
http://content.asos-media.com/~/media/020514084758en-GB/Images/uk/2014/05/02-fri day/FENDI/suki-cara-getty.jpg?mw=398

YukikoTenshi

Hmm ciekawe-moim zdaniem Cara ma niewiele ponad 1.70 wzrostu. Nie jest to z pewnością 1.77 (bo widać to od razu) ale gdyby miała mniej niż 1.7 nie wzięli by ją na wybieg, na wybiegu nie ma TAKICH wyjątków co do wzrostu i wagi (żaden projektant sobie na to nie pozwoli). A na tym zdjęciu może chodzi o buty? Cara ma obcasy natomiast buty Suki na takie nie wyglądają. Właściwie prawda jest taka-modelka która ma wzrost nie potrzebuje sobie go dodawać. Wzrost 1,76-1,81 to ten pożądany i akceptowany jeśli mówimy o pracy i karierze. Wszystkie niższe modelki niestety muszą nadrabiać urodą i standardem w agencjach jest to, że jeszcze ZAWYŻA się takim modelkom wzrost o 2-3 cm. Normalny człowiek nie wychwyci czy laska ma 2 czy 3 cm mniej ale w tej branży to przepaść :/

whitestripes_333

https://scstylecaster.files.wordpress.com/2014/12/ecbf1a02b96e46894fc0bea6a68f91 d7.png
Wzrost 5`8.5 to 174cm. Nawet jeśli jest to naciągnięte to myślę że w rzeczywistości Cara ma niewiele mniej 172-173 :)

lalique21

Przejrzawszy komentarze, widzę, że każdy ma swoją wersję wzrostu Cary. Niemniej to interesujące, bo weszłam na ten wątek tylko dlatego, że oglądając Paper Towns wydawało mi się, że jest strasznie niziutka jak na modelkę.

lalique21

Biorąc pod uwagę wzrost Seleny Gomez -165cm, oraz zdjęcie z dailymail - masz rację, jak na modelkę niziutka

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2702898/Selena-Gomez-cuddles-Cara-D elevingne-sharing-tender-moment-Tommy-Chiabra.html

lalique21

Wielka zagadka się rozwiązała. Niedawno z moim skromnym 1,68 miałam przyjemność stać obok szanownej Cary i powiem, że wyższa jakoś ode mnie nie była :)

lalique21

Tylko kogo to interesuje poza pustymi panienkami? Nie masz ciekawszych rzeczy do roboty tylko przeżywanie wzrostu i zachowania jakiejś tam modeleczki i przy okazji beznadziejnej aktorki?

Alex303

Nie uważam Cary za piękność, mimo to jej uroda pozwala jej być w tym miejscu w którym teraz jest i robić to co robi. Uważam ją za to za sympatyczną :) A to, że zapewne nie ma wzrostu "typowej" modelki, czyli tego jedynego radykalnie ustawionego przez kogoś (kogo właśnie?) wzrostu mi nie przeszkadza. Wiadomo, że nie to się liczy i będąc osobą znaną i bogatą można wszystko :) Uważam, że nie warto się dziwić, że może być niska bądź, że jest sztywną aktorką bo i tak będzie grać w filmach i robić to co robi bo to przecież Cara i ma swoich entuzjastów w Hollywood itp. :)

lalique21

ale jest bardzo ładna :)

lalique21

To racja, musi byc niska bo ja mam 180 i jak przechodzila po czerwonym dywanie na Liverpool St to bylam w mega szoku ze jest taka niska z mojego punktu widzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones