Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam

8,2
24 948 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlie Hunnam

to wydaje mi się, że mam to samo uczucie co faceci patrzący na Monicę Bellucci!:D Jest boski;))

weronika1609

witam w klubie ! ;D

weronika1609

Oj tak :)

weronika1609

oj tak i będzie boski w roli greya :)

weronika1609

" to samo uczucie co faceci patrzący na Monicę Bellucci!"

Genialne i też tak mamXD Charlie to taki mój męski odpowiednik Bellucci-MeganFox-Jolie hah.

WhiteDemon

fox ? jolie ?? zgadzam się tylko co do bellucci i dorzucam seyfried ;p

more_than_a_woman

Ale ja mówię z męskiego punktu widzenia, przecież one się facetom podobają;)

WhiteDemon

wiem wiem, ale zaznaczam swój brak zrozumienia co do zachwytu nad fox i jolie ;)) chociaż to jest oczywiście kwestia gustu :)

more_than_a_woman

Ja też się osobiście nimi nie zachwycam, wolę np. Theron i zawsze się zachwycam niejaką Agnieszką Wagner jak sobie ją wspomnę z filmu Quo Vadis:PP

WhiteDemon

oo tak, wymieniłaś eteryczne kobietki, wyjątkowa uroda

more_than_a_woman

A jaki jest wasz ulubiony film z Charlie'm?:)

weronika1609

hymm trudno wybrać jeden, stawiam jednak na Hooligans ;)

weronika1609

No właśnie mam podobny problem co woman, bo Charlie wszędzie jest świetny, tyle że już filmy niekoniecznie;)
Ale w Hooligans wręcz błyszczy w swojej roli, i jest go dużo:) To co prawda niby na pozór totalnie męskie kino ale może zaskoczy Cię fakt że za scenariusz i reżyserię odpowiada BABKA. Osobiście byłam w szoku, no ale to jakaś mistrzyni kickboxingu ta reżyserka;) Ja bym Ci jeszcze poleciła "Abandon", bo mi tam Greya przypomina jego postać;P

WhiteDemon

widziałyście jego najnowszą laskę? http://www.laineygossip.com/Charlie-Hunnam-and-girfriend-at-Comic-Con-2012/24089

weronika1609

tak, ładna :)

more_than_a_woman

jego ex wife chyba ładniejsza:P

weronika1609

możliwe, najważniejsze żeby jemu się podobała ; ))

weronika1609

Najnowszą? A oni nie chodzą już 7 lat, bo takie rzeczy czytałam gdzieś, hehe. Czyżby zmieniał babki jak rękawiczki;)

WhiteDemon

nie nie, chodzi o tę co ją ma przy sobie od 7 lat :)

more_than_a_woman

a on nie był przypadkiem z Liv Tylor dwa lata temu?

weronika1609

nie, on z nią zagrał w filmie The Ledge z 2011 roku

WhiteDemon

chłopaki z GSH po latach

http://www.laineygossip.com/Content/images/articles/charlie%20hunnam%2016jul12%2 018.jpg

more_than_a_woman

mmmm<333 Elijah prawie wcale nie zmieniony, Charlie wiadomo, włoski na brodzie i na głowie, takie zmiany;P

WhiteDemon

nie wiem czemu, ale mi się wydaje, że on od Hooligansów się zmienił, pomijam kwestię owłosienia oczywiście, jest tęższy i zmężniał...

more_than_a_woman

No to też, ale tężyzną można manipulować, pacz Bale;)

http://www.finity.pl/wp-content/uploads/2011/04/chudy-gruby1.jpg

WhiteDemon

Bale to skrajny przypadek ;) Charlie może tylko tak w ubraniu-dżinsy, koszula i marynara wygląda ; )

weronika1609

Belluci ma przereklamowana urode. Utarlo sie w kuluarach, ze jest piekna i nie mozna sie tem sprzeciwic. Heh, jak dla mnie nie ejst jakas mega pieknosciom, z twarzy troche wredna, cialo troche za grube.
Doskonala to byla Kim Basinger w latach 80 i 90tyuch. To jest kobieta idealna o subtelnej urodzie i sexapilu, ktory taka Belluci zamiatal w kazdym calu.

użytkownik usunięty
black_bastard

Kwestia gustu, ja wolę Monice od Kim.

e to ja mam lepszy gust :D

użytkownik usunięty
black_bastard

o gustach się nie dyskutuje.

wlasnie, ze dyskutuje :)

użytkownik usunięty
black_bastard

Skoro tak uważasz.

weronika1609

Dokładnie o tym samym myślałam, choć w tej roli stawiałam Megan Fox, nie ważne :) Ważne że jest nieziemsko przystojny, męski i mogłabym na niego patrzeć dzień i NOC ;) Najprzystojniejszy aktor ever.

Ines82

Uroda u kobiet ma kolosalne znaczenie w atrakcyjności. U mężczyzn małe.
Na szczęście atrakcyjność mężczyzn jest mało związana z wyglądem i największe powodzenie mają
mężczyźni pewni siebie...towarzyscy...zaskakujący...bogaci, a dopiero potem z ładną twarzyczką.
Wystarczy, że facet jest elegancki i zadbany i to starcza, bo atrakcyjność mężczyzny to osobowość.
Oczywiście są kobiety mniej wymagające, którym wystarcz,y że facet jest ładny, a reszta nijaka.
Ale to tak samo jak z facetami, którzy piszczą na widok pięknych kobiet, a byle jakich,
a mężczyzna z klasą wymaga, by kobieta była piękna, elegancka, zadbana, pewna siebie, inteligentna,
fajna, interesująca, wartościowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones