Casey Affleck

Caleb Casey McGuire Affleck-Boldt

8,1
30 244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Casey Affleck

Przyznam się szczerze, że widziałam go tak naprawdę tylko w jednym filmie - "Zabójstwie JJ" - i jestem pod ogromnym i nieustającym wrażeniem tego pana. To dla mnie nauka, żeby nigdy się nie uprzedzać, bo spisywałam go na straty. Z jednej strony z powodu dość obciachowego brata (spodziewałam się pójścia w jego ślady i grywania super-chłopców w super-amerykańskich-produkcjach), a z drugiej z powodu udziału w dość żenującym widowisku, jakim było "American pie" (wyłączyłam po 15 min.). A tu takie coś... No był normalnie niesamowity, nie mogłam od niego oczu oderwać (i to nie dlatego, że jest jakiś super-przystojny, bo nie jest),a Pitt to przy nim wypadł normalnie jak amator (no tu oczywiście to trochę przesadzam, chodzi mi o to, że w jego przypadku nie zobaczylam niczego, czego bym już wcześniej nie widziała). Wielkie wielkie brawa za Roberta Forda i wielki foch w kierunku przyznawaczy Oscarów, za to, że chłopaka nie nagrodzili.

selene_

No i o tym właśnie wposminałem w temacie niżej. Wiedziałem, że tak będzie!

BUNCH

Moja ocena będzie subiektywna, ale uważam, że to właśnie Pitt stworzył
wielką kreacje. Affleck może zagrał dobrze, ale w innych filmach nieco mnie
zawiódł, więc... Nie zgadzam się z pierwszą opinią w tym temacie.

bananowaa

Twoje prawo.

selene_

Miałby niby z Bardemem wygrać ?

selene_

No własnie nie wolno się uprzedzać ,bo np Ben Affleck obecnie wcale nie jest obciachowy, raczej oskarowy :)

selene_

Ja akurat po obejrzeniu Zabójstwa... odrazu wiedziałam ze coś z tego będzie bo chłopak jest genialny. Czy to komedia czy dramat no po prostu uwielbiam na niego patrzeć ... choć pewnie Oskara nie dostanie hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones