Catherine Deneuve

Catherine Fabienne Dorléac

8,1
6 769 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Catherine Deneuve

A co to ma być dyskusja o filmie, aktorstwie Deneuve, czy o wyborach moralnych? Może oceniajmy ja po jej grze aktorskiej, bo to chyba portal o filmie jest? A może się mylę?

anialek36

Jak wykasować odpowiedź, bo dodałam nie do tego tematu co trzeba?

anialek36

Absolutnie się zgadzam to jest miejsce do dyskusji na temat kina, a nie poglądów artystów

kasiula_66

Właśnie!! Catherine, wspaniała!!!

Clarissa78

Nie kasuj, każdy wie o co chodzi ;]
Otóz to mamy straszna sklonnosc do dyskutowania o tym o czym akurat na tym portalu sie nie dyskutuje. To samo przy bridget bardot, żuławskim, cruse.
Rewelacyjna aktorka ! Dużo jej daje szczebiotanie po francusku ma perfekcyjna intonacje w glosie. I klasycznie francusko piękna.

elennie15

Tak jest perfekcjonistką we wszystkim i oczywiście piękna. Niestety na tym portalu często pisze się nie o tym, o czym ten portal jest, czyli o filmie, grze aktorskiej:( Nie interesuje mnie, czy Catherine osunęła ciążę, bo to jej prywatna sprawa, a poza tym ne wiemy, jaki miała powód, co ja do tego zmusiło... Kobieta sama powinna o sobie decydować i o tym, czy chce mieć dziecko, czy nie. Ale to temat nie na ten portal. Pozdrawiam:

anialek36

Naziści też zabijali niepełnosprawne dzieci.

anialek36

Naziści też zabijali niepełnosprawne dzieci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones