Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 473 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett
użytkownik usunięty
obleh

zgadzam się :)

użytkownik usunięty
obleh

up

użytkownik usunięty
obleh

w którym filmie według ciebie zagrała najlepiej według mnie najlepszy film z jej udziałem to Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia.

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona. Super film. Super rola.

użytkownik usunięty
obleh

Też uwielbiam ten film :) więc się zgadzam piękna rola :)

Dołączam do fanów, genialna jako aktorka, a do tego ma dość interesującą urodę...

Skandal

Jest piękną kobietą :) Pełną gracji i klasy, bardzo elegancką. W blondzie wygląda fantastycznie.

Yennefer_de_Vengerberg

I jako Marion podoba mi się ze wszystkich filmów o Robin Hoodzie, żadna silikonowa lala. Co prawda w podartej sukni, odciskami na dłoniach i ze spoconym czołem, ale i tak bije od niej taka pociągająca siła...

P.S. Pozdrawiam fankę Wiedźmina...

Skandal

Ta wersja "Robin Hooda" akurat nie przypadła mi do gustu, ale trzeba przyznać, że Cate zagrała bardzo dobrze i emanowała pięknem, pomimo, tak jak mówisz, odcisków i podartej sukni.

P.S. Dziękuję za pozdrowienia :)

Elisabeth
Pokochałam ją po tej roli

Ja odkrywałam aktorkę kilka razy. Nigdy nie wiedziałam "która to ta cała Cate Blanchett", dopóki nie obejrzałam filmu Aviator. Wryła mi się w pamięć bardzo mocno! Każdy, kogo Cate zachwyciła na ekranie, obowiązkowo powinien obejrzeć ją w roli Katharine Hepburn w Awiatorze, pełaną energii, zaciętości i tego czegoś, czego zwykłe słowa nie opiszą. W Kopciuszku pokazała całą swoją klasę i w jak wyrafinowany sposób można grać osobę zepsutą moralnie, a tym jeszcze bardziej przekonała mnie, że jest doskonałą aktorką. Widziałam ją również we Władcy Pierścieni czy Hobbicie i prawda jest taka, że jaką rolę by nie grała, to trudno oderwać od niej wzrok :) z pewnością nadrobię jeszcze kilka pozycji filmowych z jej udziałem

Blue Jasmine <3 po prostu perfekcja

obleh

Zgadzam się :) Moja ulubiona aktorka z Hollywood, uwielbiam ją

obleh

Ja też uważam że jej gra aktorska jest wyjątkowa :)

obleh

Jest ziarno prawdy w twojej wypowiedzi.Na pewno Cate jest jedną z najlepszych w swoim pokoleniu!

dzonydep

Cate jest wspaniała, uwielbiam jej grę aktorską i niebanalną urodę :) Do tego cenię ją za duży dystans do siebie :)

obleh

Na pewno jest dobrą aktorką, ale czy świata, to nie mogę stwierdzić, bo nie znam większości aktorek starego pokolenia typu Katharine Hepburn :)

Jeśli chodzi o to pokolenie to Cate i Kate Winslet są najlepszymi :)

obleh

I wyjatkowa kobieta ma w sobie jaiks blask niem ozna przestac o niej myslec jej spojrzenie jest nieziemskie

obleh

Uwielbiam ją, w każdym filmie gra perfekcyjnie. Nie ma takiej drugiej jak ona. Kobieta z klasą.

KarMach_1985

pokazala w jakims filmie cyce?

Szybszy

póki co nie pamiętam takiej sceny, choć nie oglądałam wszystkich filmów w których występuje.

KarMach_1985

to do d..aktorka, niech bierze przyklad z Evy Green

obleh

Taka jest prawda. Nie ma i nie było bardziej utalentowanej.

obleh

Glenn Close . " Nirbezpieczne zwiazki " " fatalne zauroczenie " " Albert Nobbs " to byly kreacje . Gdyby krecili nową wersje " bulwaru zachodzacego ...." czy " co sie przydarzylo Baby Jane " byla by idealną kandydatką . Zal d.pe sciska ze nie ma na koncie oscara-ów co dla mnie jest jaką farsą .

obleh

najlepsza najlepsza xd

obleh

Popieram! Świetnie gra i świetnie się trzyma!

obleh

Klasa sama w sobie i czysty talent (ona po prostu urodziła się z tym). Dodatkowo ma w sobie coś hipnotyzujacego. Gdyby powierzono jej rolę Jamesa Bonda, to byłby najlepszy Bond z dotychczasowych ( z szacunkiem dla innych odtwórców). Ta kobieta może zagrać wszystko!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones