Carrie Coon

Carrie Alexandra Coon

7,8
9 415 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carrie Coon

Kojarzę ją tylko z serialu "Pozostawieni" ale to wystarczy, żeby ocenić ją jako intrygującą aktorkę o ciekawej urodzie. W odcinku, w którym była główną bohaterką pokazała jak dobrze ma opanowany warsztat aktorski i że ma talent.

robbosz

Pokazała wiele talentów :P czekam na pełny sex tape nie no taki żarcik ale rzeczywiście odgrywanie roli przychodzi jej z łatwością. Może i charakterem blisko jej do takiej w prawdziwym życiu? Uwielbiam ją gdy trzeba wulgarna, żartobliwa, przez uśmiechem kojarzy mi się z 13 z Housa :P

SaoSin

Mam odczytywać tą odpowiedź jako sarkastyczną czy też nie? Oczywiście, że ta aktorka ma talent, według mnie jest bardzo autentyczna w swojej roli (mówię o serialu "Pozostawieni"). Oprócz tego jest po prostu atrakcyjna :)

robbosz

Właśnie oglądałem odcinek poświęcony jej postaci i nie mogę wyjść z podziwu. Genialna aktorka. Mam nadzieję że pojawi się jeszcze na szerszy ekranie.

użytkownik usunięty
robbosz

Aktorsko całkiem nieżle, atrakcyjna kobieta no i ten jej uroczy uśmiech:) podobna jest trochę do Jessici Biel

Ja widzę podobieństwo do Diane Lane. Ogólnie ta Carrie ma coś w sobie, przynajmniej w roli w Leftovers. Nie mogę od niej oderwać wzroku.

d_devil_2

Tak, Carrie Coon to troszkę połączenie Jessici Biel z Dianą Lane :). W każdym bądź razie ma w sobie wiele uroku. Jej rola w "Pozostawionych" jest intrygująca i ciekawa.

robbosz

Jest genialna. Uskutecznia aktorstwo doskonałe.

Tylosurus

Nie wiem czy genialna, ale na pewno intryguje swoją rolą w tym serialu. Postać (wg scenariusza), którą gra też na pewno wpływa na pozytywną ocenę :)

robbosz

grała też epizodzik w Dextrerze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones