Cary ElwesI

Ivan Simon Cary Elwes

7,1
10 519 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cary Elwes

Ten facet to odpowiednik Izabeli Skorupko ? ładny, ale grać to za grosz nie potrafi. Niezależnie od roli i gatunku filmu ten sam idiotyczny uśmieszek...

witkacyut

Gdzie on ładny? Daj spokój...

/za krótki/

witkacyut

Co Ty masz do Scorupco? W Goldeneye zagrała bardzo dobrze.

witkacyut

Nie, przykład beznadziejnego komentarza...

antygraf_2

Nie ma to jak rażąca siła argumentu.

Pseudoautochton

Cóż, są gusta i guściki, nie ma sensu o tym teraz rozmawiać. Mnie on się bardzo podoba, i wg mnie jest świetnym aktorem.
Faktycznie, musze przyznac, "robin hood" "lady jane" "narzeczony księniczki" <- w takich filmach powinien grać, bo jest w tym pefekcyjny. Jak każdy aktor, ma swoją specjalizacje w której wypada najlepiej. ALe potrafi grać także inne role, przykład "kolekcjoner" "piła"

"idiotyczny uśmieszek" - ?? nie musi Ci się podobać. ja uważam, że jest słodki i pasował do ról w których grał.

annusek14

Przecież on w pewnych filmach miał być irytujący a w pewnych zabawny czy budzić strach. Ludzie chyba nie rozumieją jaki miał podany scenariusz zagrał perfekcyjnie.

annusek14

No właśnie w "Pile" mnie zaskoczył. Obejrzałem cały film i nie wiedziałem, że to on.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones