Channing Tatum

Channing Matthew Tatum

7,7
47 578 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Channing Tatum

ale gość ma wyraz twarzy jak kompletny idiota. moze tylko mi sie wydaje ? zaznaczam ze nie jestem do niego uprzedzony . czy ktos ma podobne odczucia.

malone_lu

Szczerze mówiąc dla mnie nie wygląda na idiotę. Nie znam go osobiście, ale ani w filmach ani na fotografiach nie przypomina mi jakiegoś niedorozwiniętego gogusia. Wręcz przeciwnie ma takie miłe i ciepłe spojrzenie. Ale każdy ma prawo do różnych odczuc ^^

Arlinka90

Świetnie to ująłeś i zgadzam się w 100 % - ;)

malone_lu

czy tylko ja mam takie wrażenie, czy rzeczywiście większość osób które piszą, że nie podoba im się twarz Tatuma to faceci? może nawet nie chodzi tu o waszą zazdorość, ale jakiś wewnętrzny impuls który wmawia wam, że Channing ma jakąś zdeformowaną twarz. Może chcecie udowodnić, że miliony kobiet które się w nim kochają są albo idiotkami albo nie zwracają uwagi na wygląd (co raczej jest wątpliwe).
Tak czy inaczej uważam, że pod żadnym względem nie wygląda jak idiota.

lostmind

Pisze to co wdzie i czuje. NIe mam wątpliwości ze Clooney, czy Brat PItt są ładni. Ale ten koleś nie ma zbyt rozumnego spojrzenia.

malone_lu

masz prawo do własnej opinii, ja tylko napisałam co zaobserwowałam.

lostmind

Tatum wygląda jak neandertalczyk. Ale to dobrze, istnieje zapotrzebowanie na aktorów o każdym rodzaju urody.

kosobi

Nie wygląda jak neandertalczyk - oni mieli cofnięte szczęki i duże nosy. On wygląda jak dresiarz z nadmiarem testosteronu i IQ 70

malone_lu

No właśnie o ile Clooney jest po prostu poprawny i nie ma w nim nic ciekawego, to Tatum ma w sobie to coś. Jak dla mnie wygląda świetnie, a z jego spojrzeniem jest wszystko jak najbardziej w porządku.

Anetaa4

Clooney ma o wiele więcej dojrzałości emocjonalnej i aktorskiej.
Koledzy mają sporo racji co do niewielkiej elastyczności mimicznej Pana Chaninga Tatuma, który ze wszystkich kobiet z którymi grał zdaje się kochać nader wszystko siebie samego i jest przekonany o swojej wyższości nad innymi konkurentami. Na jego klacie nie ma nawet śladu po włosach(to jest fizjologicznie uwarunkowana wskazówka o niskim poziomie testosteronu), co nie jest zasługą wprawnej kosmetyczki(można je usuwać, nie wszystkie kobiety lubią owłosione, co jest obecnie trendem w Hollywood, ze względów estetycznych), lecz niskiego poziomu testosteronu. Zbyt rozbudowanej ani szerokiej tej klatki również nie ma(w porównaniu z nim mam bardziej męską klatkę, a jestem niższy i nie jestem "byczkiem", mógłbym to dopracować, ale jestem leniwy ;-) ), a widać po bicepsach że regularnie ćwiczy, więc mamy kolejną wskazówkę. Sumując, ten facet ma budowę licealisty i taki też urok. Jest symatyczny, potrafi udawać twardziela, ale nigdy nie będzie charyzmatycznym facetem z klasą, let's face it ;-) Męski jest w kategoriach kobiet niedojrzałych uczuciowo i seksualnie.

Anetaa4

Nie ma to jak facet mówiący kobietom, jacy mężczyźni się podobają kobietom - dodatkowo, uważa że wie to lepiej od kobiet, cóż za ironia. O ile u założyciela wątku tak tego nie widać, to przez Ciebie przebija ogromna zazdrość. Dla mnie Clooney ma zawsze jedną i tą samą twarz i nie porywa mnie w ogóle - choć nie twierdze, że jest złym aktorem, bo nawet nie interesuje się zbytnio jego karierą (gdyż właśnie nie porywają mnie jego kreacje aktorskie). Jednak wiem że są rożne gusta i każdemu może podobać się coś innego/ktoś inny. Wracając do Tatuma, to uważam że ma wiele ról w których wypadł świetnie jak np. w "Nienawistnej ósemce". "Step up" czy "The Vow" gdzie potrafił niesamowicie przekonywająco zagrać swoją rolę, a widz mocno kibicował jego postaci (co świadczy właśnie o dobrej grze aktorskiej oraz odpowiednio wykreowanej postaci protagonisty). Doceniają go też wielcy reżyserzy, zatrudniając go w swoich produkcjach, jak np. Tarantino - ale no przecież Ty znasz się lepiej od wszystkich. A co do budowy ciała, to zależy ona głównie od genetyki. Co więcej, osoby o niskim poziomie testosteronu nie są zbytnio umięśnione, bo właśnie brak tego hormonu znacznie to uniemożliwia. A z sylwetką Tatuma jest wszystko w porządku, jest bardzo atrakcyjna, masy mięśniowej też mu nie brakuje. Podsumowując - zamiast jak to napisałeś "być leniwym" i zazdrościć innym że coś osiągnęli w życiu, po prostu weź się za siebie.

Ps. Nie każdy aktor musi mieć mimikę Jim`a Carrey`a - bo nie to definiuje dobrego aktora. Choć akurat Jim jest świetnym aktorem ;)

lostmind

Kobieta;) A właściwie dziewczynka to napisała.

balech

jakie to ma znaczenie?

lostmind

"Miliony kobiet, które się w nim kochają" hahaha,, padłem;) Niezły argument.

balech

a co? może tak nie jest?

lostmind

Dobra, nie ma co tej dyskusji ciągnąć, nie rozumiesz pewnych rzeczy.

balech

nie tylko ja, jak widać ;)

lostmind

A zrobiłaś jakiś sondaż, żeby stawiać taką tezę? :)

balech

Jak my kobiety napiszemy jakiś negatywny komentarz o wyglądzie aktorki to zaraz piszecie że to zazdrość a jak role się odwróciły to widać też macie problem...

Robaczek_12

O, zdecydowanie się zgadzam.

Robaczek_12

To jedynie świadczy o niedojrzałości OBYDWU stron.

Ziomaletto

To nie świadczy o dojrzałości, tylko o braku obiektywizmu u mężczyzn.

Robaczek_12

Obiektywizmu brakuje każdemu. Tobie, mnie czy komukolwiek innemu. Bo każdy kieruje się innymi zasadami, innym systemem wartości. Nie ma obiektywnych kanonów sztuki, piękna itd. Gdybyśmy wszyscy gustowali w tym samym, prawdopodobnie cywilizacja by stała nadal w miejscu.

lostmind

Ja tam też uważam, że ma minę nidorozwoja. Nic do niego nie mam jak do osoby, ale dobrym i pięknym aktorem W MOJEJ OPINII nie jest :D

lostmind

Hahaha,jestem kobietą i sorry,ale koleś wygląda jakby miał zespół Downa.
"Miliony kobiet,które się w nim kochają".Hahaha,o jak dobrze,że ja do tych "milionów" nie należę :D

aerivin

na całe szczęście..uf

lostmind

Ja jestem kobietą i też nie rozumiem zachwytu nad jego osobą, doszukasz się w tym jakiejś filozofii? ;> Nie chodzi o to, że ma zdeformowaną twarz czy czegoś konkretnego mu brakuje, brzydki może też nie jest, po prostu wg mnie ma dość tępy wyraz twarzy. Być może ma tylko taką aparycję, a w rzeczywistości jest inteligentnym i fajnym facetem, tego nie oceniam, ale jeśli o sam wygląd chodzi, to w mojej opinii do ideału mężczyzny raczej mu daleko.

lostmind

Ja jestem kobietą i również nie podoba mi się ten człowiek z wyglądu, czasami jak otwiera usta to wygląda jakby był opóźniony... No i jakiś taki sztywny jest w filmach, ale przez to że grał wiele zabawnych ról, nie mogę powiedzieć że go nie lubię.

lostmind

Niekoniecznie faceci. Kompletnie mi się nie podoba z twarzy, wygląda jak taki typowy kark z samej twarzy. Niby jakieś filmy chcę z nim oglądnąć,, ale ciężko mi się do nich zabrać.

lostmind

Lepiej bym tego nie ujął ;) Nie jestem gejem ale uwielbiam tego aktora za wygląd oraz za grę aktorską bo jest wyjątkowy.

lostmind

Widzisz, ja na przykład nie jestem facetem i również sądzę, że Tatum spogląda jak półgłówek. Nie twierdzę, że jako człowiek taki jest, tylko odnoszę się konkretnie do jego wyglądu.

malone_lu

A ja się z Tobą zgodzę, dla mnie również ma wygląd idioty i szczerze mówiąc niezbyt za nim przepadam:) A i jakby co to jestem kobietą;)

Nerisaga

popieram wyglad idioty :D

użytkownik usunięty
aronn

łał no niemożlwe!
TY stwierdzasz że ma wygląd idioty??
99% kobiet na świecie stwierdzi co innego
ahhh ta zazdrość:)

Dobra,może przesadziłem tak naprawdę nic mu nie brakuje pewnie nie jeden facet tak by chciał wygladać no ale "drewno"niestety jest i nic tego nie zmieni....

użytkownik usunięty
aronn

Mi akurat sie nie podoba ma dziwną głowę

aronn

popatrzcie nieco krytyczniej w lustro, sami zapewne wyglądacie na nieco opóźnionych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
malone_lu

hahaa.. Widzę, że myślimy podobnie ;)
Tatum wygląda na takiego ważniaczka, który mógłby przyłożyć.. Ogólnie nie przepadam za nim.. Taki tam mdły aktor..

malone_lu

W zupełności się zgadzam. Aktor zupełnie bezpłciowy, mdły, bez wyrazu.

malone_lu

dokładnie. Wysunięta dolna warga, tępe spojrzenie i te uszy... Ogólnie słaby aktor, który nie potrafi grać.

weeman86

marny aktorzyna,który dzięki jakimś dziwnym układom dostaje te swoje rólki

weeman86

no akurat jak najbardziej powinien być bezpłciowy - w końcu biseksualista (ponoć) :P , ale moim zdaniem nie jest marnym aktorem

weeman86

Naprawdę chciałbym zobaczyć jak Wy wyglądacie...

Anetaa4

dużo lepiej ;)

użytkownik usunięty
weeman86

Hmm to czemu ty nie zostałeś wyróżniony jako najprzystojniejszy facet?
Ja go bardzo lubię do wyglądu nie mam się jak przyczepić wręcz mi się podoba

Anetaa4

Nie zebym gustował w facetach, ale IMO niektórzy przesadzają.
Gość jest sztywny i ma bardzo surową twarz, ale mimo wszystko wygląda ok

Anetaa4

Ja wyglądam jak Brad Pitt większość celebeytow przy mnie to wyplosze

malone_lu

Mam tak samo, za każdym razem jak go gdzieś widzę to pierwsze co mi przychodzi na myśl to... MACIEK Z KLANU.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones