Carole Bouquet

Carole Anne Paule Bouquet

7,3
1 480 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carole Bouquet

miała jakiś taki grymas powagi na twarzy. Ale 20 lat później w Wasabi - Hubert zawodowiec wyglądała zjawiskowo i oczu nie mogłem od niej oderwać

Marek32

To prawda, że jako dziewczyna Bonda była mało "bondowska". Ale urody jej jednak nie można odmówić. Myślę, że to wina raczej słabo nakreślonej postaci i małej ilości "seksownych zdjęć". Dużo bardziej eteryczną-erotyczną rolą jest postać jaką stworzyła u Bunuela. Poza tym przepiękna jest w filmach z lat 80tych (np. zazdrosna żona Depardieu). A na dodatek pięknie się starzeje. Jej uroda wciąż zachwyca.

srick.pl

A ja się zgadzam z założycielem tematu. Jako dziewczyna Bonda i Conchita nie podobała mi się wcale. Zwłaszcza jej "mysi" nosek i wąskie usta. Taka gorsza wersja Brooke Shields, jednak tamta była tragiczną aktorka. Ja również uważam że Carole dużo lepiej prezentuje się jako dojrzała kobieta.

MikeyS

Dokładnie! Ja jej w Wasabi nie poznałem:) Sprawdzam obsadę i lekki szok:)

srick.pl

No właśnie, o dziwo, wbrew regule z wiekiem wyglądała lepiej. Na początku to w ogóle nie skojarzyłem jej z 007. Sprawdzałem ją w Wasabi, któż to jest ta czarująca pani...

Marek32

Mało atrakcyjna ale w scenie jak bond ucieka i zdejmuje kask jest świetma sam film 5 .

Marek32

Tam marudzicie. Była ładna w Bondzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones