Carlos PonceI

Carlos Augusto Ponce Freyre

6,7
726 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carlos Ponce

Zobaczyłam tego aktora w telenoweli Santa diabla i jestem pod wielkim wrażaniem. Ciekawa postac, niejednowymiarowa, świetnie rozpisana postac.

Podejrzalam jeszcze 2 seriale z Carlosem : Milośc jak czekolada i Pieska milośc ale nie zrobiły na mnie wrazenia, nie zaciekaewiły ale oglądac. Pierwszy: powolna akcja i irytujacy dialog wewnetrzny gł bohaterów. Drugi mało ambitny i sztuczna gra aktorów.

Widziałam go w filmach Hollywood:
Raj dla par - charakterystyczna, pocieszna postać
Boski żigolo w Europie - epizod haha

Całe szczescie - widziałam ten film juz dawno ze 2 razy ale Carlosa nie kojarze.

Szkoda, że w filmografi na tym portalu nie rozpisuja rol na role głowne i epizody.
Fani napiszcie ktore role Carlosa są godne uwagi

Pozdrawiam ;)

_sarna88

Ja widziałam go też w - Podwójne życie Angeliki . Ale w Santa Diabla lepiej mi się podoba , ale i w tej Drugiej telce też grał całkiem nieźle . Napewno nie robi wrażenia wymuskanego zmanierowanego żigolo , wygląda jak prawdziwy 100% facet . Wedłóg mnie jego obecna partnerka życiowa ( Ximena Duque - serialowa Ines ) niepasuje do niego .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones