Cezary Żak

7,9
17 678 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Żak

Mistrzowska rola Krawczyka.. Można oglądać w nieskończoność.. Świetny duet z Arturem Barcisiem, ponoć w życiu prywatnym równie dobrze się przyjaźnią.

Kinomaniak91

Facet jest fenomenalny, serio. Ja bardzo go doceniałem w Miodowych Latach, gdzie generalnie większość niestety potraktowałaby go nijako. Szczerze mówiąc, jeżeli ktoś się rzeczywiście wciągnął w ten serial, to po prostu wyciągnie z niektórych odcinków fenomen tego pana - przykładowo odcinek "Strajk" - scena, którą Żak podjął z Barbasiewiczem - mistrz. To był absolutnie genialne.

Poza tym - na przykład w serialu Tajemnica Twierdzy Szyfrów, gdzie Żak zagrał "świra" - pomysł na jego postać była świetna. Żak - głównie kojarzony jako Karol Krawczyk + jakakolwiek mieszanka przypuszczalnej roli złego charakteru = rola zwariowana. Zawsze tak jest. I w tym przypadku było podobnie. Żak wypadł fenomenalnie.

PM78

Ma swój niepowtarzalny styl.. Postać Karola to też zasługa dobrze napisanej postaci. Slowo zwariowany pasuje idealnie do oceny jego roli. Oby więcej takich aktorów.

Kinomaniak91

W USA za tę role by globa dostał , a reszta obsady minimum nominacje . Do tego za odcinek brałby 100 tys dol . No ale to nie USA .

maciekb80

Marzy Mi się obejrzeć ich duet w jakiejś pełnometrażowej komedii kryminalnej i to właśnie w roli Krawczyka i Norka :P

Kinomaniak91

Już zbyt sie przejedli by oglądać ich w tym gatunku teraz . Gdyby to było zrobione zaraz po " Miodowych ... " to kto wie ... Niestety nad " Całkie nowe ... " opuszczam kurtyne milczenia bo to była kompletna porażka . W ogóle najlepsze odcinki to te w których grała Pani Pilaszewska . Pani Katarzyna w swojej roli nie dość że była gorsza to zachowywała sie w stosunku do meża jakby ją ktoś w d..e kopnął . Wiecznie coś jej nie pasowało .

maciekb80

Co racja to racja. Chociaż gdzieś przeczytałem, że chcą zrealizować nową serię odcinków. Z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć jak by to wyglądało.

Kinomaniak91

Wystarczy że zobaczysz " Ranczo " i już wszystko wiesz .

maciekb80

Niestety 2018 a nowych odcinków wciąż nie widać - a szkoda, Miodowe lata bawiły do łez, całkiem nowe... to faktycznie nieporozumienie, Ranczo też bawiło całkiem dobrze.... :)

maciekb80

Co ciekawe w "Pułkowniku Kwiatkowskim" Kutz też obsadził ich jako duet - UBeków...

maciekb80

PS. Autokorekta - nie "też" tylko najpierw, bo PK to starsza produkcja.

Kinomaniak91

Ja wychodzę z założenia, że takich klasyków nie powinno się tykać. Zwłaszcza w Polsce. Z takiej kontynuacji wyszedłby gniot, taki jak CNLM, a może i jeszcze gorszy.

Kinomaniak91

Jako Karol Krawczyk mistrz. Świetne aktorstwo. Trzeba dodać że Miodowe Lata mają kapitalny scenariusz co jest ważne i dobrą reżyserię i jako całość to świetny serial.

Wujek_John

Moj ulubiony odcinek to "Patologiczna rodzina"

Kinomaniak91

W USA za role K.K dostalby globa na bank.

maciekb80

Miodowe lata do czasu kiedy odeszła Pilaszewska fenomenalne , mój ulubiony serial , Krawczyk z Norkiem nie do podrobienia , grają tak naturalnie , miny gesty Karola , jak się denerwuje , powinien dostać oskara. Późniejsze odcinki to juz niestety klapa , a te całkiem nowe to obejrzałem chyba 2 odcinki , gdzie tamte znam na pamięć.

użytkownik usunięty
Kinomaniak91

Zgadzam się w zupełności. On i Barciś stworzyli niezapomniany duet. Byli jak Flip i Flap. Z największą przyjemnością oglądam od czasu do czasu powtórki "Miodowych lat". Ich gra aktorska była bardzo naturalna. Miło było ich oglądać. Kawał dobrej roboty!

Kinomaniak91

W punkt! Rola Krawczyka i ukazany w niej kunszt aktorski Cezarego to absolutny majstersztyk. Nie ujmując rzecz jasna samemu Arturowi Barcisiowi, z którym to stworzyli duet wręcz niepowtarzalny. Mimo upływu 20-tu lat serial wciąż jest jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym polskim serialem komediowym w historii - w moim przypadku jedyny, który mogę oglądać bez końca i za każdym razem bawi do łez.

Panie Cezary - chapeau bas !

dolmis

Karolu ja zawsze wiedziałem, że z Ciebie jest złote chłopaczysko.

lulu33_fw

Karolu jeszcze tu jesteś, jak będziesz w aptece to kup tabletki dziurawcowy raj i kup lody, albo nie deser lodowy. Jest droższy, ale przepyszny. Na pewno przepyszny tylko trochę droższy.

Kinomaniak91

W spektaklu teatralnym "Dziwna Para" grają, ale jeszcze nie oglądałem. Rzeczywiście świetny duet.

Kinomaniak91

Ja tam słyszałam, że w życiu prywatnym nie przepadają za sobą, ale to nie zmienia faktu, że świetnie razem grają :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones