Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
78 707 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

Jest znany i powszechnie lubiany tylko dlatego, że zagrał w prawie wszystkich polskich (starych) filmach, kiedy nie było Internetu, ani krytykowania celebrytów i większość ma do niego sentyment właśnie z tego powodu i dlatego nie potrafi ocenić obiektywnie. Cezary Pazura to aktor jednej roli - pajaca. Nie można odróżnić po samym dźwięku jego jednego filmu od drugiego, bo za każdym razem gra tak samo - nie ważne czy to dramat czy komedia.Ten aktor umie zagrać tylko siebie: Cezarego Pazurę-klauna, na czym z resztą oparł swoją karierę. Gra Pazury jest do bólu przewidywalna, irytująca i nudna. W dodatku upychają go prawie w każdym polskim filmie, jest po prostu wszędzie, w rolach do których nawet nie pasuje ten jego skrzeczący, nosowy głos i wiecznie te same (intonacyjne) "wygłupy" (np. dubbing do "Alice in Wonderland"). Dziękuję za uwagę, pozdrawiam i czekam na hejty :)

jeśli ktoś jest mierny to jego brat Radek i Borys Szyc. Pazura to wielki aktor przez dużo A , uwielbiam go za rolę komediowe a najbardziej za rolę Czarka w 13 posterunku , i za rolę Freda w chłopakach nie płaczą, oraz za dubbing np. Numernabis w Asterixie i Obelixie czyli Misja Kleopatra, Sid w epoce lodowcowej, Tramp w zakochanym kundlu. W komediach i w dubbingu jest genialny 10/10. A co do monologów to niektóre ma fajne nie które nie, ale jego monolog pijany kierowca jest zajebisty.

i hate you !

użytkownik usunięty
KRISPO_DE_PALMA

Ale mnie to obchodzi...

Faktycznie, już się ograł i opatrzył. Ja osobiście nei przepadam ani za nim ani za jego grą.

"Wariata" też trzeba umieć zagrać, a może dlatego ludzie go lubią. Ja go za to lubię. Z chęcią obejrzałbym III część trzynastego posterunku. Myślę jednak, że to niemożliwe, bo Perepeczko i Walczewski nie żyją...

piotr_wojciechowski490

ja też bym chciała obejrzeć III serię 13 posterunku kocham ten serial, ale mogę tylko o 3 serii pomarzyć.

kinomanka_13

pewnie tak, a szkoda :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones