Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta Jones

7,9
17 530 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Catherine Zeta-Jones

Jest jedną z najładniejszych aktorek świata, utalentowana a w Zorro poprostu onieśmiela swoją urodą.

tojagosia

Dokładnie . I co najważniejsze jak na mało której aktorce , na niej nie widać efektu botoxu i tych innych oszczpecających wynalazków .

maciekb80

Niestety pomału już widać. Kiedyś natomiast była piękna.

DziurawaMarysia

Nadal jest piekna . Wezmy pod uwage ze nie ma juz 30 lat :) . Ale mnie zdumiewa nie przemijające piekno Hally Berry . Ona wyglada cudownie mimo iz syndromu botoksu jeszcze nie zdiagnozowano

maciekb80

Niby tak ale gdyby nie upiększacze to uważam, że wyglądała by lepiej. Tym bardziej że zawsze była atrakcyjna. Spójrz np.: na Bellucci, Marceau i właśnie Berry. One też już mają swoje lata ale nie stosują zabiegów i wyglądają świetnie.

DziurawaMarysia

Bo są ostatnimi Mohikaninami ktore poszly po rozum do glowy . Ale Cox mi jest szkoda bo z przyjaciol wygladała najlepiej a teraz sama nie moze na sb patrzec :(

DziurawaMarysia

Za to Courteney Cox przesadziła z botoksem i teraz bije sie w piersi . A była taka piekna . Ale nie wytrzymała i musialła siegnąc po to po co wzrok nie siega :/ https://m.youtube.com/watch?v=um1unBpIYYc.
nie przemijalnie = nieprzemijalnie

maciekb80

https://www.pomponik.pl/plotki/news-catherine-zeta-jones-majstrowala-przy-twarzy ,nId,2456843

Zeta Jones też jest po botoksie normalka w hollwood

tojagosia

Potwierdzam.Gooooood MILF.

jami555

Jeżeli ktoś po seansie "Maska Zorro" nie chciałby pochędożyć z taką piękną kobietą w czyściutkiej pościeli to musi być albo pedałem, albo niedorozwiniętym.

Jack_Holborn15

Albo jest kobietą? :P

Szarobure

Taka opcja też występuje:-)

tojagosia

Śliczna jest! :) Jestem hetero, ale uważam, że to jedna z najładniejszych aktorek i bije na glowę wszystkie amerykanskie blond lale. Szkoda tylko, ze pali papierosy, bo to niestety przyspiesza starzenie się.

tojagosia

Niestety już nie taka piękna. Zobaczyłam jej ostatnie fotki i się przeraziłam. Smutne to

tojagosia

To jest aktorka jednego i tego samego wyrazu twarzy w każdym filmie.

lalala

W sumie to tutaj nie zachwycają się jej talentem, tylko urodą. I jako kobieta też muszę przyznać, że jest piękna, najbardziej podobają mi się jej oczy :)

VaniaV

Ewidentnie widać po zdjęciach z tego roku że zrobiła sobie twarz. To że pali to jej prywatna sprawa.

joan19

Ta odpowiedź to na pewno do mnie? Nic nie pisałam o paleniu, ani o robieniu, bądź nie robieniu sobie twarzy. Pisałam głównie o oczach :) Zdaje się, że miałaś odpisać komuś innemu. Pozdrawiam :)

tojagosia

Tak. Jest piękną kobietą. Przypomina równie piękną Gal Gadot. Obie panie łączy też przeciętny talent aktorski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones