Cezary Kwieciński

7,3
3 530 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Kwieciński

Witam!
Nazywam się Cezary Kwieciński i sądząc z treści ta stronka jest o mnie. Strasznie się cieszę, że ktoś w ogóle zauważa tak anonimową pracę jak moja. To było by tyle. Dzięki twórcom tej stronki. Tylko taka mała uwaga: to nie moje zdjęcie, tylko mojego serdecznego kolegi, więc gdyby twórca tej stronki chciał naprawdę moje zdjecie to służę. Pozdrawiam, Cezary Kwieciński

blue_camel

Witam jestem twoim największym fanem,podaoba mi się jak podkładasz głos tylko po głosie myślę że masz chyba mniej więcej 20 lat ale mniesza o to chcę zrobić o tobie stronkę wyślij mi swoje zdjęcie na mój email fmelon@interia.pl będe wdzięczny pozdrawiam

fmelon

Jesteś w błędzie, bo Pan Cezary Kwieciński ma 46 lat tak naprawdę. Choć faktycznie w głosie tego tak nie słychać :)

blue_camel

Przepraszam za wątpliwości, ale internet jest miejscem, gdzie na brak wątpliwości miejsca nie ma :-)
Każdy może się pod każdego podszyć...
Czarka Kwiecińskiego poznałem (nie, żebym człowieka osobiście poznał, ale kiedy miałem styczność z Jego głosem po raz pierwszy, w wokalnej liście płac wymieniano Go właśnie jako CZARKA Kwiecińskiego) w sierpniu 1985 roku. Była to audycja radiowa programu pierwszego polskiego radia z serii "radio dzieciom". Cezary (wówczas Czarek - niemal mój rówieśnik), grał w tej audycji mojego imiennika.

Dlaczego NIGDZIE nie ma kopii tamtego słuchowiska ? Dlaczego nie wspomina o nim FilmWeb ?
Panie Czarku (jeśli to Pan) - co się stało z Granatowym Zaułkiem ??? Audycją, dla której zasiadałem przed radiem przez bardzo wiele wieczorów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones