Cezary Morawski

7,0
2 931 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Morawski

Szczerze mówiąc przez chwilę oglądając tą szopkę stworzoną dzięki aktorom Teatru Polskiego we Wrocławiu, miałem nadzieję, że jest to jakiś misterny plan, majstersztyk, w którym udział bierze sam Morawski. Cichutka nadzieja podpowiadał, że jest jedna wielka farsa, wszyscy grają swoje role, jest wielkie zamieszanie a gdy opadają emocje wszyscy przyznają się, że zagrali w przedstawianiu. Taki wkręt. To podniosłoby teatr, rozreklamowało a tak banda lata po mieście i krzyczy: ja go nie chce, ja go nie chce. Sorry, nie mam ochoty na teatr..

st_leaves

Oczywiście lepiej od samych aktorów wiesz, że to „szopka”.

st_leaves

Odezwał się następny... pieszczoch naro-kato-pisiego bolszewickiego systemu.

st_leaves

Jestem niezmiernie wdzięczny temu panu za to, że przez jego stalinowskie czystki w Teatrze Polskim powstał Teatr Polski w Podziemiu. Skutek: do Teatru Polskiego na Dużą Scenę chodzi od 17 do w porywach 39 osób, na spektakle Teatru Polskiego w Podziemiu na Halę- ponad 600 osób. Teatr nie był tak obecny we Wrocławiu od czasów wielkiego Grotowskiego, a wszystko to za cenę skromnej godności aktora piątego planu i dubbingu, który za swoje ekscesy przejdzie jako ostatnia szuja i niszczyciel teatru. A to właśnie błąd! To jest normalny zbawiciel teatru, który zawsze będzie wygwizdany i zawsze Teatr Polski w Podziemiu czy po jego odwołaniu będzie mu zawdzięczać rząd dusz.

st_leaves

Spadaj lizusie Kaczora

st_leaves

http://rebloggy.com/post/trippy-black-and-white-disney-head-drugs-childhood-mari juana-ganja-cannabis-lsd/91519842457

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones